|
23.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720.
|
Opavské závody 2019 - II.kolo
|
|
OPA
Opava
|
Rýparová, Hradil
|
|
23.06.2019/1
|
V
|
WA900, WA720
|
Přebor Prahy v terčové lukostřelbě dospělých II.
|
|
SLA
Praha
|
Bímová, Karola
|
|
23.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 4.kolo
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Štefková, Brož
|
|
27.06.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský - ZRUŠEN
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
27.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Zmrzlinový závod LK ESKA Cheb
|
|
CHE
Cheb
|
Nováková, Vejražka, Vejražková
|
|
29.06.2019/2
|
V
|
WA720
|
Championnat Régional Grand Est distance olympique
|
|
XNR
Bettancourt - Francie
|
|
|
29.06.2019/2
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
1. mistrovství ČR holých luků
|
|
VOT
Votice
|
Reitmeier
|
|
29.06.2019/2
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Novoměstský pohár - II.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
29.06.2019/2
|
V
|
WA720
|
Pohár pro Barboru - Pohár ČLS - 5
|
|
ARC
Plzeň
|
Robová
|
|
01.07.2019/7
|
V
|
WA720
|
World Cup 4
|
|
XNR
Berlin - Německo
|
|
|
03.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
06.07.2019/2
|
V
|
WA900 neoficiální
|
O železného muže/lady - 6. ročník 24hodinový závod
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Brož, Matoušek
|
|
07.07.2019/1
|
V
|
WA720
|
3rd Kent WRS WA70m/60m/50m
|
|
XNR
Vigo Village - Anglie
|
|
|
07.07.2019/7
|
P
|
WA720
|
2019 Para Archery European Cup - 2nd leg
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
|
|
07.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vlkošský pohár 2019 - 2. kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek, Koleňák, Kůra
|
|
09.07.2019/5
|
V
|
WA720
|
Světová universiáda 2019
|
|
XNR
Napoli - Itálie
|
|
|
10.07.2019
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Prostějov Středeční 2
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák
|
|
11.07.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský - ZRUŠEN
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
13.07.2019/1
|
V
|
WA1440, WA720, WA/kr., ŽWA1440, ŽWA720, ŽWA/kr.
|
Memoriál J. a V. Karolových
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
13.07.2019/2
|
T
|
T48
|
26. Arnspitz Arrowheadturnier
|
|
XNR
Scharnitz - Rakousko
|
|