Český lukostřelecký svaz

Soutěže

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

1/14 další strana poslední strana
stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
02.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 1.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
Registrovaný závod 11.11.2023/2 H H18 championnat de France rozpis
vysledky
XNR
Chaource - Francie
Registrovaný závod 11.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Československý halový pohár - 1. kolo rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Foltýnová
11.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 2.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
11.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
14.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE 3.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
17.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
17.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023/2024 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler, Buňata, Rous
Registrovaný závod 17.11.2023/3 H H18 GT OPEN rozpis
vysledky
XNR
Strassen - Lucembursko
18.11.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - I. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
18.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10, H25 Vodolská halová 2023-2024 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Tintěra, Růžičková
18.11.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
19.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavská nedělní halovka rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Dohnal
19.11.2023/1 H H18, ŽH18 Gau – Meisterschaft 2024 rozpis
vysledky
XNR
Marktredwitz - Německo
19.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hradil
19.11.2023/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - II. rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
22.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 KROMĚŘÍŽský středeční halový závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil A., Pospíšil R.
25.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-24 - 1.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
25.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová I rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
25.11.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2024 - 1.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
1/14 další strana poslední strana