Český lukostřelecký svaz

Dlouhodobé soutěže - Terčová a Terénní lukostřelba 2015/2016

Přímé soutěže - konečné výsledky:

 

Vítěz I. Ligy mužů RL - Lukostřelba Prostějov

 

Vítěz Ligy žen RL - LO TJ Mariánské Hory Ostrava

 

Vítěz Kladkové ligy - I. Královský LK Praha

 

Vítěz Terénní ligy - SK Start Praha

 

Korespondenční soutěže - Termíny jednotlivých kol

 

Dospělí:

1. kolo         1. duben 2016      - 15. květen 2016

2. kolo         16. květen 2016   - 6. červenec 2016

3. kolo         7. červenec 2016 - 14. srpen 2016

4. kolo         15. srpen 2016     - 15. říjen 2016

 

Dorost a žáci:

1. kolo         1. duben 2016      - 19. červen 2016

2. kolo         16. květen 2016   - 28. srpen 2016

3. kolo         11. červenec 2016 - 15. říjen 2016

 

Komečné výsledky dlouhodobých soutěží. Aktuální potvrzené soupisky.

09.10.2016 (mz)
Přílohy
pdfReflexní luk - Muži [pdf, 752 kB]
pdfReflexní luk - Ženy [pdf, 711 kB]
pdfReflexní luk - Dorost [pdf, 352 kB]
pdfReflexní luk - Žactvo [pdf, 356 kB]
pdfKladková liga [pdf, 466 kB]
pdfHolý luk - Přebor [pdf, 760 kB]
pdfTerénní liga [pdf, 396 kB]
pdfARC [pdf, 152 kB]
pdfB05 [pdf, 78 kB]
pdfBRN [pdf, 135 kB]
pdfBYS [pdf, 254 kB]
pdfCER [pdf, 126 kB]
pdfCHE [pdf, 83 kB]
pdfCHR [pdf, 270 kB]
pdfKLK [pdf, 110 kB]
pdfKLK_Terénní [pdf, 252 kB]
pdfLIT [pdf, 238 kB]
pdfNMM [pdf, 68 kB]
pdfOLO [pdf, 69 kB]
pdfOPA [pdf, 93 kB]
pdfOST [pdf, 178 kB]
pdfPAT [pdf, 94 kB]
pdfPLZ [pdf, 190 kB]
pdfPRE [pdf, 111 kB]
pdfPRO [pdf, 148 kB]
pdfRAP [pdf, 113 kB]
pdfREX [pdf, 115 kB]
pdfROK [pdf, 69 kB]
pdfSAN [pdf, 114 kB]
pdfSLA [pdf, 185 kB]
pdfSTA [pdf, 149 kB]
pdfSTA_Terénní [pdf, 63 kB]
pdfVOT [pdf, 291 kB]
pdfVOT_Terénní [pdf, 114 kB]
pdfVRS [pdf, 142 kB]
pdfVSE [pdf, 110 kB]
pdfZNO [pdf, 91 kB]

Mistrovství ČR v terčové a terénní lukostřelbě 2015/2016

Závod

Odkazy

závodu

Seznam

přihlášených

Rozlosování

Online výsledky

 

Přebor žáků do 10 let

18.6.2016 

Kyšice

 

rozpis

rcherz

výsledková listina

dle oddílů

dle kategorií

rozlosování

Kvalifikace

Kvalifikace_družstev

 

 

25.MČR dorostu

13.-14.8.2016

Cheb

 

rozpis

rcherz

výsledková listina

 

dle oddílů

dle kategorií


rozlosování

Kvalifikace

Kvalifikace družstev

Eliminace

Eliminace družstev

 

82. MČR dospělých

20.-21.8.2016

Praha

 

rozpis RL

rcherz RL

 

rozpis KL

rcherz KL

 

výsledková listina RL

 

výsledková listina KL

dle oddílů RL

dle kategorií RL

 

dle oddílů KL

dle kategorií KL

 

 

 

rozlosování RL

 

 

 

rozlosování KL

 

 

 

