Český lukostřelecký svaz

Soutěže

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
02.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 1.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
11.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
Registrovaný závod 11.11.2023/2 H H18 championnat de France rozpis
vysledky
XNR
Chaource - Francie
11.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 2.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
Registrovaný závod 11.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Československý halový pohár - 1. kolo rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Foltýnová
14.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 3.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
17.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
Registrovaný závod 17.11.2023/3 H H18 GT OPEN rozpis
vysledky
XNR
Strassen - Lucembursko
17.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023/2024 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler, Buňata, Rous
18.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10, H25 Vodolská halová 2023-2024 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Tintěra, Růžičková
18.11.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - I. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
18.11.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
19.11.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - II. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
19.11.2023/1 H H18, ŽH18 Gau – Meisterschaft 2024 rozpis
vysledky
XNR
Marktredwitz - Německo
19.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavská nedělní halovka rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Dohnal
19.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hradil
22.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 KROMĚŘÍŽský středeční halový závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil A., Pospíšil R.
25.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
25.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-24 - 1.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
25.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová I rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
25.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2024 - 1.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
26.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 2.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hradil
26.11.2023/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - I rozpis
vysledky
BRN
Brno
Praxová
26.11.2023/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 51. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
02.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023/2024 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler, Buňata, Rous
02.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - I. kolo - ZRUŠENO rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Špinar
02.12.2023/2 H H18, ŽH18 36. Nikolausturnier rozpis
vysledky
XNR
Ergolding - Německo
02.12.2023/2 H H18 Tir 2 x 18 m sélectif au championnat de France rozpis
vysledky
XNR
Romily sur Seine - Francie
02.12.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
02.12.2023/1 H H18, ŽH18 Olomoucká halovka 1 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Janošová, Vítek, Holicová
Registrovaný závod 02.12.2023/2 H H18 XXVème Indoor de Lausanne rozpis
vysledky
XNR
Lausanne - Švýcarsko
02.12.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - III. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
02.12.2023/1 H H18, ŽH18 Prostějovský halový závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák, Hrbata, Robová
03.12.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
03.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüs
03.12.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - IV. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
03.12.2023/1 H H18, ŽH18 Olomoucká halovka 2 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Janošová, Vítek, Holicová
07.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 4.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
Registrovaný závod 08.12.2023/3 H H18 Berlin Open 2023 rozpis
vysledky
XNR
Berlin - Německo
09.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Československý halový pohár - 2. kolo rozpis
vysledky
XNR
Hlohovec - Slovensko
09.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová II rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
09.12.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
09.12.2023/2 H H18 Qualificatif pour le Championnat de France rozpis
vysledky
XNR
Epernay - Francie
09.12.2023/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 51. ročník - 2.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
10.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10, H25 Vodolská halová 2023-2024 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Tintěra, Růžičková
10.12.2023/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - II rozpis
vysledky
BRN
Brno
Kozumplík
12.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Humpolecký úterní 2023 - prosinec rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Kalina
13.12.2023/1 H H18, ŽH18 Středeční halový závod - 1 rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražková
13.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 KROMĚŘÍŽský středeční halový závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil A., Pospíšil R.
