Český lukostřelecký svaz

Soutěže

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
01.11.2020/1 H ZRUŠENO - Zimní pohár města Přerova 2020 - I.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
07.11.2020/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Vodolská halová 2020/2021 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
07.11.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
18.11.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
21.11.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
28.11.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Chrástecké šípy 2020/2021 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
28.11.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Zimní pohár Vršovic 48. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
28.11.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Zimní pohár města Přerova 2021 - II.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek
28.11.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Sokolský pohár Kostelec na Hané rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
01.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
05.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
05.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
05.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
06.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
12.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 1.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
12.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
12.12.2020/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 48. ročník - 2.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
12.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Sokolský pohár Kostelec na Hané rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
12.12.2020/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
12.12.2020/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2020/2021 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
12.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2020/2021 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
13.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüsová
13.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
17.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
19.12.2020/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - VII. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
19.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Vánoční turnaj v Humpolci 2020 rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Korbelová
19.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Votický halový závod - 1.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
19.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Robová
19.12.2020/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - VI. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
19.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
19.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
19.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
20.12.2020/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - VIII. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
20.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
20.12.2020/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - IX. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
20.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Nedělní závod - Šanov rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
20.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüsová
20.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO -Zimní pohár města Přerova 2021 - III.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek
20.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Brněnská nedělní halové duo rozpis
vysledky
BRN
Brno - Slatina
Foltýnová
20.12.2020/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - X. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
20.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Nedělní Znojmo rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník
27.12.2020/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüsová
28.12.2020/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Robová
02.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
03.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
03.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Zimní pohár města Přerova 2021 - IV.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek
03.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüsová
04.01.2021/7 H H18, ŽH18, ŽH10 Distanční pohár ČLS - 1.kolo rozpis
vysledky
CLS
Celá ČR
09.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XI. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
09.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Sokolský pohár Kostelec na Hané rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
09.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XII. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
09.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
09.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Votický halový závod - 2.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
09.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Zimní pohár Vršovic 48. ročník - 3.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
10.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XIII. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
10.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
10.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XIV. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
10.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XV. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
11.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
11.01.2021/7 H H18, ŽH18, ŽH10 Distanční pohár ČLS - 2.kolo rozpis
vysledky
CLS
Celá ČR
16.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Chrástecké šípy 2020/2021 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
16.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
16.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
16.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Bystřický halový závod 2.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
17.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
18.01.2021/7 H H18, ŽH18, ŽH10 Distanční pohár ČLS - 3.kolo rozpis
vysledky
CLS
Celá ČR
23.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod Olomouc rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft
23.01.2021/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Vodolská halová 2020/2021 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
23.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
