Český lukostřelecký svaz

Dlouhodobé soutěže - terénní lukostřelba 2016/2017

3.2.1 Přímé soutěže

3.2.1.1       Termíny jednotlivých kol

 

Kolo            Termín                          Zabezpečuje

1.               22. duben 2017              I.královský LK Praha

2.               27. květen 2017             LO TJ Spartak Chrást

3.               24. červen 2017             I.královský LK Praha     

4.               12. srpna 2017               JIM Archery club Kyšice

22.03.2017 (kk)
Přílohy
pdfTabulka [pdf, 32 kB]

Dlouhodobé soutěže - terčová lukostřelba 2016/2017

2.3 Soutěže družstev v dlouhodobém uspořádání

2.3.1 Přímé soutěže

2.3.1.1 Termíny jednotlivých kol

 

Kolo            Termín                          Zabezpečuje

1.               6. květen 2017               LO TJ Mariánské Hory Ostrava

2.               3. červen 2017               SK Start Praha

3.               29. červenec 2017          LK Votice

4.               2. září 2017                   LK ESKA Cheb

 

 

2.3.2 Korespondenční soutěže

2.3.2.1 Termíny jednotlivých kol

 

Dospělí:

1. kolo        01. duben 2017     - 21. květen 2017

2. kolo        22. květen 2017    - 02. červenec 2017

3. kolo        03. červenec 2017 - 27. srpen 2017

4. kolo        28. srpen 2017      - 15. říjen 2017

 

Dorost a žáci:

1. kolo        1. duben 2017       - 11. červen 2017

2. kolo        22. květen 2017    - 13. srpen 2017

3. kolo        24. červenec 2017 - 15. říjen 2017

22.03.2017 (kk)
Přílohy
pdfReflexní luk - muži [pdf, 39 kB]
pdfReflexní luk - ženy [pdf, 35 kB]
pdfReflexní luk - dorost [pdf, 35 kB]
pdfReflexní luk - žáci [pdf, 35 kB]
pdfHolý luk [pdf, 31 kB]
pdfKladkový luk [pdf, 32 kB]

27. MČR dospělých a dorostu

přikládám časový harmonogram, přehled přihlášených a rozlosování.

Časový harmonogram na 27. MČR Hradec Králové

 

Pátek: 17-21 prezentace

 

Sobota:7:00 kontrola nářadí 1. skupina

7:30 schůzka kapitánů

8:00 trénink 1. Skupina

8:45 zahájení 1. Kvalifikační skupiny

11:45 slavnostní zahájení

12:15 kontrola nářadí 2. Skupina

12:45 trénink 2. Skupina

13:30 kvalifikace 2. Skupina

16:30 konec kvalifikace

 

17:00 eliminace jednotlivců RM, RCM, BM

18:00 RM RW, RCM, RJM, BM, RCW

19:10 RM, RW, CM, RCM, RJM, BM, RMM, RCW

20:00 konec eliminace jednotlivců

 

20:15 vyhlašování medailí za kvalifikaci

 

Neděle: 8:00 trénink eliminace jednotlivců-

RJW, RMM, CM, CW, CJM, CCW, BMM, BJW, BJM, BW, BCM, BCW

10:30 RM, RW, RJM, RCW, CMM, BM, RCM

 

cca 13:00 soutěž družstev

 

po skončení soutěže následuje vyhlášení

 

            Jednotlivé časy jsou orientační a mohou se upravovat dle aktuálnosti závodu.

 

28.02.2017 (kk)
Přílohy
pdfRozlosování- úprava [pdf, 713 kB]

Vyhodnocení ČP 2016

22.01.2017 (kk)

Seznam pohárových závodů pro terčovou sezónu 2016/2017

č.       Datum              Místo konání             Pořadatel                  Poznámka

1.      29.4.2017           Votice                        Votice

2.      6.5.2017             Ostrava                     LO TJ M.H. Ostrava     1.kolo ligy

3.      20.5.2017           PLzeň                        1.LK Plzeň 1935   

4.      3.6.2017             Praha                        SK Start Praha           2.kolo ligy

5.      17.6.2017           Litvínov                     LK Litvínov

6.      1.7.2017             Prostějov                  Lukostřelba Prostějov

7.      29.7.2017           Votice                       LK Votice                    3.kolo ligy