16.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
16.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2024 - 2.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
16.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
16.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 5.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
16.12.2023/1 H H18, ŽH18 Halový závod pod Juliskou I rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Luňáček, Černý, Kozáková, Šabatová, Smolař
16.12.2023/1 H H18, ŽH18 Olomoucká halovka 3 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Janošová, Vítek, Holicová
16.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-23 - 2.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
16.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 3.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hradil
16.12.2023/2 H H18 TIR EN SALLE rozpis
vysledky
XNR
Brienne - Francie
16.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Vánoční turnaj 2023 rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Korbelová, Solnařová, Velebná
16.12.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
16.12.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - V. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
17.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
17.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Valašské Meziříčí rozpis
vysledky
DOP
Valašské Meziříčí
Javoříková
17.12.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
17.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 1.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
17.12.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - VI. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
17.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüs
19.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Vánoční závod rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Hrabák
19.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavská úterní halovka rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Kubná
19.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 6.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
27.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
29.12.2023/1 H H18, ŽH18 Prostějovský halový závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák, Hrbata, Robová
30.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-23 - 3.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
30.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
30.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - II. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Špinar
04.01.2024/4 H H18 55TH USA ARCHERY INDOOR NATIONALS rozpis
vysledky
XNR
Newberry - USA
06.01.2024/1 H H18 Olomoucká halovka 4 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
06.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov - leden 2024 rozpis
vysledky
HAV
Havířov
Hadašová, Podolský
06.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
06.01.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - VII. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
06.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová III rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
Registrovaný závod 06.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Československý halový pohár - 3. kolo rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Koleňák
06.01.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
06.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023/2024 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler, Buňata, Rous
06.01.2024/2 H H18 Concours sélectif pour le Championnat de France sa rozpis
vysledky
XNR
Arcis sur Aube - Fancie
06.01.2024/1 H H18, ŽH18 Halový závod pod Juliskou II rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Luňáček, Černý, Kozáková, Šabatová, Smolař
07.01.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
07.01.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - VIII. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
07.01.2024/1 H H18 46. Hallenturnier der Bogenschützen Neumarkt e.V. rozpis
vysledky
XNR
Neumarkt - Německo
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 12.01.2024/1 A H18 12. akademické mistrovství ČR rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Holicová
13.01.2024/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 51. ročník - 3.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
13.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10, H25 Vodolská halová 2023-2024 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Tintěra, Růžičková
13.01.2024/2 H H18, H25 Compétition salle 2x25m + 2x18m rozpis
vysledky
XNR
Bar sur Aube - Francie
13.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
13.01.2024/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová II rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
14.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 4.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hradil
14.01.2024/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - III rozpis
vysledky
BRN
Brno
Foltýnová
14.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
16.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 7.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
17.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 KROMĚŘÍŽský středeční halový závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil A., Pospíšil R.
17.01.2024/1 H H18, ŽH18 Středeční halový závod - 2 rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražková
Registrovaný závod 19.01.2024/3 H H18 Nimes Archery Tournament rozpis
vysledky
XNR
Nimes - Francie
20.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - III. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Špinar
20.01.2024/1 P H18 para 1. závod v halové para lukostřelbě rozpis
vysledky
HAL
Plzeň - ZČU
Brož
20.01.2024/2 H H18, ŽH18 27. Mainburger Sankt Sebastian Hallenturnier rozpis
vysledky
XNR
Mainburg - Německo
20.01.2024/1 H H18 Olomoucká halovka 5 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
20.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2024 - 3.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
20.01.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
20.01.2024/1 H H18, ŽH18 Prostějovský halový závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák, Hrbata, Robová
20.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavská sobotní halovka rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Kubná
20.01.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - IX. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
20.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
21.01.2024/1 H H18 Kontrolní závod SCM rozpis
vysledky
CLS
Nymburk
Robová, Macková
21.01.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - X. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
21.01.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
25.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Lednový závod rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová, Hrabák
27.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
27.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov - leden 2024 rozpis
vysledky
HAV
Havířov
Hadašová, Podolský
27.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 8.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
27.01.2024/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 51. ročník - 4.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
27.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-24 - 4.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
27.01.2024/2 H H18 CHAMPIONNAT DEPARTEMENTAL SALLE 2024 rozpis
vysledky
XNR
Romily sur Seine - Francie
28.01.2024/1 H H18, ŽH18 Brněnský vložený závod rozpis
vysledky
BRN
Brno
Vachl
28.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 2.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
28.01.2024/1 H H18 Olomoucká halovka 6 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
30.01.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Úterní lednový závod rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Solnařová, Velebná
03.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
03.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023/2024 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler, Buňata, Rous
03.02.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - XI. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
03.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Československý halový pohár - 4. kolo rozpis
vysledky
XNR
Hlohovec - Slovensko
03.02.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
03.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sobotní únorový závod rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Velebná, Solnařová
03.02.2024/1 H H18, ŽH18 Halový závod pod Juliskou III rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Luňáček, Černý, Kozáková, Šabatová, Smolař
03.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
04.02.2024/1 H H18 Championnat Régional de Tir en Salle rozpis
vysledky
XNR
Moulhouse - Francie
04.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 5.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hradil
04.02.2024/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová III rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
04.02.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - XII. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
04.02.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
10.02.2024/1 P H18 para 2. závod v halové para lukostřelbě rozpis
vysledky
HAL
Plzeň - Prokopávka
10.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-24 - 5.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
10.02.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
10.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 2. halový závod Hovězí rozpis
vysledky
VSE
Hovězí
Hradil
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 10.02.2024/2 H H18 33. mistrovství ČR dorostu v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
CLS
Nymburk
Končalová
10.02.2024/1 H H18, ŽH18 Prostějovský halový závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák, Hrbata, Robová
10.02.2024/1 H H18 Olomoucká halovka 7 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
11.02.2024/1 H H18 ZRUŠENO - Olomoucká halovka 8 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
14.02.2024/1 H H18 ZRUŠENO - Olomoucká halovka 9 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
15.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 9.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 16.02.2024/3 H H18 33. mistrovství ČR dospělých v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
CLS
Nymburk
Končalová
17.02.2024/1 H H18 ZRUŠEN - Indoor Cup KLK 2023/2024 - XIII. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
17.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10, H25 Vodolská halová 2023-2024 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Tintěra, Růžičková
18.02.2024/1 H H18 ZRUŠEN - Indoor Cup KLK 2023/2024 - XIV. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
Registrovaný závod 19.02.2024/6 H H18 European Indoor Championships rozpis
vysledky
XNR
Varazdin - Chorvatsko
20.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 10.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
21.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 KROMĚŘÍŽský středeční halový závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil A., Pospíšil R.