23.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Zimní pohár Vršovic 48. ročník - 4.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
23.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Votický halový závod - 3.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
23.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XVII. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
23.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XVI. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
24.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
24.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XX. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
24.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XVIII. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
24.01.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XIX. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
25.01.2021/7 H H18, ŽH18, ŽH10 Distanční pohár ČLS - 4.kolo rozpis
vysledky
CLS
Celá ČR
26.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
30.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
30.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
31.01.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Zimní pohár města Přerova 2021 - Finále rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek
31.01.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
01.02.2021/7 H H18, ŽH18, ŽH10 Distanční pohár ČLS - 5.kolo rozpis
vysledky
CLS
Celá ČR
06.02.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
06.02.2021/2 H H18 ZRUŠENO - Finále Ligy reflexních luků - muži+ženy rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
06.02.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Zimní pohár Vršovic 48. ročník - Finále rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
06.02.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXI. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
06.02.2021/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Vodolská halová 2020/2021 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
06.02.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Sokolský pohár Kostelec na Hané rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
06.02.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXII. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
07.02.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXIII. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
07.02.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXV. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
07.02.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
07.02.2021/1 H H18 ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXIV. závod rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
08.02.2021/14 H H18, ŽH18, ŽH10 Distanční pohár ČLS - 6.kolo rozpis
vysledky
CLS
Celá ČR
10.02.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
13.02.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
13.02.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Chrástecké šípy 2020/2021 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
13.02.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod Olomouc rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft
13.02.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Hronek
13.02.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
13.02.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Votický halový závod - 4.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
14.02.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
04.03.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
06.03.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod Olomouc rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft
06.03.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Chrástecké šípy 2020/2021 rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
06.03.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Votický halový závod - 5.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
06.03.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
07.03.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
15.03.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
Registrovaný závod 16.03.2021/6 V WA720 European Grand Prix 2021 Leg 1 rozpis
vysledky
XNR
Poreč - Chorvatsko
20.03.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
21.03.2021/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
21.03.2021/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Vodolská halová 2020/2021 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
24.03.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
Mistrovství ČR 27.03.2021/1 P H18 ZRUŠENO - 1. Mistrovství ČR para v halové rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
Brož
27.03.2021/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Bystřický halový závod 3.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
Registrovaný závod 07.04.2021/5 V WA720 European Grand Prix 2021 Leg 2 rozpis
vysledky
XNR
Antalya - Turecko
Registrovaný závod 19.04.2021/7 V WA720 World Cup Stage 1 rozpis
vysledky
XNR
Guatemala
24.04.2021/2 V WA720 ZRUŠENO - Pohár ČLS/Český pohár v para lukostřelbě rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
24.04.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. ZRUŠENO - Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
24.04.2021/7 V WA720, ŽWA720 Distanční pohár ČLS - 1.kolo rozpis
vysledky
CLS
Celá ČR
24.04.2021/1 T ZRUŠENO - Jarní terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Lněnička, Nováková
Ligový závod 01.05.2021/1 V WA720 ZRUŠENO - Terčová liga 1.kolo / Pohár ČLS 2.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka
01.05.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. ZRUŠENO - Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
01.05.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. ZRUŠENO - Kroměřížský závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
01.05.2021/7 V WA720, ŽWA720 Distanční pohár ČLS - 2.kolo rozpis
vysledky
CLS
Celá ČR
Ligový závod 08.05.2021/1 T T24 ZRUŠENO - Terénní liga - 2.kolo rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Lněniča, Nováková
15.05.2021/1 V WA720, WA/kr. ZRUŠENO - Staměřický otvírák IV. rozpis
vysledky
OLO
Staměřice
Koleňák
Registrovaný závod 17.05.2021/7 V WA720 World Cup Stage 2 rozpis
vysledky
XNR
Lausanne - Švýcarsko
Registrovaný závod 17.05.2021/6 V WA720 European Youth Cup 1st Leg rozpis
vysledky
XNR
Čatež - Slovinsko
Registrovaný závod 20.05.2021/4 V WA720 USA ARCHERY COLLEGIATE TARGET NATIONALS rozpis
vysledky
XNR
HENRICO, VIRGINIA, USA
22.05.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. ZRUŠENO - Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
