Český lukostřelecký svaz

Soutěže

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

první strana 2/14 další strana poslední strana
stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
25.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová I rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
26.11.2023/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - I rozpis
vysledky
BRN
Brno
Praxová
26.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 2.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hradil
26.11.2023/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 51. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
02.12.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
02.12.2023/2 H H18 Tir 2 x 18 m sélectif au championnat de France rozpis
vysledky
XNR
Romily sur Seine - Francie
02.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023/2024 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler, Buňata, Rous
02.12.2023/1 H H18, ŽH18 Prostějovský halový závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák, Hrbata, Robová
02.12.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - III. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
02.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - I. kolo - ZRUŠENO rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Špinar
02.12.2023/2 H H18, ŽH18 36. Nikolausturnier rozpis
vysledky
XNR
Ergolding - Německo
Registrovaný závod 02.12.2023/2 H H18 XXVème Indoor de Lausanne rozpis
vysledky
XNR
Lausanne - Švýcarsko
02.12.2023/1 H H18, ŽH18 Olomoucká halovka 1 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Janošová, Vítek, Holicová
03.12.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
03.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüs
03.12.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - IV. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
03.12.2023/1 H H18, ŽH18 Olomoucká halovka 2 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Janošová, Vítek, Holicová
07.12.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 4.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
Registrovaný závod 08.12.2023/3 H H18 Berlin Open 2023 rozpis
vysledky
XNR
Berlin - Německo
09.12.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
první strana 2/14 další strana poslední strana