Český lukostřelecký svaz

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
03.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - I.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
04.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
09.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
09.11.2019/2 H H18 Concours en salle qualificatif pour les championna rozpis
vysledky
XNR
Charouce - Francie
09.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - I rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
10.11.2019/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2019/2020 - I.kolo rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Heřmánková
10.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod TJ Sokol Vlkoš - 1.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
10.11.2019/1 H H18, ŽH18 Brněnské halové závody I. kolo rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
10.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - II rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
10.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - III rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
16.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
16.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
17.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - II.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
19.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
22.11.2019/3 H H18 GT OPEN rozpis
vysledky
XNR
Strassen - Lucembursko
23.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka I. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová
23.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - IV rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
23.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
23.11.2019/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
23.11.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
23.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
24.11.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
24.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - VI rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
24.11.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - V rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
30.11.2019/1 H H18, ŽH18 Halový závod pod Juliskou - I.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Paul, Černý
30.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová I. rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
30.11.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - 1.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
01.12.2019/1 H H18 Turonoi International de Tir á l´arc rozpis
vysledky
XNR
Chalons en Champagne - Francie
01.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - III.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
01.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Nedělní humpolecký přípravný závod rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Háva
01.12.2019/1 H H18 34. Nikolausturnier rozpis
vysledky
XNR
Egolding - Německo
04.12.2019/1 H ŽH18, ŽH10 Žákovský halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
07.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
07.12.2019/1 H H18 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Zapletal
07.12.2019/2 H H18 CONCOURS SALLE 2X18M rozpis
vysledky
XNR
Epernay - Francie
07.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
07.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
07.12.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - VII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
07.12.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
07.12.2019/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - 2.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
08.12.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - VIII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
08.12.2019/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - IX rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
08.12.2019/1 H H18, ŽH18 Brněnské halové závody II. kolo rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
08.12.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
09.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
12.12.2019/1 H H18 Patriotí večerní hala 2019 rozpis
vysledky
PAT
Brno - Čichnova
Kůra
Registrovaný závod 13.12.2019/3 H H18 Berlin Open 2019 rozpis
vysledky
XNR
Berlin - Německo
14.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
14.12.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
14.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
14.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová II. rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
15.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - 2.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
15.12.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
15.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - IV.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
21.12.2019/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2019/2020 - II.kolo rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Heřmánková
21.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka II. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová
21.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Vánoční turnaj v Humpolci 2019 rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Korbelová, Háva
21.12.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
22.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüsová
22.12.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
28.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 1.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
28.12.2019/1 H H18 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Zapletal
28.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
28.12.2019/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová I rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králik, Králiková, Lněnička, Nováková
29.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod TJ Sokol Vlkoš - 2.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
29.12.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüsová
04.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
04.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
04.01.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
05.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XI rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
05.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2020 - Finále rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
05.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüsová
05.01.2020/1 H H18, ŽH18 44. Hallenturnier der Bogenschützen Neumarkt e.V. rozpis
vysledky
XNR
Neumarkt - Německo
05.01.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
05.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - X rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
07.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
