Český lukostřelecký svaz

Jednotlivci - tratě

Lukostřelba

Holý luk
Trať Třída Hodnota Disc. Jméno Klub Datum
20m80cm12x3 Juniorky 244 V Coubalová Eliška SLA 27.06.2014
20m80cm12x3 Kadetky 294 V Zosinčuková Tereza TAC 15.09.2013
20m80cm12x3 Starší žáci 308 V Zimmer Jakub HRK 20.07.2013
20m80cm12x3 Starší žákyně 263 V Hronová Nikola 22.06.2011
20m80cm12x3 Mladší žáci 310 V Coma Jan TAC 15.09.2013
20m80cm12x3 Mladší žákyně 206 V Denkócy Laura TAC 15.09.2013
30m80cm12x3 Muži 330 V Hladil Milan STA 19.06.2013
30m80cm12x3 Ženy 322 V Macková Martina STA 08.05.2013
30m80cm12x3 Juniorky 180 V Coubalová Eliška SLA 20.09.2014
30m80cm12x3 Kadetky 242 V Zosinčuková Tereza TAC 16.09.2012
30m80cm12x3 Starší žáci 252 V Zimmer Jakub HRK 20.07.2013
30m80cm12x3 Starší žákyně 193 V Hronová Nikola 17.08.2011
30m80cm12x3 Mladší žáci 292 V Zimmer Jakub HRK 11.08.2012
30m80cm12x3 Mladší žákyně 132 V Denkócy Laura TAC 15.09.2013
30m80cm6x3 Starší žáci 310 V Ebert Jakub STA 01.10.2014
40m80cm12x3 Ženy 302 V Macková Martina STA 11.09.2013
50m122cm6x6 Ženy 293 V Macková Martina STA 17.08.2011
50m122cm6x6 Starší žáci 243 V Ebert Jakub STA 11.09.2014
50m80cm12x3 Muži 280 V Hladil Milan STA 11.09.2013
60m122cm6x6 Muži 296 V Hladil Milan STA 11.09.2013
60m122cm6x6 Ženy 273 V Macková Martina STA 17.08.2011
70m122cm6x6 Muži 264 V Hladil Milan STA 09.06.2010

Kladkový luk
Trať Třída Hodnota Disc. Jméno Klub Datum
20m80cm12x3 Starší žákyně 297 V Jalovcová Zuzana CHE 08.05.2014
20m80cm12x3 Mladší žákyně 319 V Zikmundová Petra CHE 04.10.2014
20m80cm6x3 Starší žáci 160 V Peroutka Ondřej KLK 1998
20m80cm6x3 Starší žákyně 158 V Kobzová Kateřina CER 24.06.2006
30m122cm12x3 Mladší žákyně 308 V Zikmundová Petra CHE 04.10.2014
30m80cm12x3 Muži 360 V Brada Vladimír KLK 28.05.2011
30m80cm12x3 Ženy 346 V Saláková Ilona STA 1998
30m80cm12x3 Junioři 357 V Nekolný Lukáš N01 1998
30m80cm12x3 Juniorky 324 V Saláková Ilona STA 1996
30m80cm12x3 Kadeti 349 V Musil Petr PRO 18.08.2012
30m80cm12x3 Kadetky 300 V Kobzová Kateřina CER 29.07.2006
30m80cm12x3 Starší žákyně 289 V Zikmundová Martina CHE 14.06.2014
30m80cm6x3 Starší žáci 141 V Roblík Lukáš BRN 1996
30m80cm6x3 Starší žákyně 150 V Kobzová Kateřina CER 24.06.2006
40m122cm10x3 Muži 299 V Nekolný Michal ARC 2004
40m122cm10x3 Junioři 287 V Kuna Tomáš OST 31.03.2007
40m122cm6x3 Starší žáci 157 V Peroutka Ondřej KLK 1998
40m122cm6x3 Starší žákyně 153 V Kobzová Kateřina CER 24.06.2006
