|
20.09.2021/7
|
V
|
WA720
|
MS dospělých
|
|
XNR
Yankton - USA
|
|
|
19.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Bystřická terčová IV. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
19.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2021 - finále
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Buňata, Brož
|
|
19.09.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě 3D Parkur Odysea Tišnov
|
|
PHO
Tišnov
|
|
|
18.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vršovické šípy
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Obdržálková, Štěpánek
|
|
18.09.2021/1
|
T
|
ŽT24
|
Stříbrská terénní 2021 - žactvo
|
|
DLU
Stříbro
|
Mužíková
|
|
18.09.2021/1
|
T
|
T24
|
Krušnohorská terénní
|
|
KVA
Nejdek
|
Lněnička, Nováková
|
|
18.09.2021/2
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohárový závod - 12.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Morkes, Pešaut
|
|
18.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Opavské závody 2021 - III.kolo
|
|
OPA
Opava
|
Hradil
|
|
18.09.2021/1
|
P
|
WA720 open + W1
|
1. Mistrovství ČR v terčové para lukostřelbě
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Luňáček, Luňáčková, Doležal, Zaoral
|
|
15.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský středeční závod - zrušen
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
12.09.2021/1
|
B
|
|
Lukostřelecký biatlon Druztová
|
|
DRU
Druztová
|
|
|
12.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - neděle - zrušen
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
11.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Cena Slavie + Memoriál Jiřího Baštáře
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
11.09.2021/2
|
V
|
ŽWA720
|
30. Mistrovství ČR žactva v terčové lukostřelbě RL
|
|
KRO
Kroměříž
|
Hegedüsová, Masárová, Háva, Mejzlík, Foltýnová, Skácel
|
|
11.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - sobota - zrušen
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
11.09.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Horní Bečva
|
|
PHO
Horní Bečva
|
|
|
11.09.2021/2
|
V
|
WA720
|
Cena Prostějova - Pohár ČLS - 11.kolo
|
|
PRO
Prostějov
|
Hrbata, Zapletal
|
|
08.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Litvínov
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
05.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
|