Kvalifikace RL

Kvalifikace družstev RL

Eliminace RL

Eliminace družstev RL

Kvalifikace KL

Kvalifikace družstev KL

Eliminace KL

Eliminace družstev KL

 

 

25. MČR žactva

27.-28.8.2016

Znojmo

 

rozpis

rcherz

výsledková listina

dle oddílů

dle kategorií

rozlosování

Kvalifikace

Kvalifikace družstev

Eliminace

Eliminace družstev

       

 

25. MČR dospělých a dorostu

17.-18.9.2016

Pec pod Sněžkou

rozpis

rcherz

výsledková listina

dle oddílů

dle kategorií

rozlosování

Kvalifikace

Kvalifikace družstev

Eliminace

Eliminace družstev

 

17. MČR žactva

24.9.2016

Plzeň

 

rozpis

rcherz

výsledková listina

dle oddílů

dle kategorií

rozlosování

Kvalifikace

Kvalifikace družstev

Eliminace

 

 

 

Výklad STK k článku 5.1. Soutěžního řádu – Smíšená oddílová družstva při Mistrovství ČR

 

Pokud za oddíl startují tři závodníci v jedné kategorii:

  • Družstvo musí být přihlášeno do soutěže stejné kategorie (za předpokladu, že se oddíl chce soutěží družstev účastnit).
  • Pokud v dané kategorii nevznikne soutěž (minimálně 3 přihlášená družstva), smí toto družstvo nastoupit v kategorii o úroveň výš při zachování rozdělení pohlaví (kadeti -> junioři -> muži, kadetky->juniorky->ženy). Toto platí pouze za předpokladu, že v kvalifikaci jednotlivců střílejí stejnou kvalifikační sestavu (velikost terče a vzdálenost).
  • Družstvo musí být složeno pouze ze závodníků tohoto oddílu. Družstvo nesmí hostovat jiného střelce.

 

V případě, že za oddíl startují závodníci v menším počtu než tři v jedné kategorii:

  • Oddíl smí sestavit smíšené družstvo s maximálně jedním hostujícím střelcem nebo doplnit závodníkem z jiné kategorie za předpokladu, že v kvalifikaci jednotlivců střílejí stejnou kvalifikační sestavu (velikost terče a vzdálenost).
  • Smíšená družstva (závodníci z mužské i ženské kategorie) střílejí vždy v mužské kategorii.
  • Pokud v dané kategorii nevznikne soutěž (minimálně 3 přihlášená družstva), smí toto družstvo nastoupit v kategorii o úroveň výš při zachování rozdělení pohlaví (kadeti -> junioři -> muži, kadetky->juniorky->ženy) pouze za předpokladu, že v kvalifikaci jednotlivců střílejí stejnou kvalifikační sestavu (velikost terče a vzdálenost).

 

25.09.2016 (mz)

Vložení Pohárového závodu pro kategorie kadetů a seniorů

STK ČLS rozhodla o vložení dodatečných závodů Poháru ČLS. Reagujeme tak na omezení účasti střelců v kategorii kadetů a seniorů na ligových kolech v Praze a Voticích.
 
STK rozhodla, že závody již zařazené do kalendáře závodů ČLS v termínu 1.10.2016 "Říjnový závod" (pořadatel Lukostřelba Prostějov) a "Podzimní Slavie" (pořadatel SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA) budou zároveň pohárovými závody, ale pouze pro výše uvedené kategorie - tedy Kadeti/Kadetky RL a Senioři/Seniorky RL (sestavy WA720-60m).
 
Pro tyto vložené závody platí omezení, že jeden závodník účastnící se Pohárového závodu může tomto termínu absolvovat soutěžní sestavu pouze jedenkrát.
 
Během následujících dnů budou zveřejněny upravené rozpisy.
 
