Český lukostřelecký svaz

Soutěže

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

první strana předchozí strana 10/14 další strana poslední strana
stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
09.03.2024/1 H H18 Vložený halový závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák
Mistrovství ČR 09.03.2024/2 H ŽH18 31. mistrovství ČR žactva v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Hegedüsová
12.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Březnový závod 1 rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová, Hrabák
16.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová IV rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
16.03.2024/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 23/24 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
Mistrovství ČR 16.03.2024/1 P H18 para 3. mistrovství ČR para v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
Polanský, Králiková, Brož
16.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2024 - 5.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
17.03.2024/1 3 WA 3D Bojná 3DWest cup rozpis
vysledky
XNR
Bojná - Slovensko
17.03.2024/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - V rozpis
vysledky
BRN
Brno
Vachl
17.03.2024/1 H H18 Indoor Cup KLK 2023/2024 - Finále rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
19.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Úterní březnový závod 2 rozpis
vysledky
HUM
Humpolec - Hradská
Hála, Solnařová, Velebná
21.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Březnový závod 2 rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová, Hrabák
23.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
23.03.2024/1 H H18, ŽH18 Halový závod pod Juliskou IV rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Luňáček, Černý, Kozáková, Šabatová, Smolař
Přebor ČR 23.03.2024/1 H ŽH10 Přebor ČR žactva do 10 let v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Vostřez, Mejzlík, Zifčák
24.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 3.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
24.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov - březen 2024 rozpis
vysledky
HAV
Havířov
Hadašová, Podolský
30.03.2024/1 H H18, ŽH18, ŽH10, H25 Vodolská halová 2023-2024 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Tintěra, Růžičková
30.03.2024/2 T TA24 Dearne Valley Easter Shoot WA Field Competition rozpis
vysledky
XNR
Barnsley - Anglie
01.04.2024/1 V WA720 Easter Monday 720 2024 rozpis
vysledky
XNR
Wallingford - Anglie
první strana předchozí strana 10/14 další strana poslední strana