|
06.05.2019/7
|
V
|
WA720
|
World Cup 2
|
|
XNR
Shanghai - Čína
|
|
|
06.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
06.05.2019/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Pondělní krátké - Brno
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
08.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Litvínov středeční I
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
08.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Opavské závody 2019 - I.kolo
|
|
OPA
Opava
|
Rýparová, Hradil
|
|
08.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Strahovský májový závod 2
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
|
|
11.05.2019/1
|
B
|
|
4. Spreewälder Bogenlauf
|
|
XNR
Lübbenau/Spreewald - Německo
|
|
|
11.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720.
|
Kyšická terčová I.
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
|
|
11.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Bystřická terčová I. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
11.05.2019/2
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720, ŽWA/kr.
|
Pohár osvobození
|
|
SLA
Praha
|
Preclík
|
|
11.05.2019/2
|
V
|
WA720
|
Terčová liga - 1.kolo - Pohár ČLS
|
|
OST
Ostrava
|
Masárová, Masár, Jaroch, Bednářová, Kuhejda
|
|
12.05.2019/1
|
V
|
WA720
|
Concours Tir a L arc Exterieur
|
|
XNR
Charouce - Francie
|
|
|
12.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 2.kolo
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Štefková
|
|
12.05.2019/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
Cena města Litvínova
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
12.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Vršovické šípy
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
|
|
13.05.2019/6
|
V
|
WA720
|
Evropský pohár dorostu 1
|
|
XNR
Čatež - Slovinsko
|
|
|
14.05.2019/1
|
V
|
WA720
|
Úterní dlouhé - Brno
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
15.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
16.05.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
18.05.2019/2
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Novoměstský pohár - I.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|