23.08.2016 (mz)

Pohárové závody - terčová lukostřelba - seznam pro sezónu 2015/2016

 

 

č. Datum Místo konání Pořadatel Poznámka
1. 23.4.2016 Prostějov Lukostřelba Prostějov  
2. 30.4.2016 Votice LK Votice  
3. 14.5.2016 Ostrava LO TJ M.H.Ostrava 1.kolo ligy
4. 28.5.2016 Litvínov LK Litvínov  
5. 11.6.2016 Praha SK Start Praha 2.kolo ligy
6. 25.6.2016 Brno Patriot Brno  
7. 16.7.2016 Praha SK Start Praha  
8. 30.7.2016 Votice LK Votice 3.kolo ligy
9. 13.-14.8.2016 Cheb LK ESKA Cheb MČR dorostu
10. 20.-21.8.2016 Praha SK Start Praha, I.KLK Praha MČR dospělých
11. 3.9.2016 Cheb LK ESKA Cheb 4.kolo ligy
12. 24.9.2016 Ostrava LO TJ M.H.Ostrava  
13. 1.10.2016

Prostějov

Praha

Lukostřelba Prostějov

SK SLAVIA Praha Lukostřelba

pouze kategorie kadetů/kadetek a seniorů/seniorek
23.08.2016 (mz)

Omezení počtu závodníků - 82. MČR dospělých reflexní luk

Z důvodu naplnění kapacity 82. mistrovství ČR dospělých v terčové lukostřelbě reflexních luků v Praze na Strahově přistoupilo STK k omezení počtu závodníků v souladu se Soutěžním řádem ČLS (článek 5.2.2).
 
V příloze najdete seznam přihlášených závodníků v nejpočetnější kategorii mužů RL seřazených dle nejlepších nástřelů v soutěžní sestavě WA720-70m dle žebříčku ČLS. Závodníci uvedení červenou barvou jsou momentálně ze závodu škrtáni. V případě uvolnění místa mají nárok na účast dle pořadí v seznamu.
 
Seznam střelců nejpočetnější kategorie s nejlepším nástřelem v žebříčku ČLS
       
1 Michal Hlahůlek Lukostřelba Prostějov 657
2 Radek Beránek SK Start Praha 647
3 Petr Heinrich LK Votice, z.s. 647
4 Martin Hámor LK ESKA Cheb 645
5 Jan Vožech 1. LK Plzeň 1935 644
6 David Jaroch LO TJ Mariánské Hory Ostrava 641
7 Martin Bulíř LO TJ Dynamo Liberec 636
8 Jaromír Termer TJ Sokol Praha Vršovice 636
9 Michal Novotný LK Votice, z.s. 632
10 Frantisek Hajduk Lukostřelba Prostějov 630
11 Lukáš Král LO TJ SPARTAK Chrást 628
12 Aleš Změlík I. Královský lukostřelecký klub z.s. 627
13 Vít Vejražka LK ESKA Cheb 624
14 Karel Pejčoch Patriot Brno 622
15 Pavel Mudra LO TJ SPARTAK Chrást 619
16 Tadeáš Kalvas 1. LK Plzeň 1935 618
17 Vojtěch  Chochola SK Start Praha 615
18 Jakub Prax LO TJ Start Brno 613
19 Pavel Jurák LO TJ Dynamo Liberec 611
20 Vít Vaníček LO TJ Dynamo Liberec 609
21 Kamil Kovář Lukostřelba Prostějov 608
22 Karel Böhm TJ Sokol Kostelec na Hané LK1997 607
23 Martin Kreutzer LK Rokycany 605
24 Jan Bartovský 1. LK Plzeň 1935 603
25 Vaclav Košťál Česká federace Spastic Handicap 603
26 Dominik Chlachula Lukostřelba Prostějov 599
27 Matěj Jech 1. LK Plzeň 1935 598
28 Karel Sedláček Patriot Brno 596
29 Martin Chaloupský SK Lukostřelba-Libichov,z.s. 595
30 Pavel Stejskal LK Rokycany 595
31 Michal Keicher SK Start Praha 591
32 Ondřej Kníže LK ARCUS Plzeň, z.s. 590
33 Tomáš Beneš VŠTJ Technika Praha Strojní/ČVUT-Archery 586
34 Marcel Slavík LO TJ Mariánské Hory Ostrava 586
35 Michal Hodač LK Rokycany 585
36 Pavel Smažík st. LK ESKA Cheb 582
37 Jakub Jančík LO TJ Mariánské Hory Ostrava 581
38 Marek Janout 1. LK Plzeň 1935 581
39 Jakub Laciga SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA 581
40 Daniel Machatý 1. LK Plzeň 1935 579
41 Tomáš Jusko SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA 574
42 Petr Duba LK CERE 571
43 Petr Polanský LO TJ SPARTAK Chrást 569
44 Jan Menger SK Start Praha 565
45 Patrik Dimov 1. LK Plzeň 1935 555
46 Michal Prosba LK ESKA Cheb 553
47 František  Lněnička  LO TJ SLAVIA Karlovy Vary 552
48 Martin Štěpánek TJ Sokol Praha Vršovice 550
49 Vlastimil Krejčí TJ Sokol Praha Vršovice 549
50 Pavel Habásko TJ Sokol Praha Vršovice 548
51 Tomáš Raška Patriot Brno 548
52 Pavel Smažík ml. LK ESKA Cheb 543
53 Jakub Ečer LO TJ Dynamo Liberec 539
54 Ondřej Frűhauf TJ Sokol Praha Vršovice 524
55 Karel Souček LO TJ Start Brno 522
56 Nikola TADIAL I. Královský lukostřelecký klub z.s. 517
57 Ladislav Vošta LO TJ Start Brno 517
58 Marek Hrabák SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA 481
59 Jakub Klíma SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA 479
60 Filip Jirků LK Votice, z.s. 469
61 Jakub Grepl LO TJ Mariánské Hory Ostrava 429
15.08.2016 (mz)

