Český lukostřelecký svaz

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

1/14 další strana poslední strana
stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
04.11.2017/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 1. Kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Petr Hronek, Martin Bucher
08.11.2017/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové hry Hrabůvka 1. kolo rozpis
vysledky
SEN
Ostrava Hrabůvka
Hegedüs
Registrovaný závod 10.11.2017/3 H H18 World Cup Stage 1 rozpis
vysledky
XNR
Marrakesh - Maroko
11.11.2017/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závody SK Start Praha 1.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal, Macková, Vaněčková, Končalová
11.11.2017/1 H H18 Pod Juliskou 1. kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha
Černý, Sehnalová, Kortánek, Luňáček
11.11.2017/2 H H18 Concours en salle qualificatif pour les championna rozpis
vysledky
XNR
Chaource - Francie
12.11.2017/1 H H18 II. INDOOR CUP 2017/18 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K.,Vikukel,Jager
12.11.2017/1 H H18 I. INDOOR CUP 2017/18 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K.,Vikukel,Jager
18.11.2017/2 H H18 5. GT Indoor Open rozpis
vysledky
XNR
Strassen - Lucembursko
18.11.2017/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod 1. rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka
18.11.2017/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod CERE 1.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Prinz
25.11.2017/1 H H18, ŽH10 Halové závody Kostelec na Hané 1. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová
25.11.2017/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 1 kolo rozpis
vysledky
OST
Mariánské Hory
Masárová, Masár, Bednářová, Jaroch
25.11.2017/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závody SK Start Praha 2.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal, Macková, Vaněčková, Končalová
25.11.2017/1 H H18 Chrástecké šípy 1 rozpis
vysledky
CHR
Chrást - tělocvična
Rada Petr st. Polanský Petr,Karola Václav, Bímová Lucie
26.11.2017/1 H H18, ŽH18 Halový pohár Startu Brno 1.kolo rozpis
vysledky
BRN
Brno
Bireš, Bondy, Heinrichová, Kohoutek, Prax, Sedlák
26.11.2017/1 H H18 III. INDOOR CUP 2017/18 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K.,Vikukel,Jager
26.11.2017/1 H H18 IV. INDOOR CUP 2017/18 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K.,Vikukel,Jager
26.11.2017/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 2. kolo rozpis
vysledky
OST
Mariánské Hory
Masárová, Masár, Bednářová, Jaroch
26.11.2017/1 H H18 Zimní pohár Vršovic 1. kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha
Licehamrová, Poslušný
1/14 další strana poslední strana