|
03.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova 2020 - I.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek, Bucher
|
|
04.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
09.11.2019/2
|
H
|
H18
|
Concours en salle qualificatif pour les championna
|
|
XNR
Charouce - Francie
|
|
|
09.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
|
|
09.11.2019/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - I
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
10.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnské halové závody I. kolo
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
10.11.2019/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - III
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
10.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod TJ Sokol Vlkoš - 1.kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek, Koleňák, Kůra
|
|
10.11.2019/1
|
H
|
H25, H18, ŽH18, ŽH10
|
Vodolská halová 2019/2020 - I.kolo
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Heřmánková
|
|
10.11.2019/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - II
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
16.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár obce Šanov 2020
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
16.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
17.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova 2020 - II.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek, Bucher
|
|
19.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
22.11.2019/3
|
H
|
H18
|
GT OPEN
|
|
XNR
Strassen - Lucembursko
|
|
|
23.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy 2019/2020
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
|
|
23.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
|
|
23.11.2019/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup 2019/2020 - I.KLK - IV
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
23.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Olomoucká halovka I.
|
|
OLO
Olomouc
|
Kiliánová
|
|
23.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|