22.05.2021/1 V WA720, ŽWA720 Distanční pohár ČLS - 3.kolo rozpis
vysledky
CLS
Celá ČR
22.05.2021/1 B ZRUŠENO - Lukostřelecký biatlon LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
22.05.2021/2 V WA720 ZRUŠENO - Pohár ČLS - 3.kolo rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
22.05.2021/2 P WA720 ZRUŠENO - Český pohár v para lukostřelbě - 2.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Ligový závod 29.05.2021/1 T T24 ZRUŠENO - Terénní liga - 3.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Registrovaný závod 31.05.2021/7 V WA720 European Championships + OG CQT rozpis
vysledky
XNR
Antalya - Turecko
02.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Litvínov rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
05.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Kroměřížský závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
05.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Memoriál Ládi Kopeckého rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bondy,Foltýnová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Trčková,Vrzal
05.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., WA720CLS Červnový závod Strahov rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Heřmánková
05.06.2021/2 V WA720, WA/kr., ŽWA720 NOVOMĚSTSKÝ POHÁR 2021 - 3.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
06.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
06.06.2021/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Hradec Králové rozpis
vysledky
HRK
Hradec Králové
Zimmer
06.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. POHÁR MLÁDEŽE PLZEŇSKÉHO KRAJE 2021 I. kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Rous, Štruncová
08.06.2021/1 V ŽWA720 Ostravský žákovský závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
09.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
Ligový závodRegistrovaný závod 12.06.2021/2 V WA720 Terčová liga RL 2.kolo/Pohár ČLS - 4.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Reitmeier, Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Vikukel, Vostřez
12.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2021 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Škarková
12.06.2021/1 B Lukostřelecký biatlon LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
12.06.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
Ligový závodRegistrovaný závod 12.06.2021/1 V WA720, ŽWA720 Terčová liga KL 2.kolo/Pohár ČLS - 4.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Háva, Vostřez, Spálenka
13.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
16.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Litvínov rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
17.06.2021/1 V ŽWA720 Ostravský žákovský závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
17.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Čtvrteční závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
Registrovaný závod 18.06.2021/4 V WA720 FQT Tokio 2020 rozpis
vysledky
XNR
Paříž - Francie
19.06.2021/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Veřejný závod 1 Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
Ligový závodRegistrovaný závod 19.06.2021/1 T T24 Terénní liga - 1.kolo rozpis
vysledky
PLZ
Přehýšov
Šípek
19.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
19.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostravský sobotní závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
Přebor ČR 19.06.2021/1 V ŽWA720 Přebor ČR žactva do 10 let v terčové lukostřelbě rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský
20.06.2021/1 V WA720, ŽWA1440, ŽWA720 Memoriál Františka Frühaufa rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola
20.06.2021/1 V WA720, ŽWA720 Veřejný závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
20.06.2021/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě 3D Pálava - Pohořelice rozpis
vysledky
PAL
Pohořelice
Kozumplík
20.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Opavské závody 2021 - I.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Hradil
20.06.2021/1 T T24, ŽT24 Terénní v Přehýšově rozpis
vysledky
PLZ
Přehýšov
Buňata
21.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod pro nováčky rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Šípek
Registrovaný závod 22.06.2021/6 V WA720 World Cup Stage 3 rozpis
vysledky
XNR
Paříž - Francie
23.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Litvínov rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
25.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová I. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 26.06.2021/2 V WA720, WA720 CLS 3. Mistrovství ČR v terčové lukostřelbě HL rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Vikukel, Vostřez, Zaoral
Registrovaný závod 26.06.2021/2 V WA720 RL+KL Memoriál Karla Jirkovského - Pohár ČLS rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Reichl, Králik
26.06.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
26.06.2021/2 V WA720, ŽWA720 Novoměstský pohár 2021 - 4.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
27.06.2021/1 B 3.Chemnitzer Bogenlauf rozpis
vysledky
XNR
Chemnitz - Německo
27.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár osvobození 2021 rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová
27.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2021 - 2. kolo rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Buňata, Brož
30.06.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostravský středeční závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
03.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2021 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Škarková
03.07.2021/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Veřejný závod 2 Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
03.07.2021/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě ČEJČ rozpis
vysledky
PHO
Čejč, Kobylská skála
Registrovaný závod 03.07.2021/9 P WA720 Para-Archery World Ranking Event - FQT rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
10.07.2021/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Memoriál J. a V. Karolových rozpis
vysledky
SLA
Praha
10.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
10.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostravský sobotní závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
14.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
17.07.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
17.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Kroměřížský závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
Ligový závodRegistrovaný závod 17.07.2021/1 V WA720 Cena Chebu - 3.kolo Ligy RL / Pohár ČLS 6.kolo rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražková, Vejražka
