|
08.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Přebor Prahy v halové lukostřelbě
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
15.09.2019/1
|
V
|
WA900, ŽWA900
|
Přebor Prahy v terčové lukostřelbě dospělých
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
23.06.2019/1
|
V
|
WA900, WA720
|
Přebor Prahy v terčové lukostřelbě dospělých II.
|
|
SLA
Praha
|
Bímová, Karola
|
|
25.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA900
|
Přebor Prahy žáků,dorostu a dospělých
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Černý, Žák
|
|
16.02.2019/1
|
H
|
ŽH10
|
Přebor žactva do 10 let
|
|
HUM
Humpolec
|
Macková
|
|
15.06.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Přebor žactva do 10 let
|
|
ARC
Plzeň
|
Polanský
|
|
21.09.2019/2
|
B
|
|
Run Archery Tour 2019, coupe nationale de Run Arch
|
|
XNR
Veneux les Sablons - Francie
|
|
|
09.06.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Soběšická terénní 1
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš, Kohoutek, Kozumplík, Vrzal
|
|
01.09.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Soběšická terénní 2
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš, Kohoutek, Kozumplík, Sedlák, Vrzal
|
|
30.05.2019/1
|
T
|
T24
|
Stallarholmsfälten
|
|
XNR
Stallarholmen - Švédsko
|
|
|
18.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Staměřický otvírák 2
|
|
OLO
Staměřice
|
Koleňák
|
|
01.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Strahovský májový závod 1
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
|
|
08.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Strahovský májový závod 2
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
|
|
20.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Strahovský odpolední 2019
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
|
|
28.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Strahovský středeční 2019
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
|
|
18.09.2019/1
|
V
|
WA720
|
Středeční dlouhé - Brno
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Kohoutek
|
|
09.10.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová
|
|
28.09.2019/1
|
V
|
WA720
|
Svatováclavský závod - dopoledne
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
28.09.2019/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Svatováclavský závod - odpoledne
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
09.07.2019/5
|
V
|
WA720
|
Světová universiáda 2019
|
|
XNR
Napoli - Itálie
|
|