11.01.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
11.01.2020/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - 3.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
11.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
11.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
11.01.2020/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2019/2020 - III.kolo rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Heřmánková
11.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
11.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - 3.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
12.01.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
12.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 2.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
17.01.2020/3 H H18 NIMES ARCHERY TOURNAMENT rozpis
vysledky
XNR
Nimes - Francie
18.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod TJ Sokol Vlkoš - 3.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
18.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
18.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
18.01.2020/1 H H18, ŽH18 Halový závod pod Juliskou - II.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Paul, Černý
18.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka III. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Grošaft
19.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XIII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
19.01.2020/1 H H18, ŽH18 Brněnské halové závody III. kolo rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
19.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüsová
19.01.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XIV rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
20.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
22.01.2020/1 H ŽH18, ŽH10 Žákovský halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
25.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová III. rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
25.01.2020/1 H H18 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Zapletal
25.01.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
25.01.2020/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - 4.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
25.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
25.01.2020/1 P 18m, 10m 1. závod v halové para lukostřelbě rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
26.01.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
26.01.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 3.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
01.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 5. Halový závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 01.02.2020/2 H H18 30. mistrovství ČR dorostu rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Hegedüsová
01.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
01.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XV - zrušen rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
02.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XVII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
02.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XVI rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
04.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
08.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - 4.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
08.02.2020/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová II rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králik, Králiková, Lněnička, Nováková
08.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
08.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod TJ Sokol Vlkoš - 4.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
08.02.2020/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2019/2020 - IV.kolo rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Heřmánková
08.02.2020/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 47. ročník - finále rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
08.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
08.02.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
09.02.2020/1 H H18, ŽH18 Brněnské halové závody IV. kolo rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
09.02.2020/1 P 18m, 10m 2. závod v halové para lukostřelbě rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
09.02.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 14.02.2020/1 A H18 9. Akademické Mistrovství České republiky rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Borská pole
Reichl, Štefková
15.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka IV. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Grošaft
15.02.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
15.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
15.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Večerní halové závody Jiskry Humpolec rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Háva
15.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XVIII rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
Registrovaný závod 16.02.2020/1 H H18 43. Internationales Hallenturnier rozpis
vysledky
XNR
Lustenau - Rakousko
16.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XX rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
16.02.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - XIX rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
Ligový závodRegistrovaný závod 16.02.2020/1 H H18 Finále Ligy reflexních luků - muži+ženy rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Korbelová
16.02.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
Registrovaný závod 20.02.2020/4 H h18 Championnat de France Tir en Salle 2020 rozpis
vysledky
XNR
Vittel - Francie
22.02.2020/1 H H18, ŽH18 Halový závod pod Juliskou - III.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Paul, Černý
Mistrovství ČR 22.02.2020/2 H ŽH18 28. mistrovství ČR žactva rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Reitmeier
22.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod TJ Sokol Vlkoš - 5.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
23.02.2020/1 H H18, ŽH18 33. Hallenturnier mit Intern. Beteiligung rozpis
vysledky
XNR
Marktredwitz - Německo
24.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
29.02.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
29.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
29.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2019/2020 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
29.02.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
01.03.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - 5.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
01.03.2020/1 H H18, ŽH18 Brněnské halové závody V. kolo - finále rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
01.03.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 07.03.2020/2 H H18 30. mistrovství ČR dospělých rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Končalová
