Český lukostřelecký svaz

Úspěšné zahájení závodní sezóny biatlonistů

Naši závodníci vstoupili úspěšně do nové soutěžní sezóny.

 

V sobotu 14.4.2018 se skupina našich závodníků zúčastnila úvodního závodu německého poháru v lukostřeleckém biatlonu ve Werderu u Postupimi. Ve velmi dobře obsazeném závodě jsme opět sbírali medaile. V kategorii M45+ zvítězil Jiří Prinz, druhý byl Jaroslav Kratochvíl a v nejnáročnější kategorii mužů obsadil Oldřich Vodička těsně čtvrté místo. V závodě štafet náš tým v předchozím složení bral bronzové medaile.


V sobotu 12. května jsme se zúčastnili dalšího kola německého poháru v Lübbenau. V horkém počasí to byl docela náročný závod. Našim závodníkům se opět velmi dařilo - Jaroslav Kratochvíl vyhrál zlato v kategorii M45+, Samira Goldšmídová při své premiéře obsadila 3.místo v silně obsazené kategorii žen a Oldřich Vodička byl čtvrtý v kategorii mužů hned za třemi špičkovými německými reprezentanty. V odpolední štafetě náš tým pak obsadil 5.místo ve štafetách.

Příští lauf bude 3. června v Chemnitz, kterého se opět zúčastníme.

 

Více informací o lukostřeleckém biatlonu, včetně výsledků a kalendáře závodů najdete na: https://www.facebook.com/RunArcheryCzech/

 

16.05.2018 (tk)

Aktuality

Naši závodníci vstoupili úspěšně do nové soutěžní sezóny.   V sobotu 14.4.2018 se skupina našich závodníků zúčastnila úvodního závodu ...
TMK ČLS připravilo každoroční  seminá ř  trenér ů v termínu 17.-18.11.2018 ve sportovním centru Nymburk. Letošní seminář bude ryze lukostřelecký, naše ...
Přihláška:   do 30. 10. 2018 (pozdější přihlášky nemusí být akceptovány) na předepsaném formuláři (viz. příloha)   Adresa: ...
Rozhodnuto, čtyři trenérky a stejný počet trenérů tvoří finálovou osmičku sportovně-společenské akce Díky, trenére. O tom, kdo z nich se stane ...
Shlédněte reportáž v Olympijském magazínu České televize o našich reprezentantech Marii Horáčkové a Janu Vožechovi, která byla vysílana dnes od 15:30 ...
Český lukostřelecký svaz se rozhodl uspořádat anketu Lukostřelec roku 2018. Slavnostní vyhlášení ankety proběhne v sobotu 27. října 2018 v SC Nymburk. ...