40m80cm12x3 Kadetky 283 V Kobzová Kateřina CER 29.07.2006
50m122cm10x3 Muži 298 V Nekolný Michal ARC 2004
50m122cm10x3 Junioři 280 V Kuna Tomáš OST 31.03.2007
50m122cm6x3 Starší žáci 151 V Peroutka Ondřej KLK 1998
50m122cm6x3 Starší žákyně 132 V Kobzová Kateřina CER 27.05.2006
50m122cm6x6 Kadetky 289 V Kobzová Kateřina CER 29.07.2006
50m122cm6x6 Starší žákyně 281 V Zikmundová Martina CHE 14.06.2014
50m80cm12x3 Muži 353 V Verner Petr BRN 21.05.2011
50m80cm12x3 Ženy 322 V Saláková Ilona STA 1998
50m80cm12x3 Junioři 338 V Nekolný Lukáš ARC 1998
50m80cm12x3 Juniorky 283 V Saláková Ilona STA 1996
50m80cm12x3 Kadeti 321 V Musil Petr PRO 06.10.2012
60m122cm10x3 Muži 291 V Nekolný Michal ARC 2004
60m122cm10x3 Junioři 272 V Kuna Tomáš OST 31.03.2007
60m122cm6x6 Ženy 326 V Jindrová Kristýna STA 2000
60m122cm6x6 Juniorky 285 V Saláková Ilona STA 1996
60m122cm6x6 Kadeti 327 V Musil Petr PRO 06.10.2012
60m122cm6x6 Kadetky 283 V Kobzová Kateřina CER 29.07.2006
70m122cm6x6 Muži 348 V Reitmeier Filip KLK 16.05.2010
70m122cm6x6 Ženy 315 V Karolová Olga SLA 1999
70m122cm6x6 Junioři 344 V Nekolný Lukáš ARC 1998
70m122cm6x6 Juniorky 275 V Saláková Ilona STA 1996
70m122cm6x6 Kadeti 312 V Musil Petr PRO 06.10.2012
90m122cm6x6 Muži 337 V Brada Vladimír KLK 21.06.2008
90m122cm6x6 Junioři 328 V Nekolný Lukáš ARC 1998

Reflexní luk
Trať Třída Hodnota Disc. Jméno Klub Datum
10m122cm10x3 Žákyně 9-10 let 253 V Schmidová Tereza SLA 27.06.2014
15m122cm10x3 Žákyně 9-10 let 222 V Junková Anna CER 20.06.2010
20m122cm10x3 Starší žáci 296 V Jílek Martin STA 26.08.2007
20m122cm10x3 Starší žákyně 285 V Nedělníková Hana KOS 16.09.2006
20m122cm10x3 Mladší žáci 281 V Horevaj Dominik SLA 16.09.2006
20m122cm10x3 Mladší žákyně 266 V Bilanyuk Sofiya STA 23.09.2007
20m122cm10x3 Žákyně 9-10 let 212 V Junková Anna CER 20.06.2010
20m80cm12x3 Starší žáci 355 V Jílek Martin STA 14.08.2007
20m80cm12x3 Starší žákyně 345 V Horáčková Marie ARC 15.05.2011
20m80cm12x3 Mladší žáci 335 V Jedlan Štěpán VRS 18.06.2011
20m80cm12x3 Mladší žákyně 329 V Lettlová Nikola JEV 17.05.2014
20m80cm6x3 Starší žáci 322 V Trojášek Radek VOT 26.04.2014
20m80cm6x3 Starší žákyně 174 V Žižková Klára OST 21.06.2008
20m80cm6x3 Mladší žáci 169 V Čížek Tomáš OST 10.09.2005
20m80cm6x3 Mladší žákyně 225 V Grapová Klára OST 25.05.2011
25m122cm10x3 Mladší žáci 277 V Pavlas Michal SLA 16.09.2006
25m122cm10x3 Mladší žákyně 250 V Fialová Veronika CHR 29.05.2005