08.03.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 4.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
10.03.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
Mistrovství ČR 14.03.2020/1 P H18 Mistrovství České republiky para - ZRUŠEN rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
Štefková
14.03.2020/1 H ŽH18, H18 Přebor Prahy v lukostřelbě žáků a dorostu - ZRUŠEN rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
14.03.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár - ZRUŠEN rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
15.03.2020/1 H H18, ŽH18 Halový závod pod Juliskou - IV.kolo - ZRUŠEN rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Paul, Černý
15.03.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár - ZRUŠEN rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
15.03.2020/1 H H18 Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - Finále - ZRUŠEN rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
15.03.2020/1 H H18 Přebor Prahy v lukostřelbě dospělých - ZRUŠEN rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
13.05.2020/1 V WA720 I. Středeční WA720 rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Kohoutek
16.05.2020/1 V WA720 Staměřický otvírák 3. rozpis
vysledky
OLO
Staměřice
Koleňák
16.05.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
16.05.2020/1 V WA900, ŽWA900 Strahovský WA 900 - 2020 rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Macková, Končalová, Heřmánková, Hašek
17.05.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Prostějovský závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák, Robová
23.05.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Strahovský májový rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
23.05.2020/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Novoměstský pohár 2020 - 1.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
23.05.2020/1 V WA720 Nominační závod do Ligy - 1.LK Plzeň 1935 rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Brož
23.05.2020/1 V WA720 Prostějovský závod s eliminacemi rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Robová
24.05.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár 2020 - 2.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
24.05.2020/1 V WA/kr., ŽWA720 Lanškrounský WA/kr. rozpis
vysledky
LAN
Lanškroun
Svoboda
27.05.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
28.05.2020/1 V WA/kr., ŽWA720, WA720 Čtvrteční krátké - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
28.05.2020/1 V WA720, ŽWA720 Stříbrská terčová 2020 - 1.kolo rozpis
vysledky
DLU
Stříbro
Brož
30.05.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár 2020 - 3.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
31.05.2020/1 T T24, ŽT24 Soběšická terénní I rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Kohoutek, Kozumplík, Vrzal
31.05.2020/1 T T24, ŽT24 Šenovská individuální terénní 2020 rozpis
vysledky
SEN
Šenov
Hegedüsová
31.05.2020/1 V WA720, ŽWA720 Memoriál Antonína Holubovského rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Heinrich
31.05.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár 2020 - 4.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
03.06.2020/1 V ŽWA720. ŽWA/kr. Středeční žákovský Znojmo rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
03.06.2020/1 V WA720 II. Středeční WA720 rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bondy, Kohoutek, Prax
04.06.2020/1 V WA720, ŽWA720 Stříbrská terčová 2020 - 2.kolo rozpis
vysledky
DLU
Stříbro
Brož
06.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
06.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2020 - 1.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Král, Rous, Štruncová
06.06.2020/2 V WA720 Víkendový pohárový Znojmo rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
06.06.2020/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Prostějovský pohár - 1.kolo rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
06.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vodolská terčová rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
06.06.2020/1 B Sobotní lukostřelecký biatlon rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
06.06.2020/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Chebský víkendový pohár č. 1 rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
06.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Cena Startu Praha 2020 - sobota rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Dřízal, Macková
06.06.2020/1 V WA720, WA/kr. Cena města Litvínova rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
06.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
07.06.2020/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Hradec Králové rozpis
vysledky
HRK
Hradec Králové
Zimmer
07.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Cena Startu Praha 2020 - neděle rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Dřízal, Macková
07.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Chrástecká terčová rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Rous, Štruncová
07.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Nedělní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
07.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
07.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová I.kolo rozpis
vysledky
BYS
Votice
Spálenka, Spálenková
07.06.2020/1 V WA720 Nominační závod do Ligy - 1.LK Plzeň 1935 - 2.kolo rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Brož
08.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. I. Pondělní WA kr. rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
10.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční dlouhé - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
13.06.2020/2 V WA900 O železného muže/lady - 7.ročník 24hodinový závod rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Kalvas, Matoušek
13.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Kroměřížský závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
13.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
13.06.2020/1 V WA720, ŽWA720 Libichov terčová 1 rozpis
vysledky
LIV
Libichov
Zimmer
17.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
17.06.2020/1 V ŽWA720. ŽWA/kr. Středeční žákovský Znojmo rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
18.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Litvínovský čtvrteční červnový rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
20.06.2020/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Memoriál Ládi Kopeckého rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
20.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
20.06.2020/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Prostějovský pohár - 2.kolo rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
20.06.2020/1 B Sobotní lukostřelecký biatlon - ZRUŠEN rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
20.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2020 - ZRUŠEN rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
