YC 2.8. - 7.8.2021 Bukurešť, Rumunsko
MSJ 9.8. - 15.8.2021 Wroclav, Polsko
Junioři RL:
- Herák Jiří - RD „B“
- Roba Michael - RD „B“
- Pluhař Jan - RD „B“
- Čábelka Jonáš
Kadeti RL:
- Heřmánek František - RD „A“
- Krejčí Richard - RD „A“
- Špinar Matěj - RD „A“
- Vybíral Václav - RD „B“
- Ohnoutek Jan - RD „B“
- Bárta Šimon
- Martínek Ondřej
- Kopřiva Jakub
Juniorky RL:
- Šebestová Eva - RD „B“
- Novotná Eliška - RD „B“
- Horáčková Johana
- Venhudová Aneta
Juniorky KL:
Kadetky RL:
- Koleňáková Eliška - RD „A“
- Svobodová Nikola
- Vlachová Rozálie
- Čapková Meda
K nominačním závodům budou dále přizváni střelci, kteří k 11.6.2021 nastřílí v distančním poháru průměr ze tří výsledků na úrovni reprezentačního limitu viz Směrnice S06 Všeobecné podmínky státní reprezentace.
Termíny:
- 1. kolo 13.6.2021 SK Start Praha
- 2. kolo 10.7.2021 SC Nymburk
- 3. kolo 11.7.2021 SC Nymburk
Pokud nebude možné k 12.6. oficiálně závodit a neproběhne tak prezenční ligové kolo na střelnici SK Start Praha, a zároveň bude možné se v Praze ubytovat, uspořádali bychom nominační závody v rámci celého víkendu, tedy v sobotu i neděli. Do nominačních závodů by se pak počítala 4 kola, nikoliv 3.
Všechna kola budou probíhat dle systému nominačních závodů, tedy každé kolo kvalifikace a eliminace každý s každým.
MSJ
O výběru účastníků závodu MSJ v terčové lukostřelbě rozhodne P-ČLS na základě konečného pořadí střelců v nominačních závodech. P-ČLS si vyhrazuje právo učinit změnu v nominovaných na základě aktuálního zdravotního stavu nebo aktuální výkonnosti. Finální nominace může být také změněna v případě pozitivních testů na přítomnost viru SARS-CoV-2 (covid-19) a tedy nemožnosti odcestování reprezentanta na daný výjezd.
Výjezdu se může účastnit pouze řádně jmenovaný reprezentant pro rok 2021 dle S06 Všeobecné podmínky státní reprezentace 2020-2024. V případě střelců, kteří jsou do nominačních závodů přizváni a nejsou členy RD 2021 budou do průměru pro zařazení počítány 2 nejlepší výsledky z nominačních a kontrolních závodů a prezenčních kol Poháru ČLS a 1 nejlepší výsledek z distančních kol Poháru ČLS.
YC Bukurešť
O výběru účastníků závodu YC v terčové lukostřelbě rozhodne P-ČLS na základě konečného pořadí střelců v nominačních závodech. P-ČLS si vyhrazuje právo učinit změnu v nominovaných na základě aktuálního zdravotního stavu nebo aktuální výkonnosti. Finální nominace může být také změněna v případě pozitivních testů na přítomnost viru SARS-CoV-2 (covid-19) a tedy nemožnosti odcestování reprezentanta na daný výjezd.
Výjezdu se může účastnit pouze řádně jmenovaný reprezentant pro rok 2021 dle S06 Všeobecné podmínky státní reprezentace 2020-2024. V případě střelců, kteří jsou do nominačních závodů přizváni a nejsou členy RD 2021 budou do průměru pro zařazení počítány 2 nejlepší výsledky z nominačních a kontrolních závodů a prezenčních kol Poháru ČLS a 1 nejlepší výsledek z distančních kol Poháru ČLS.
Na YC budou nominování reprezentanti, kteří mají o výjezd zájem dle pořadí úspěchu v nominačních závodech. Vzhledem k časové kolizi YC s MS (závody na sebe v podstatě navazují) budou nejúspěšnější reprezentanti z nominačních závodů prioritně nominování na MS a pozice na YC mohou být k dispozici reprezentantům níže postaveným v nominačních závodech.
V Prostějově dne 7.5.2021 Hana Majarová
Schváleno P-ČLS dne 15.5.2021