30m122cm10x3 Starší žáci 288 V Novotný Vojtěch STA 24.09.2006
30m122cm10x3 Starší žákyně 268 V Žáčková Veronika CER 07.06.2009
30m122cm10x3 Mladší žáci 265 V Horevaj Dominik SLA 16.09.2006
30m122cm10x3 Mladší žákyně 229 V Fialová Veronika CHR 29.05.2005
30m122cm12x3 Mladší žáci 335 V Jedlan Štěpán VRS 24.09.2011
30m122cm12x3 Mladší žákyně 328 V Lettlová Nikola JEV 15.06.2014
30m80cm12x3 Muži 355 V Bulíř Martin LIB 2000
30m80cm12x3 Ženy 349 V Macková Martina STA 19.06.2007
30m80cm12x3 Senioři 348 V Hámor Martin KOS 16.08.2008
30m80cm12x3 Seniorky 329 V Majarová Magdalena PRO 02.07.2005
30m80cm12x3 Junioři 354 V Dřevjaný Jan OST 2003
30m80cm12x3 Juniorky 350 V Páníková Zuzana OST 18.09.2010
30m80cm12x3 Kadeti 419 V Vaníček Tomáš VRS 30.05.2012
30m80cm12x3 Kadetky 345 V Žižková Klára OST 23.09.2009
30m80cm12x3 Starší žáci 336 V Chochola Vojtěch STA 22.06.2013
30m80cm12x3 Starší žákyně 324 V Kramperová Barbora VOT 06.07.2013
30m80cm12x3 Mladší žáci 304 V Neuwirth Karel JEV 20.06.2009
30m80cm12x3 Mladší žákyně 304 V Horáčková Marie ARC 20.06.2009
30m80cm6x3 Starší žáci 299 V Trojášek Radek VOT 26.04.2014
30m80cm6x3 Starší žákyně 167 V Žižková Klára OST 21.06.2008
30m80cm6x3 Mladší žáci 158 V Kovář Ondřej VSE 23.09.2006
30m80cm6x3 Mladší žákyně 276 V Grapová Klára OST 25.05.2011
40m122cm10x3 Muži 292 V Preclík Jan SLA 14.07.2007
40m122cm10x3 Ženy 286 V Macková Martina STA 14.07.2007
40m122cm10x3 Senioři 290 V Tóth Tomáš SLA 11.07.2009
40m122cm10x3 Seniorky 269 V Licehamrová Anna VRS 01.10.2011
40m122cm10x3 Junioři 288 V Preclík Jan SLA 2002
40m122cm10x3 Juniorky 286 V Kobzová Tereza CER 26.08.2007
40m122cm10x3 Kadeti 286 V Keicher Michal STA 24.08.2008
40m122cm10x3 Kadetky 276 V Končalová Kateřina STA 23.09.2007
40m122cm10x3 Starší žáci 278 V Jílek Martin STA 26.08.2007
40m122cm10x3 Starší žákyně 248 V Brabcová Markéta 23.09.2007
40m122cm6x3 Starší žáci 291 V Trojášek Radek VOT 26.04.2014
40m122cm6x3 Starší žákyně 169 V Tymkivová Lucie PLZ 2003
40m122cm6x6 Starší žáci 339 V Jakubec Matěj OPA 06.10.2012
40m122cm6x6 Starší žákyně 328 V Žižková Klára OST 26.04.2008
40m80cm12x3 Ženy 287 V Macková Martina STA 25.07.2012
40m80cm12x3 Seniorky 312 V Sidková Marta OST 08.06.2013
40m80cm12x3 Kadetky 336 V Žižková Klára OST 23.09.2009
50m122cm10x3 Muži 285 V Preclík Jan SLA 23.09.2007
50m122cm10x3 Ženy 280 V Macková Martina STA 14.07.2007
50m122cm10x3 Senioři 282 V Tóth Tomáš SLA 24.08.2008
