Český lukostřelecký svaz

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
03.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - I.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
09.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - I rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
10.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - II rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
10.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - III rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
16.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
16.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
17.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - II.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
23.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
23.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - IV rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
23.11.2019/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
23.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka I. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová
23.11.2019/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
24.11.2019/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
24.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - V rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
24.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - VI rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
30.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová I. rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
01.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - III.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
04.12.2019/1 H ŽH18, ŽH10 Žákovský halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
07.12.2019/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
07.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
07.12.2019/1 H H18 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Zapletal
07.12.2019/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - 2.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
07.12.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - VII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
08.12.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - IX rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
08.12.2019/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
08.12.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - VIII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
Registrovaný závod 13.12.2019/3 H H18 Berlin Open 2019 rozpis
vysledky
XNR
Berlin - Německo
14.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
14.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová II. rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
14.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
15.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - IV.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
21.12.2019/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
21.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka II. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová
22.12.2019/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
28.12.2019/1 H H18 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Zapletal
28.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
05.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - X rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
05.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XI rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
05.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - Finále rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
11.01.2020/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - 3.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
11.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
11.01.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
11.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
11.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
12.01.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
18.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka III. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Grošaft
18.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
19.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XIV rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
19.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XIII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
22.01.2020/1 H ŽH18, ŽH10 Žákovský halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
25.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
25.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová III. rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
25.01.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
25.01.2020/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - 4.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
25.01.2020/1 H H18 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Zapletal
26.01.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
01.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 5. Halový závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
01.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
01.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XV rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
02.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XVI rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
02.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XVII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
08.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
08.02.2020/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - finále rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
08.02.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
09.02.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
15.02.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
15.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka IV. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Grošaft
15.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XVIII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
16.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XX rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
16.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XIX rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
16.02.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
29.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
29.02.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
29.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
01.03.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 07.03.2020/2 H H18 30. mistrovství ČR dospělých rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
14.03.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
15.03.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Přebor ČR 21.03.2020/1 H ŽH10 Přebor žactva do 10 let rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
22.03.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - Finále rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
28.03.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
29.03.2020/1 H Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Registrovaný závod 18.04.2020/9 P WA720 European Para-Archery Championships rozpis
vysledky
XNR
Olbia - Itálie
Registrovaný závod 20.04.2020/7 V WA720 World Cup Stage 1 rozpis
vysledky
XNR
Guatemala
Registrovaný závod 04.05.2020/7 V WA720 World Cup Stage 2 rozpis
vysledky
XNR
Shanghai - Čína
Registrovaný závod 20.05.2020/7 V WA720 European Archery Championships rozpis
vysledky
XNR
Antalya - Turecko
Registrovaný závod 09.06.2020/5 V WA720 European Grand Prix rozpis
vysledky
XNR
Poreč - Chorvatsko
Registrovaný závod 13.06.2020/8 P WA720 Para-Archery European Cup - 2nd leg rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Registrovaný závod 21.06.2020/8 V WA720 World Cup Stage 3 rozpis
vysledky
XNR
Berlin - Německo
Registrovaný závod 06.07.2020/6 V WA720 European Youth Cup rozpis
vysledky
XNR
Bucharest - Rumunsko
Registrovaný závod 13.07.2020/6 3 WA 3D European 3D Championships rozpis
vysledky
XNR
Maribor - Slovinsko
Registrovaný závod 24.07.2020/9 V WA720 Olympic Games rozpis
vysledky
XNR
Tokyo - Japonsko
Registrovaný závod 17.08.2020/6 V WA720 European Youth Championships rozpis
vysledky
XNR
Lilleshall - Velká Británie
Registrovaný závod 28.08.2020/9 P WA720 Paralympic Games rozpis
vysledky
XNR
Tokyo - Japonsko
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 28.08.2020/3 V WA720 29. mistrovství ČR dorostu rozpis
vysledky
OPA
Opava
Registrovaný závod 15.09.2020/6 T T World Archery Field Championships rozpis
vysledky
XNR
Yankton - USA
Registrovaný závod 26.09.2020/2 V WA720 World Cup Finals rozpis
vysledky
XNR
neurčeno