Český lukostřelecký svaz

Reprezentace

Nominační závody 2024

 

  • CQT + ME 4.-12.5.2024 Essen, Něměcko
  • FQT + AWC 14.-23.6.2024 Antalye, Turecko

 

 

Muži RL:   Krejčí Richard – RD „A“       Ženy RL:    Horáčková Marie - RD „A“

                  Li Adam - RD „A“                                       Lettlová Nikola – RD „B“

                  Hlahůlek Michal - RD „B“                         Vaněčková Jindřiška – RD „B“    

                  Ebermann Erik - RD „B“                                    

                  Roba Michael - RD „B“

                  Hámor Martin – RD „B“

                  Křesala Josef - RD „B“

                  Neuwirth Karel – RD „B“

                  Termer Jaromír - RD „B“

 

Muži KL:     Vaněk Martin                      Ženy KL:      Zikmundová Martina

                    Zaoral Pavel                                                                                                     

_______________________________________________________________________

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Termíny:

  1. kolo 30.03.2024           Lukostřelba Prostějov
  2. kolo 31.03.2024           Lukostřelba Prostějov
  3. kolo 06.04.2024           SC Nymburk
  4. kolo 07.04.2024           SC Nymburk

 

Všechna kola budou probíhat dle systému nominačních závodů.

 

V kategorii ženy reflexní luk se vzhledem ke kolizi termínů nominačních závodů s termíny závodu WRT Spring Arrows se budou započítávat pouze výsledky z prvního víkendu. Výsledky z druhého víkendu a závodu WRT budou posuzovány jako kontrolní.  

 

V kategorii ženy kladkový luk se vzhledem ke studiu v zahraničí nebude Martina Zikmundová účastnit nominačních závodů a potvrzení výkonnosti proběhne na závodech v USA a to konkrétně 6.4.2024. Termín dalšího dubnového kontrolního závodu bude znám později.

 

Náklady na účast na nominačních závodech (cestovné, ubytování) si účastníci hradí z vlastních nebo oddílových zdrojů.

Výsledky ze závodů se započítávají do průměru plnění reprezentačních limitů.

 

Výjezdu se může účastnit pouze řádně jmenovaný reprezentant pro rok 2024 dle S06 Všeobecné podmínky státní reprezentace 2020-2024. Na CQT a ME i FQT a AWC mohou být nominováni maximálně 3 reprezentanti v kategorii a divizi.

O výběru účastníků a náhradníků pro tyto závody v terčové lukostřelbě rozhodne P ČLS na základě konečného pořadí střelců v nominačních závodech a splnění dalších podmínek pro nominaci.

 

Nominační kritérium pro RL muži CQT + ME

  1. absolvování všech kol nominačních závodů
  2. umístění v kategorii na prvních třech místech v konečném pořadí nominačních závodů v divizi RL

Nominační kritérium pro RL ženy ME

  1. absolvování prvních dvou kol nominačních závodů
  2. potvrzení výkonnosti na dalších kontrolních závodech

Nominační kritérium pro KL muži ME

  1. absolvování všech kol nominačních závodů

Umístění rozhodne o přidělení dotace na výjezd pro výše umístěného reprezentanta.

Nominační kritérium pro KL ženy ME

  1. potvrzení výkonnosti na vybraných kontrolních závodech v USA

 

Nominace na FQT a AWC se odvíjí od nominace na CQT a ME.

P-ČLS si vyhrazuje právo učinit změnu v nominovaných na základě aktuálního zdravotního stavu nebo aktuální výkonnosti.

 

V Prostějově dne 11.1.2024                                                   Hana Majarová

                                                                                                   Komise reprezentace

Schválilo P ČLS dne 23.1.2024

15.02.2024 (hm)