20.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
20.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Strahovský červnový - sobota rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
20.06.2020/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Chebský víkendový pohár č. 2 rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
20.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2020 - 2.kolo rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Brož
21.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Nedělní - Ostrava - ZRUŠEN rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
21.06.2020/1 T T24, ŽT24 Červnová terénní LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
21.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vodolská terčová rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
21.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Strahovský červnový - neděle rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
21.06.2020/1 T ŽT24 O doubravecký totem-memoriál Vladimíra Plundra rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Doubravka
Štefková, Matoušek
25.06.2020/1 V WA/kr., ŽWA720, WA720 Čtvrteční krátké - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
25.06.2020/1 V WA720 Patriotí čtvrteční 2020 rozpis
vysledky
PAT
Brno - Černovické nábřeží
Foltýnová
27.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
27.06.2020/1 V WA720, WA/kr. Memoriál Karla Jirkovského rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
27.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod - Klecany rozpis
vysledky
KLE
Klecany
Siegel
27.06.2020/1 V WA720 Patriotí sobotní 2020 rozpis
vysledky
PAT
Brno - Černovické nábřeží
Kohoutek
27.06.2020/1 V WA720, ŽWA720 Opavské závody 2020 - I.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Hradil, Rýparová
27.06.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Memoriál Františka Frühaufa rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová
27.06.2020/1 V WA720 Závod reprezentačního družstva rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Šípek
29.06.2020/1 V WA/kr., ŽWA720 II. Pondělní WA kr. rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
01.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční dlouhé - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
01.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Znojmo rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
04.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár 2020 - 5.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
Registrovaný závod 04.07.2020/1 V WA720, ŽWA720 Cena Startu Praha II 2020 - sobota rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Dřízal, Macková
04.07.2020/1 T T24, ŽT24 Beztahovská terénní I. kolo rozpis
vysledky
BYS
Beztahov
Spálenková, Spálenka
Registrovaný závod 04.07.2020/1 V WA720, ŽWA720 Pohár pro Barboru rozpis
vysledky
ARC
Plzeň - Lobzy
Končalová
04.07.2020/2 V WA720 Challenge #FFTAVOSARC FFTA (FFTA) rozpis
vysledky
XNR
Francie
04.07.2020/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Prostějovský pohár - 3.kolo rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
04.07.2020/2 V WA720 Víkendový pohárový Znojmo rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
05.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár 2020 - 6.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
Registrovaný závod 05.07.2020/1 V WA720, ŽWA720 Cena Startu Praha II 2020 - neděle rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Dřízal, Macková
05.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2020 - 3.kolo rozpis
vysledky
ARC
Plzeň - Lobzy
Končalová
05.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová II.kolo rozpis
vysledky
BYS
Votice
Spálenka, Spálenková
06.07.2020/1 T T24, ŽT24 Beztahovská terénní II. kolo rozpis
vysledky
BYS
Beztahov
Spálenková, Spálenka
08.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
11.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Chebský víkendový pohár č. 3 - sobota rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
11.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Memoriál J. a V. Karolových rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola
11.07.2020/1 V WA720 Červencový závod SK Start Praha - sobota rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Dřízal, Macková
11.07.2020/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Prostějovský pohár - 4.kolo rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
11.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
11.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
Registrovaný závod 11.07.2020/2 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Memoriál Josefa Brejchy 34. ročník rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Matoušek
12.07.2020/1 V WA720 2-nd leg of CEC 2020 rozpis
vysledky
XNR
Budapest - Maďarsko
12.07.2020/1 T T24, ŽT24 Červencová terénní LK CERE 1. ročník rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
12.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Chebský víkendový pohár č. 3 - neděle rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
12.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Kroměřížský závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
12.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Nedělní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
12.07.2020/1 V WA720 Červencový závod SK Start Praha - neděle rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Dřízal, Macková
16.07.2020/1 V WA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Poslušný
18.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
18.07.2020/1 V WA720, ŽWA720 Libichov terčová 2 rozpis
vysledky
LIV
Libichov
Zimmer
18.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní závod- Brno rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
18.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní závod rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Matoušek
18.07.2020/1 B Sobotní lukostřelecký biatlon rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Registrovaný závod 18.07.2020/2 V WA720 Cena Normy - kontrolní závod SCM - WA STAR rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Robová, Koleňák
18.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
18.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
19.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Nedělní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
19.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
19.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vodolská terčová rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
19.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Chrástecká terčová II.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Rous, Štruncová
19.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
19.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Nedělní závod rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Matoušek