Dlouhodobé soutěže - Halová lukostřelba 2015/2016

Konečný stav dluhodobých soutěží v halové lukostřelbě 2015/2016.

 

Poznámka k vyhodnocení:

Všechny soutěže byly v této sezóně hodnoceny jako korespondenční soutěže. U těchto soutěží rozhoduje o umístění družstva na vyšší příčce stav vzájemných soubojů v jednotlivých kolech. Posuzuje se, kolikrát se ve všech kolech umístilo družstvo na lepším místě než jiné družstvo se stejným počtem bodů. Až v případě rovnosti tohoto kritéria (například z důvodu sjeného bodového nástřelu v kole) rozhoduje celkový bodový nástřel za všechna kola.

29.03.2016 (mz)
Přílohy
pdfReflexní luk - Muži [pdf, 228 kB]
pdfReflexní luk - Ženy [pdf, 204 kB]
pdfReflexní luk - Dorost [pdf, 223 kB]
pdfReflexní luk - Žactvo [pdf, 221 kB]
pdfHolý luk - Přebor [pdf, 198 kB]
pdfKladkový luk - Přebor [pdf, 191 kB]
pdfSoupisky - ARC [pdf, 231 kB]
pdfSoupisky - B05 [pdf, 118 kB]
pdfSoupisky - BRN [pdf, 290 kB]
pdfSoupisky - BYS [pdf, 289 kB]
pdfSoupisky - CER [pdf, 578 kB]
pdfSoupisky - CHE [pdf, 110 kB]
pdfSoupisky - CHR [pdf, 366 kB]
pdfSoupisky - KLK [pdf, 1237 kB]
pdfSoupisky - KOS [pdf, 89 kB]
pdfSoupisky - OPA [pdf, 173 kB]
pdfSoupisky - OST [pdf, 143 kB]
pdfSoupisky - PAT [pdf, 98 kB]
pdfSoupisky - PLZ [pdf, 343 kB]
pdfSoupisky - PRE [pdf, 179 kB]
pdfSoupisky - PRO [pdf, 225 kB]
pdfSoupisky - RAP [pdf, 336 kB]
pdfSoupisky - SAN [pdf, 555 kB]
pdfSoupisky - SLA [pdf, 234 kB]
pdfSoupisky - STA [pdf, 164 kB]
pdfSoupisky - VOT [pdf, 521 kB]
pdfSoupisky - VRS [pdf, 153 kB]
pdfSoupisky - ZNO [pdf, 116 kB]