24.02.2024/1 H H18 Olomoucká halovka 10 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
24.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2024 - 4.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
24.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
24.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
24.02.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
24.02.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - IV. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Špinar
24.02.2024/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 51. ročník - Finále rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
25.02.2024/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - IV rozpis
vysledky
BRN
Brno
Kozumplík
Registrovaný závod 29.02.2024/9 P WA720 WRT para + FQT Paříž rozpis
vysledky
XNR
Dubaj - UAE
02.03.2024/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová IV rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
02.03.2024/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
02.03.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - XV. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
02.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-24 - Finále rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
02.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 3. halový závod Hovězí rozpis
vysledky
VSE
Hovězí
Hradil
02.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavská medailová trefa rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Kubná, Dohnal
Ligový závodRegistrovaný závod 02.03.2024/1 H H18 Finále Halových kombinovaných soutěží RL rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Korbelová, Solnařová, Velebná, Okapal, Hála, Kalina, Háva
02.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 11.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
02.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023/2024 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler, Buňata, Rous
03.03.2024/1 H H18, ŽH18 15. PSV Indoor-Turnier rozpis
vysledky
XNR
München - Německo
03.03.2024/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský pohár 23/24 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
Ligový závodRegistrovaný závod 03.03.2024/1 H H18 Finále Halových kombinovaných soutěží KL+HL rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Korbelová, Solnařová, Velebná, Okapal, Hála, Kalina, Háva
03.03.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - XVI. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
03.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov - březen 2024 rozpis
vysledky
HAV
Havířov
Hadašová, Podolský
05.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Úterní březnový závod 1 rozpis
vysledky
HUM
Humpolec - Hradská
Hála, Solnařová, Velebná
Mistrovství ČR 09.03.2024/2 H ŽH18 31. mistrovství ČR žactva v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Hegedüsová
09.03.2024/1 H H18 Vložený halový závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák
12.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Březnový závod 1 rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová, Hrabák
16.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová IV rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
16.03.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
Mistrovství ČR 16.03.2024/1 P H18 para 3. mistrovství ČR para v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
Polanský, Králiková, Brož
16.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2024 - 5.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
17.03.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - Finále rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
17.03.2024/1 3 WA 3D Bojná 3DWest cup rozpis
vysledky
XNR
Bojná - Slovensko
17.03.2024/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - V rozpis
vysledky
BRN
Brno
Vachl
19.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Úterní březnový závod 2 rozpis
vysledky
HUM
Humpolec - Hradská
Hála, Solnařová, Velebná
21.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Březnový závod 2 rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová, Hrabák
23.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
23.03.2024/1 H H18, ŽH18 Halový závod pod Juliskou IV rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Luňáček, Černý, Kozáková, Šabatová, Smolař