22.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční dlouhé - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
23.07.2020/1 V WA/kr., ŽWA720, WA720 Čtvrteční krátké - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
23.07.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Litvínovský čtvrteční červencový rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
25.07.2020/1 V WA720, ŽWA720 Opavské závody 2020 - II.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Hradil, Rýparová
26.07.2020/1 T T24, ŽT24 Zámecká terénní rozpis
vysledky
KOS
Čechy pod Kosířem
Koleňák, Majarová
29.07.2020/1 V WA720 III. Středeční WA720 rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bondy, Kohoutek, Prax
01.08.2020/1 T T24, ŽT24 Nechranická terénní 2. ročník rozpis
vysledky
CER
Vikletice
Růžička, Žák, Vostřez, Pešaut
01.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár 2020 - 7.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
01.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Kroměřížský závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
02.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár 2020 - 8.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
Ligový závodRegistrovaný závod 02.08.2020/1 T T24, ŽT24 Terénní liga - Finále rozpis
vysledky
STA
Lipnice nad Sázavou
Luňáčková,Heřmánková, Luňáček
06.08.2020/1 T T24, ŽT24 Terénní ve Chvojkovském mlýně 2. ročník rozpis
vysledky
PLZ
Chvojkovský mlýn, Jesenice
Kalvas
Registrovaný závod 07.08.2020/1 T T24, ŽT24 Terénní závod rozpis
vysledky
STA
Lipnice nad Sázavou
Macková, Heřmánková, Hašek
08.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní závod - Plzeň rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Matoušek
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 08.08.2020/2 V WA720 ČLS, ŽWA720 2. mistrovství ČR holých luků rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Robová, Bednářová, Koleňák, Hrbata, Hronek
08.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
09.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
12.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční dlouhé - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
13.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
15.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
15.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Velká cena Startu Brno - Memoriál Petra Jaška rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
15.08.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
15.08.2020/1 V WA720, ŽWA720 Pohár města Votice rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Heinrich
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 21.08.2020/3 V WA720 86. mistrovství ČR dospělých RL+KL rozpis
vysledky
ARC
Plzeň - Lobzy
27.08.2020/1 V WA/kr., ŽWA720, WA720 Čtvrteční krátké - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 28.08.2020/3 V WA720 29. mistrovství ČR dorostu rozpis
vysledky
OPA
Opava
30.08.2020/1 T T24, ŽT24 Soběšická terénní II rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Kohoutek, Kozumplík, Vrzal
Mistrovství ČR 04.09.2020/3 B Mistrovství ČR v lukostřeleckém biatlonu rozpis
vysledky
CER
Praha
Ligový závodRegistrovaný závod 05.09.2020/1 V WA720 Liga reflexních a kladkových luků - Finále rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Masár, Masárová, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
05.09.2020/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Prostějovský pohár - 5.kolo rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
06.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Nedělní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
06.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2020 - 4.kolo rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Brož
06.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová III.kolo rozpis
vysledky
BYS
Votice
Spálenka, Spálenková
07.09.2020/1 V WA/kr., ŽWA720 III. pondělní WA kr. rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
09.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční dlouhé - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
10.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Litvínovský čtvrteční zářijový rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
12.09.2020/1 V WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Cena Slavie + Memoriál Jiřího Baštáře rozpis
vysledky
SLA
Praha
Mistrovství ČR 12.09.2020/2 V ŽWA720 29. mistrovství ČR žactva rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 18.09.2020/1 A WA720 18. akademické MČR v terčové lukostřelbě rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Robová, Koleňák
19.09.2020/2 V WA720, ŽWA720 Cena Moravy rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Robová, Koleňák
19.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
19.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Memoriál Václava Šeflera rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
19.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
Přebor ČR 19.09.2020/1 V ŽWA720 Přebor ČR žactva do 10let rozpis
vysledky
SAN
Šanov
19.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
19.09.2020/1 V WA720, ŽWA720 Opavské závody 2020 - III.kolo - Finále rozpis
vysledky
OPA
Opava
Hradil, Rýparová
19.09.2020/1 T T24 Krušnohorská terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Nováková, Lněnička
20.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Nedělní - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
20.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová IV.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
20.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2020 - 5.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Král, Rous, Štruncová
20.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2020 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
20.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohárový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Černý, Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
24.09.2020/1 V WA/kr., ŽWA720, WA720 Čtvrteční krátké - Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
Registrovaný závod 26.09.2020/2 V WA720 World Cup Finals rozpis
vysledky
XNR
neurčeno
Mistrovství ČR 26.09.2020/1 T ŽT24 21. mistrovství ČR žactva rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Doubravka
Luňáčková
28.09.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Svatováclavský závod rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 03.10.2020/2 T T24 29. mistrovství ČR dospělých a dorostu rozpis
vysledky
ARC
Státní zámek Kozel
03.10.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Podzimní Slavie rozpis
vysledky
SLA
Praha
04.10.2020/1 V WA720, ŽWA720 Přebor Prahy dětí a mládeže - finále rozpis
vysledky
SLA
Praha
09.10.2020/3 B Evropský pohár v RunArchery, lukostřelecký biatlon rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
11.10.2020/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová V.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
Přebor ČR 17.10.2020/1 H ŽH10 Přebor žactva do 10 let rozpis
vysledky
BYS
Bystřice