Mistrovství ČR v halové lukostřelbě 2015/2016

Závod

Odkazy

závodu

Seznam

přihlášených

Rozlosování

Online výsledky

26. MČR dorostu

20.-21.2.2016_Havířov 

rozpis

rcherz

výsledková listina

dle oddílů

dle kategorií

1.skupina

2.skupina

3.skupina

Kvalifikace

Kvalifikace_družstev

Eliminace

Eliminace_družstev

Přebor žáků do 10 let

5.3.2016

Šanov

rozpis

rcherz

výsledková listina

 

dle oddílů

dle kategorií


rozlosování

Kvalifikace

Kvalifikace družstev

26. MČR dospělých

12.-13.3.2016

Prostějov

rozpis

rcherz

výsledková listina

dle oddílů

dle kategorií

1.skupina

2.skupina

3.skupina

Kvalifikace

Kvalifikace družstev

Eliminace

Eliminace družstev

24. MČR žactva

19.-20.3.2016

Humpolec

rozpis

rcherz

výsledková listina

dle oddílů

dle kategorií

1.skupina

2.skupina

Kvalifikace

Kvalifikace družstev

Eliminace

Eliminace družstev

 

 

 

Výklad STK k článku 5.1. Soutěžního řádu – Smíšená oddílová družstva při Mistrovství ČR

 

Pokud za oddíl startují tři závodníci v jedné kategorii:

  • Družstvo musí být přihlášeno do soutěže stejné kategorie (za předpokladu, že se oddíl chce soutěží družstev účastnit).
  • Pokud v dané kategorii nevznikne soutěž (minimálně 3 přihlášená družstva), smí toto družstvo nastoupit v kategorii o úroveň výš při zachování rozdělení pohlaví (kadeti -> junioři -> muži, kadetky->juniorky->ženy). Toto platí pouze za předpokladu, že v kvalifikaci jednotlivců střílejí stejnou kvalifikační sestavu (velikost terče a vzdálenost).
  • Družstvo musí být složeno pouze ze závodníků tohoto oddílu. Družstvo nesmí hostovat jiného střelce.

 

V případě, že za oddíl startují závodníci v menším počtu než tři v jedné kategorii:

  • Oddíl smí sestavit smíšené družstvo s maximálně jedním hostujícím střelcem nebo doplnit závodníkem z jiné kategorie za předpokladu, že v kvalifikaci jednotlivců střílejí stejnou kvalifikační sestavu (velikost terče a vzdálenost).
  • Smíšená družstva (závodníci z mužské i ženské kategorie) střílejí vždy v mužské kategorii.
  • Pokud v dané kategorii nevznikne soutěž (minimálně 3 přihlášená družstva), smí toto družstvo nastoupit v kategorii o úroveň výš při zachování rozdělení pohlaví (kadeti -> junioři -> muži, kadetky->juniorky->ženy) pouze za předpokladu, že v kvalifikaci jednotlivců střílejí stejnou kvalifikační sestavu (velikost terče a vzdálenost).

 

20.03.2016 (mz)

Uspořádání a rozpis soutěží pro sezónu 2015/2016

Halová lukostřelba:

26. MČR dorostu            20.-21. Únor 2016, Havířov

26. MČR dospělých         12.-13. Březen 2016, Prostějov

24. MČR žactva              19.-20. Březen 2016, Humpolec

Přebor žactva                 5. Březen 2016, Šanov

 

Všechny dlouhodobé soutěže (včetně Ligy žen RL a I. Ligy mužů RL) budou probíhat korespondenčně.

 

Dospělí:

1. kolo         1. listopad 2015 - 27. prosinec 2015

2. kolo         28. prosinec 2015 - 14. únor 2016

3. kolo         15. únor 2016 - 31. březen 2016

Dorost a žactvo:

1. kolo              1. listopad 2015 - 27. prosinec 2015

2. kolo         19. prosinec 2015 - 14. únor 2016

3. kolo         30. leden 2016 - 31. březen 2016

 

29.10.2015 (mz)