Přebor ČR 23.03.2024/1 H ŽH10 Přebor ČR žactva do 10 let v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Vostřez, Mejzlík, Zifčák
24.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov - březen 2024 rozpis
vysledky
HAV
Havířov
Hadašová, Podolský
24.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 3.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
30.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10, H25 Vodolská halová 2023-2024 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Tintěra, Růžičková
30.03.2024/2 T TA24 Dearne Valley Easter Shoot WA Field Competition rozpis
vysledky
XNR
Barnsley - Anglie
01.04.2024/1 V WA720 Easter Monday 720 2024 rozpis
vysledky
XNR
Wallingford - Anglie
Registrovaný závod 03.04.2024/5 V WA720 WRT Kahramana Bagatir Spring Arrows rozpis
vysledky
XNR
Antalya - Turecko
06.04.2024/1 T T24, ŽT24 Terénní závod Hrad Šternberk rozpis
vysledky
OLO
státní hrad Šternberk
Vítek, Janošová
06.04.2024/1 B Lukostřelecký biatlon LK Druztová rozpis
vysledky
DRU
Druztová
13.04.2024/1 B 1. Germany-Czech cup rozpis
vysledky
XNR
Werder - Německo
Ligový závodRegistrovaný závod 13.04.2024/1 T T24 Terénní liga 1.kolo rozpis
vysledky
KEN
Zámek Kačina
14.04.2024/1 3 WA 3D 3D závod Podvišňové rozpis
vysledky
XNR
Podvišňové - Slovensko
Registrovaný závod 15.04.2024/7 V WA720 European Youth Cup leg1 rozpis
vysledky
XNR
Sofie - Bulharsko
20.04.2024/1 T T24 Jarní terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Lněnička, Nováková
20.04.2024/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Horní Bečva rozpis
vysledky
PHO
Horní Bečva
Registrovaný závod 23.04.2024/6 V WA720 World Cup 1 rozpis
vysledky
XNR
Šanghai - Čína
Ligový závodRegistrovaný závod 27.04.2024/2 V WA720, ŽWA720 Terčová liga 1.kolo / Pohár ČLS 1 rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Vostřez, Luňáčková, Bímová, Reitmeier, Korbelová, Kramperová, Luňáček, Karola ..
27.04.2024/1 3 WA 3D 3D závod Kuchyňa rozpis
vysledky
XNR
Kuchyňa - Slovensko
27.04.2024/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě – Smrček rozpis
vysledky
TIS
Smrček
04.05.2024/1 B 2. Germany-Czech cup rozpis
vysledky
XNR
Kuhfelde - Německo
04.05.2024/1 V WA720 Novoměstský pohár 2024 - I rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
05.05.2024/1 V WA720 Novoměstský pohár 2024 - II rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
Registrovaný závod 05.05.2024/2 V WA720 CQT Paříž rozpis
vysledky
XNR
Essen - Německo
Registrovaný závod 07.05.2024/6 V WA720 European Championships rozpis
vysledky
XNR
Essen - Německo
08.05.2024/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Pohár osvobození 2024 rozpis
vysledky
SLA
Praha
Registrovaný závod 11.05.2024/2 V WA720 Pohár olympijských nadějí 1.kolo / Pohár ČLS 2 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
11.05.2024/1 3 WA 3D 3D závod Dechtice rozpis
vysledky
XNR
Dechtice - Slovensko
Registrovaný závod 16.05.2024/4 V WA720 WRT Veronicas Cup 2024 rozpis
vysledky
XNR
Kamnik - Slovinsko
19.05.2024/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Ústí nad Labem rozpis
vysledky
RAV
Ústí nad Labem
Růžička
Registrovaný závod 20.05.2024/7 P WA720 European Para Championships rozpis
vysledky
XNR
Řím - Itálie
Registrovaný závod 21.05.2024/6 V WA720 World Cup 2 rozpis
vysledky
XNR
Yecheon - Korea
25.05.2024/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Waldsteinovo Zátiší rozpis
vysledky
DOP
bude upřesněno
Ligový závodRegistrovaný závod 25.05.2024/1 T T24 Terénní liga 2.kolo rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
25.05.2024/1 3 WA 3D 3D závod Hájna Nová Ves rozpis
vysledky
XNR
Hájna Nová Ves - Slovensko
29.05.2024/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Středeční závod rozpis
vysledky
SLA
Praha
01.06.2024/1 B 3. Germany-Czech cup rozpis
vysledky
XNR
Chemnitz - Německo
Registrovaný závod 03.06.2024/6 V WA720 European Grand Prix – 1st leg 2024 rozpis
vysledky
XNR
Poreč - Chorvatsko
Ligový závodRegistrovaný závod 08.06.2024/2 V WA720 Terčová liga 2.kolo / Pohár ČLS 3 rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Reitmeier,Heřmánková,Luňáčková,Rambousek,Luňáček,Vikukel,Vostřez, Macková ..
Registrovaný závod 14.06.2024/4 V WA720 FQT Paříž rozpis
vysledky
XNR
Antalya - Turecko
Registrovaný závod 15.06.2024/2 V WA720 Pohár olympijských nadějí 2.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Reitmeier,Heřmánková,Luňáčková,Rambousek,Luňáček,Vikukel,Vostřez, Macková ..