8.      5.8.2017             Ostrava                     LO TJ M.H. Ostrava

9.      19.-20.8.2017     Nové Město nad Metují  SK NMN, SK Rapid   MČR

                                                                                                   dospělých

10.     26.-27.8.2017    Votice                       Votice                      MČR dorostu

11.     9.9.2017            Cheb                         LK ESKA Cheb             4.kolo ligy

12.     30.9.2017          Prostějov                   Lukostřelba Prostějov

 

 

 

 

16.01.2017 (kk)
Přílohy
pdfMapa [pdf, 226 kB]

Kontrola tříd- připomínka

Prosíme všechny, aby si zkontrolovali zařazení svých střelců do tříd. V letošní halové sezóně se mění třídy pro celý rok, tzn. již i pro venkovní sezónu 2017.

Střelci, kteří odstřílí závod v nesprávné třídě a jinou sestavou, než jim správně přísluší, nebudou mít uznaný výsledek do žebříčku a poháru.
Střelci, o kterých je tato skutečnost známá pořadateli, by neměli být uvedeni na výsledkové listině, nebo u výsledků v pdf z rcherz uvést poznámku o neregulérním výsledku.

 

Ročníky pro zařazení do tříd

sezóna 2016/2017

 

Třída                             Věk                               Ročníky

žáci/žákyně 6-8 let           6 –   8 let včetně          2009 – 2011

žáci/žákyně 9-10 let         9 – 10 let včetně           2007 – 2008

mladší žáci/žákyně         11 – 12 let včetně           2005 – 2006

starší žáci/žákyně          13 – 14 let včetně           2003 – 2004

kadeti/kadetky               15 – 17 let včetně          2000 – 2002

junioři/juniorky              18 – 20 let včetně          1997 – 1999

muži/ženy                     21 – 49 let včetně          1968 – 1996

senioři/seniorky             50 – xx let                     19xx – 1967  

09.01.2017 (kk)

Dlouhodobé soutěže - Halová lukostřelba 2016/2017

Termíny jednotlivých kol

 

Dorost a žáci:
1. kolo           1. listopad 2016   - 25. prosinec 2016
2. kolo         19. prosinec 2016  - 12. únor 2017
3. kolo         30. leden 2017       - 31. březen 2017

 

Dospělí:
1. kolo           1. listopad 2016   - 25. prosinec 2016
2. kolo         26. prosinec 2016  - 12. únor 2017
3. kolo         13. únor 2017        - 31. březen 2017

24.10.2016 (mz)
Přílohy
pdfReflexní luk- muži [pdf, 49 kB]
pdfReflexní luk- ženy [pdf, 35 kB]
pdfReflexní luk-dorost [pdf, 43 kB]
pdfReflexní luk-žáci [pdf, 43 kB]
pdfKladkový luk [pdf, 24 kB]
pdfHolý luk [pdf, 38 kB]
pdfPřihášená družstva do soutěží [pdf, 383 kB]
Tabulky jednotlivých soutěží se seznamy přihlášených družstev.
pdfARC [pdf, 310 kB]
pdfBRN [pdf, 645 kB]
pdfCER [pdf, 3030 kB]
pdfBYS [pdf, 497 kB]
pdfCHE [pdf, 160 kB]
pdfCHR [pdf, 809 kB]
pdfLES [pdf, 241 kB]
pdfKOS [pdf, 93 kB]
pdfLIB [pdf, 170 kB]
pdfOLO [pdf, 386 kB]
pdfOPA [pdf, 411 kB]
pdfOST [pdf, 645 kB]
pdfPAT [pdf, 398 kB]
pdfPLZ [pdf, 634 kB]
pdfPRE [pdf, 239 kB]
pdfPAT [pdf, 398 kB]
pdfPRO [pdf, 322 kB]
pdfRAP [pdf, 398 kB]
pdfPRO [pdf, 322 kB]
pdfROK [pdf, 69 kB]
pdfSAN [pdf, 161 kB]
pdfSLA [pdf, 322 kB]
pdfSTA [pdf, 488 kB]
pdfVLK [pdf, 74 kB]
pdfVOT [pdf, 628 kB]
pdfVRS [pdf, 483 kB]
pdfZNO [pdf, 281 kB]

Generální přeřazení střelců v kategoriích 2016/2017

23.10.2016 (mz)