Český lukostřelecký svaz

Soutěže

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

1/11 další strana poslední strana
stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
03.11.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž - střelnice Řempo
Pospíšil
06.11.2021/1 H H18 Halový závod KLK Praha - I. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
06.11.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 1.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Hašek, Vaněčková
07.11.2021/1 H H18 ZRUŠEN - Halový závod KLK Praha - III. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
07.11.2021/1 H H18 Halový závod KLK Praha - II. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
09.11.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
13.11.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavské zimní závody - 1.kolo rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Hradil
13.11.2021/1 H H18 Halový závod KLK Praha - IV. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
13.11.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž - Štěchovice
Pospíšil
14.11.2021/1 H H18 Halový závod KLK Praha - V. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
14.11.2021/1 H H18, ŽH18 38. Hallenturnier Eggenfelden rozpis
vysledky
XNR
Eggenfelden - Německo
14.11.2021/1 H H18 Halový závod KLK Praha - VI. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
17.11.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
17.11.2021/1 H H18, ŽH18 Halový závod Znojmo rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník
20.11.2021/2 H H18 Tir en salle 2x18 mètres; rozpis
vysledky
XNR
Troyes - Francie
20.11.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
20.11.2021/1 H H18, ŽH18 Olomoucká halovka 1 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft
20.11.2021/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
20.11.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10, H25 Vodolská halová 2021-2022 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Rambousek, Tintěra
25.11.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
1/11 další strana poslední strana