15.06.2024/1 B 4. Germany-Czech cup rozpis
vysledky
XNR
Druztová
Registrovaný závod 18.06.2024/6 V WA720 World Cup 3 rozpis
vysledky
XNR
Antalya - Turecko
Registrovaný závod 22.06.2024/9 P WA720 WRT Nové Město nad Metují rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
22.06.2024/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Memoriál Františka Frühaufa rozpis
vysledky
SLA
Praha
23.06.2024/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě ZLÍN A. Všeobecná rozpis
vysledky
ZLN
Zlín-Růmy
Ligový závodRegistrovaný závod 29.06.2024/1 T T24 Terénní liga 3.kolo rozpis
vysledky
ARC
Přehýšov
Registrovaný závod 08.07.2024/8 V WA720 European Youth Championships rozpis
vysledky
XNR
Ploiesti - Rumunsko
13.07.2024/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Memoriál J. a V. Karolových rozpis
vysledky
SLA
Praha
14.07.2024/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Velíková rozpis
vysledky
PHO
Zlín-Velíková
Ligový závodRegistrovaný závod 20.07.2024/2 V WA720 Terčová liga 3.kolo / Pohár ČLS 5 rozpis
vysledky
ARC
Plzeň
Registrovaný závod 25.07.2024/11 V WA720 2024 Olympic Games rozpis
vysledky
XNR
Paříž - Francie
26.07.2024/3 V WA720, WA720CLS 9. MČR KL a 6. MČR HL v terčové lukostřelbě rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Vostřez, Polanský, Vikukel, Rambousek, Heřmánková, Mrázková, Korbelová, Macková ..
Registrovaný závod 03.08.2024/2 V WA720 Pohár olympijských nadějí 3.kolo / Pohár ČLS 6 rozpis
vysledky
CLS
nepřiřazeno
10.08.2024/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Novoměstský pohár 2024 - III rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
11.08.2024/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Novoměstský pohár 2024 - IV rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
Ligový závodRegistrovaný závod 17.08.2024/2 V WA720 Terčová liga 4.kolo / Pohár ČLS 7 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
17.08.2024/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Čejč rozpis
vysledky
PHO
Čejč
28.08.2024/12 P WA720 2024 Paralympic Games rozpis
vysledky
XNR
Paříž - Francie
Registrovaný závod 31.08.2024/2 V WA720 Pohár olympijských nadějí 4.kolo / Pohár ČLS 8 rozpis
vysledky
CHE
Cheb
07.09.2024/1 V WA900 Cena Slavie + memoriál Jiřího Baštáře rozpis
vysledky
SLA
Praha
07.09.2024/1 V Finále Poháru olympijských nadějí 2024 rozpis
vysledky
CLS
nepřiřazeno
14.09.2024/1 T T24 Krušnohorská terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Nováková, Lněnička
15.09.2024/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Ústí nad Labem rozpis
vysledky
RAV
Ústí nad Labem
Růžička
Registrovaný závod 16.09.2024/7 T T48 World Field Championships rozpis
vysledky
XNR
Lac la Biche - Kanada
21.09.2024/2 B Mistrovství Německa v lukostřeleckém biatlonu rozpis
vysledky
XNR
Dallgow - Německo
Mistrovství ČR 28.09.2024/1 T ŽT 25. mistrovství ČR žactva v terénní lukostřelbě rozpis
vysledky
ARC
Přehýšov
28.09.2024/2 B Open MČR v lukostřeleckém biatlonu rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Ligový závodRegistrovaný závod 29.09.2024/1 T T24 Terénní liga 4.kolo rozpis
vysledky
ARC
Přehýšov
Registrovaný závod 30.09.2024/7 3 WA 3D World 3D Championships rozpis
vysledky
XNR
Mokřice - Slovinsko
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 05.10.2024/2 T T24 33. mistrovství ČR dospělých a dorostu v terénní l rozpis
vysledky
ARC
Zámek Chýše
12.10.2024/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Podzimní Slavie rozpis
vysledky
SLA
Praha
12.10.2024/2 B Evropský pohár RunArchery rozpis
vysledky
XNR
Nottingham - Anglie
12.10.2024/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Znojemský zmrzlík 2024 rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
13.10.2024/1 V WA720, ŽWA720 Přebor Prahy dětí a mládeže - finále rozpis
vysledky
SLA
Praha
Registrovaný závod 23.10.2024/8 V WA720 2024 World Universiade U18 rozpis
vysledky
XNR
Bahrajn