Český lukostřelecký svaz

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

1/10 další strana poslední strana
stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
03.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - I.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
04.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
09.11.2019/2 H H18 Concours en salle qualificatif pour les championna rozpis
vysledky
XNR
Charouce - Francie
09.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - I rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
09.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
10.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - II rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
10.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - III rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
10.11.2019/1 H H18, ŽH18 Brněnské halové závody I. kolo rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
10.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod TJ Sokol Vlkoš - 1.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
10.11.2019/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2019/2020 - I.kolo rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Heřmánková
16.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
16.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
17.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - II.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
19.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
23.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
23.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka I. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová
23.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
23.11.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
23.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - IV rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
23.11.2019/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
1/10 další strana poslední strana