50m122cm10x3 Seniorky 251 V Licehamrová Anna VRS 01.10.2011
50m122cm10x3 Junioři 289 V Preclík Jan SLA 2002
50m122cm10x3 Juniorky 278 V Kobzová Tereza CER 06.10.2007
50m122cm10x3 Kadeti 278 V Novotný Vojtěch STA 23.09.2007
50m122cm10x3 Kadetky 267 V Končalová Kateřina STA 16.09.2006
50m122cm6x3 Starší žáci 264 V Trojášek Radek VOT 26.04.2014
50m122cm6x3 Starší žákyně 173 V Rašková Hana PRO 2000
50m122cm6x6 Seniorky 316 V Licehamrová Anna VRS 29.08.2012
50m122cm6x6 Kadetky 337 V Horáčková Marie ARC 21.07.2013
50m122cm6x6 Starší žáci 327 V Linsztér Sebastián OST 22.09.2007
50m122cm6x6 Starší žákyně 320 V Žižková Klára OST 17.05.2008
50m80cm12x3 Muži 338 V Hodač Michal ROK 1993
50m80cm12x3 Ženy 322 V Spálenková Eva VOT 24.08.2008
50m80cm12x3 Senioři 318 V Vikukel Jaromír KLK 29.09.2012
50m80cm12x3 Seniorky 291 V Sidková Marta OST 22.07.2009
50m80cm12x3 Junioři 335 V Pertlík Filip BYS 21.05.2008
50m80cm12x3 Juniorky 324 V Šudřichová Gabriela OST 07.07.2007
50m80cm12x3 Kadeti 326 V Macek Josef STA 03.06.2006
50m80cm12x3 Kadetky 333 V Spálenková Eva VOT 2004
60m122cm10x3 Muži 278 V Bartovský Jan PLZ 17.07.2005
60m122cm10x3 Ženy 269 V Macková Martina STA 26.08.2007
60m122cm10x3 Senioři 268 V Tóth Tomáš SLA 24.08.2008
60m122cm10x3 Seniorky 232 V Licehamrová Anna VRS 02.10.2010
60m122cm10x3 Junioři 267 V Laciga Jakub KLK 01.10.2011
60m122cm10x3 Juniorky 258 V Kobzová Tereza CER 06.10.2007
60m122cm10x3 Kadeti 269 V Keicher Michal STA 24.08.2008
60m122cm10x3 Kadetky 258 V Končalová Kateřina STA 26.08.2007
60m122cm6x6 Ženy 338 V Kulhavá Miroslava OST 01.09.2012
60m122cm6x6 Senioři 323 V Vikukel Jaromír KLK 17.09.2011
60m122cm6x6 Seniorky 296 V Majarová Magdalena PRO 02.07.2005
60m122cm6x6 Juniorky 338 V Žižková Klára OST 24.08.2013
60m122cm6x6 Kadeti 334 V Hajduk František PRO 12.07.2008
60m122cm6x6 Kadetky 332 V Žižková Klára OST 10.09.2011
70m122cm6x6 Muži 340 V Bulíř Martin LIB 1999
70m122cm6x6 Ženy 322 V Kulhavá Miroslava OST 01.09.2012
70m122cm6x6 Senioři 318 V Hámor Martin KOS 23.07.2005
70m122cm6x6 Seniorky 282 V Majarová Magdalena PRO 02.07.2005
70m122cm6x6 Junioři 332 V Pertlík Filip BYS 09.05.2009
70m122cm6x6 Juniorky 321 V Žižková Klára OST 24.08.2013
70m122cm6x6 Kadeti 327 V Dřevjaný Jan OST 16.08.2003
90m122cm6x6 Muži 322 V Kraváček Daniel PRO 2001
90m122cm6x6 Senioři 292 V Hámor Martin KOS 23.07.2005
90m122cm6x6 Junioři 313 V Pertlík Filip VOT 19.06.2010