18.07.2021/1 T T24, ŽT24 VELKÁ CENA OLOMOUCKÉHO KRAJE závod v terénní rozpis
vysledky
KOS
Čechy pod Kosířem
Koleňák, Majarová
18.07.2021/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Zlín-Velíková rozpis
vysledky
PHO
Zlín - Velíková
Hüllerová
21.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostravský středeční závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
Registrovaný závod 23.07.2021/11 V WA720 Olympic Games rozpis
vysledky
XNR
Tokio - Japonsko
24.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
24.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Opavské závody 2021 - II.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Hradil
Registrovaný závod 24.07.2021/2 V WA720 Pohár ČLS - 7.kolo (RL,HL) rozpis
vysledky
ARC
Plzeň - Lobzy
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 24.07.2021/2 V WA720 6. Mistrovství ČR KL + 3.kolo Kladkové ligy rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Reitmeier, Foltýnová, Vejražková, Vrchovecká, Brož, Buňata
24.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
25.07.2021/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Búřov rozpis
vysledky
DOP
Búřov Golf Club
29.07.2021/1 B Lukostřelecký biatlon LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
31.07.2021/1 T T24, ŽT24 Nechranická terénní 3. ročník rozpis
vysledky
CER
Nechranice - Vikletice
Vostřez, Žák, Morkes
31.07.2021/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Veřejný závod 3 Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
Ligový závodRegistrovaný závod 01.08.2021/1 T T24 Terénní liga - 4.kolo rozpis
vysledky
STA
Lipnice nad Sázavou
Registrovaný závod 02.08.2021/6 V WA720 European Youth Cup rozpis
vysledky
XNR
Bucharest - Rumunsko
04.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
07.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
Registrovaný závod 09.08.2021/7 V WA720 World Archery Youth Championships rozpis
vysledky
XNR
Wroclaw - Polsko
11.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostravský středeční závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
13.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2021 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Škarková
14.08.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
14.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
14.08.2021/1 V WA720, ŽWA720 Pohár města Votice rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková
Ligový závodRegistrovaný závod 14.08.2021/1 V WA720 Terčová liga 4.kolo / Pohár ČLS 10.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Registrovaný závod 18.08.2021/12 V WA720 Světové univerzitní dny rozpis
vysledky
XNR
Chengdu - Čína
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 20.08.2021/3 V WA720 30. Mistrovství ČR dorostu RL rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
21.08.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
25.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostravský středeční závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
Registrovaný závod 27.08.2021/9 P WA720 Paralympic Games rozpis
vysledky
XNR
Tokio - Japonsko
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 27.08.2021/3 V WA720 87. Mistrovství ČR dospělých RL rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
27.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
28.08.2021/2 P WA720 Český pohár v para lukostřelbě - 5.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
28.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2021 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Škarková
28.08.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
04.09.2021/1 V WA720, ŽWA720 Memoriál Antonína Holubovského Votice 2021 rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková
Registrovaný závod 05.09.2021/8 T T European Field Championships rozpis
vysledky
XNR
Záhřeb - Chorvatsko
05.09.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
08.09.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Litvínov rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
11.09.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
Mistrovství ČR 11.09.2021/2 P WA720 1. Mistrovství ČR v terčové para lukostřelbě rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
11.09.2021/1 V WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Cena Slavie + Memoriál Jiřího Baštáře rozpis
vysledky
SLA
Praha
Registrovaný závod 11.09.2021/2 V WA720 Cena Prostějova - Pohár ČLS - 11.kolo rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Hrbata, Zapletal
Mistrovství ČR 11.09.2021/2 V ŽWA720 30. Mistrovství ČR žactva v terčové lukostřelbě RL rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
11.09.2021/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Horní Bečva rozpis
vysledky
PHO
Horní Bečva
15.09.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostravský středeční závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
18.09.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
18.09.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Opavské závody 2021 - III.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Hradil
Registrovaný závod 18.09.2021/2 V WA720 Pohár ČLS - 12.kolo rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
18.09.2021/1 T Krušnohorská terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Nováková, Lněnička
19.09.2021/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě 3D Parkur Odysea Tišnov rozpis
vysledky
PHO
Tišnov
19.09.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
Mistrovství ČR 25.09.2021/1 T ŽT24 22. Mistrovství ČR žactva v terénní lukostřelbě rozpis
vysledky
VOT
Votice
Luňáčková, Spálenka, Spálenková, Luňáček
25.09.2021/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Veřejný závod 4 Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
25.09.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostravský sobotní závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
25.09.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2021 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Škarková
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 02.10.2021/2 T T24 30. Mistrovství ČR dospělých a dorostu v terénní l rozpis
vysledky
KOS
Čechy pod Kosířem
02.10.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Podzimní Slavie rozpis
vysledky
SLA
Praha
03.10.2021/1 V WA720, ŽWA720 Přebor Prahy dětí a mládeže - finále rozpis
vysledky
SLA
Praha
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 09.10.2021/2 B EC Run Archery + Mistrovství ČR rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
09.10.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Znojemský zmrzlík 2021 rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo