Český lukostřelecký svaz

Výsledky MČR dospělých v hale

Výsledky MČR dospělých v halové lukostřelbě, 19-20.2.2005, Rokycany

FOTO

Šárka Krmášková

21.02.2005
Přílohy
zipVýsledky MČR dospělých [zip, ]
ZIP soubor

Seznam přihlášených závodníků na MČR dospělých v hale

LukostřelkyněMichal Kratochvíla
Poslední stav ke 14.2.2005__
Muži - reflexní lukPočet65Senioři - reflexní lukPočet17
JménoOddílMaxJménoOddílMax
Dřevjaný Jan - jun.OST588Horáček ZdeněkARC562
Andreas Milan - jun.VOT585Stejskal JosefROK561
Hodač MichalROK578Čepička JaroslavMYT546
Novotný MichalVOT577Brettl JosefROK544
Mikeska JakubOST575Hámor MartinKOS542
Preclík JanSLA575Mladějovský MiroslavOST538
Bulíř MartinLIB574Hladil Milan ?STA533
Kratochvíla MichalKOS571Reichel Robert st.PLZ533
Brada VladimírKLK566Masár JánOST526
Hadaš František ml. ?STA566Boleček JanOST516
Kraváček DanielPRO563Hadaš František st.STA514
Páník RostislavOST563Letý AlbertVRS511
Termer JaromírVRS563Němec JosefVRS496
Klápa PavelVOT561Dřízal JaroslavSTA493
Bartovský JanPLZ557Mašín JiříBYS472
Svoboda LadislavSLA553Šindelka Karel st.STA470
Heřman MichalARC552Polák VáclavKOS462
Fencl LubošARC549
Heinrich PetrVOT549Muži - kladkový lukPočet6
Klich Jiří ml.OST549
Bednář VáclavBRN548JménoOddílMax
Böhm JiříKLK548Hadaš František ml. ?STA574
Polášek SvatoplukPLZ547Stříbrský JiříVOT562
Ranc MarekROK544Vankát AlešXIN562
Čepý TomášKOS542Palme RonnyVOT512
Kníže OndřejARC541Fronk PetrDOM502
Salajka JiříBRN538Tulačka KamilDOM0
Toman JanROK538
Průša František - jun.KLK537
Štědrý LadislavPLZ537Senioři - kladkový lukPočet3
Berlinský PavelBRN533
Kratochvíl PavelKLK530JménoOddílMax
Franc ZdeněkARC529Nekolný MichalARC579
Hajduk MilanPRO529Hladil Milan ?STA555
Hökl GustavARC528Procházka JanVOT553
Tšpon SvatoplukBRN526
Karbusický Michal - jun.KLK525Ženy - reflexní lukPočet24
Dufek MichalBRN523
Duchek LubošARC522JménoOddílMax
Košťálek JiříPRO520Tymkivová Lucie - kad.STA569
Cehelský ŠtefanARC516Horáčková BarboraARC549
Papež Václav ml.PLZ516Bímová LucieSLA536
Preclík FrantišekSLA515Vichová JitkaVRS533
Malý OldřichKOS513Robová MagdaPRO528
Bláha JáchymKLK511Šudřichová Gabriela - kad.OST528
Kohoutek Jan -jun.BRN511Krmášková ŠárkaARC527
Markl JiříOST511Kobzová Tereza - kad.CER526
Bárta VítARC509Slezáková LenkaSLA512
Hejzlar PavelVOT509Zedníčková Petra - jun.KOS510
Pokorný RichardKLK503Páníková Zuzana - kad.OST509
Janda PavelROK502Macáková MartinaSLA508
Hyťha MartinKLK500Valášková MarieBRN508
Rambousek MartinBRN499Pograbinská Petra - kad.OST507
Preclík JaroslavSLA493Zahradníková Aneta - jun.KLK507
Uhlíř PetrBRN485Kastnerová Petra - jun.KOS499
Judásek Pavel -jun.OST481Skaláková PetraVOT498
Dokoupil PetrBRN476Zizlerová MonikaMIR495
Slapnička ZdeněkKLK475Buršová LindaSTA492
Šusta JiříBRN474Masárová DanaOST490
Scholler RemyOST460Jindrová KristýnaSTA481
Kučera PavelSTA458Randová DanaSLA473
Bondy RadimBRN457Francová IvanaARC469
Seliverstov AlexanderMYT440Zelená EvaROK450
Koťátko JiříCER428
Šípek JanPLZ428Seniorky - reflexní lukPočet4
JménoOddílMax
Majarová MagdaPRO495
Králová LadislavaSTA484
Slezáková MilušeKOS472
Hadašová JitkaSTA442
09.02.2005