Český lukostřelecký svaz

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 23.08.2019/3 V WA720 85. mistrovství ČR dospělých rozpis
vysledky
ARC
Plzeň
Reitmeier
Registrovaný závod 29.06.2019/2 V WA720 Pohár pro Barboru - Pohár ČLS - 5 rozpis
vysledky
ARC
Plzeň
Robová
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 30.08.2019/3 V WA720 28. mistrovství ČR dorostu rozpis
vysledky
ARC
Plzeň
Končalová
Přebor ČR 15.06.2019/1 V ŽWA720 Přebor žactva do 10 let rozpis
vysledky
ARC
Plzeň
Polanský
12.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 2.kolo rozpis
vysledky
ARC
Plzeň - Lobzy
Štefková
29.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 6.kolo rozpis
vysledky
ARC
Plzeň - Lobzy
Štefková
28.09.2019/1 V WA720 Svatováclavský závod - dopoledne rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
22.06.2019/1 V WA720 Memoriál Ládi Kopeckého - dopoledne rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
09.09.2019/1 V WA/kr., ŽWA720 Pondělní krátké - Brno rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
27.05.2019/1 V WA/kr., ŽWA720 Pondělní krátké - Brno rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
06.05.2019/1 V WA/kr., ŽWA720 Pondělní krátké - Brno rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
01.09.2019/1 T T24, ŽT24 Soběšická terénní 2 rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bireš, Kohoutek, Kozumplík, Sedlák, Vrzal
09.06.2019/1 T T24, ŽT24 Soběšická terénní 1 rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bireš, Kohoutek, Kozumplík, Vrzal
19.01.2019/1 H H25, ŽH25 Halový pohár H25 rozpis
vysledky
B05
Brno -Slatina
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
09.02.2019/1 H H25, ŽH25 Halový pohár H25 rozpis
vysledky
B05
Brno -Slatina
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
22.06.2019/1 V WA/kr., ŽWA720 Memoriál Ládi Kopeckého - odpoledne rozpis
vysledky
B05
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
16.03.2019/1 H H25, ŽH25 Halový pohár H25 rozpis
vysledky
B05
Brno -Slatina
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
21.01.2019/1 H H18, ŽH18 Pondělní H18 na Vlárské rozpis
vysledky
BRN
Brno -Slatina
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
26.11.2018/1 H H18, ŽH18 Pondělní H18 na Vlárské rozpis
vysledky
BRN
Brno -Slatina
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
25.02.2019/1 H H18, ŽH18 Pondělní H18 na Vlárské rozpis
vysledky
BRN
Brno -Slatina
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
03.02.2019/1 H H18, ŽH18 Halový závod H18 LO TJ Start Brno rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
06.01.2019/1 H H18, ŽH18 Halový závod H18 LO TJ Start Brno rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
02.12.2018/1 H H18, ŽH18 Halový závod H18 LO TJ Start Brno rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
30.03.2019/1 H H18 Bernard Masters Cup rozpis
vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bondy, Kohoutek, Sedlák, Prax, Štěpánek
17.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Velká cena Startu Brno - Memoriál Petra Jaška rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Robová, Foltýnová
14.05.2019/1 V WA720 Úterní dlouhé - Brno rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
28.09.2019/1 V WA/kr., ŽWA720 Svatováclavský závod - odpoledne rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
18.09.2019/1 V WA720 Středeční dlouhé - Brno rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Kohoutek
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 02.03.2019/2 H H18 29. mistrovství ČR dorostu rozpis
vysledky
BRN
Brno
Reitmeier
23.07.2019/1 V WA720 Úterní dlouhé - Brno rozpis
vysledky
BRN
Brno - Soběšice
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
Ligový závodRegistrovaný závod 13.04.2019/1 T T24, ŽT24 Beztahovská terénní I - Terénní liga - 1.kolo rozpis
vysledky
BYS
Beztahov
Spálenková, Spálenka
11.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Bystřická terčová I. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
11.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřický prázdninový rozpis
vysledky
BYS
Votice
Spálenka, Spálenková
14.04.2019/1 T T24, ŽT24 Beztahovská terénní II rozpis
vysledky
BYS
Beztahov
Spálenková, Spálenka
02.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 1. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
26.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Bystřická terčová II. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
08.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Bystřická terčová III. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
21.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Bystřická terčová IV. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
06.10.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Bystřická terčová V. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
10.03.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 3. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
06.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 2. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
Mistrovství ČR 28.09.2019/1 T ŽT24 20. mistrovství ČR žactva rozpis
vysledky
CER
Praha
Končalová
12.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod s eliminacemi LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
02.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod s eliminacemi LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
08.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Přebor Prahy v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
26.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
07.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
17.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
29.07.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
06.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
20.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
03.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
17.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
15.07.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
10.08.2019/1 T T24, ŽT24 Nechranická terénní rozpis
vysledky
CER
Nechranice
Vostřez, Pešaut
12.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
26.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
09.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
07.10.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
25.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA900 Přebor Prahy žáků,dorostu a dospělých rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Černý, Žák
15.04.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
18.03.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
21.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
04.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
18.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
04.03.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závodní pondělí LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Žák, Vostřez, Pešaut
05.10.2019/1 B B Podzimní lukostřelecký biatlon rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Registrovaný závod 17.08.2019/1 V WA720 Pohárový závod LK CERE - Pohár ČLS - 9 rozpis
vysledky
CER
Praha - Libuš
Korbelová, Žák
02.03.2019/1 H H18, ŽH18 Halové závody pod Juliskou - IV.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha - Dejvice
Štětinová, Paul, Černý
Mistrovství ČR 15.02.2019/1 A H18 8. Akademické mistrovství České republiky rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Luňáček
24.11.2018/1 H H18, ŽH18 Halové závody pod Juliskou - I.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha - Dejvice
Štětinová, Paul, Černý
15.12.2018/1 H H18, ŽH18 Halové závody pod Juliskou - II.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha - Dejvice
Štětinová, Paul, Černý
19.01.2019/1 H H18, ŽH18 Halové závody pod Juliskou - III.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha - Dejvice
Štětinová, Paul, Černý
12.01.2019/1 H H18 1. závod v halové para lukostřelbě 2019 rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
Štefková
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 16.03.2019/1 P H18, ŽH18, H10 Mezinárodní Mistrovství ČR v para lukostřelbě rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
Štefková
23.02.2019/1 H H18 2. závod v halové para lukostřelbě 2019 rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
Štefková
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 09.03.2019/2 H H18 29. mistrovství ČR dospělých rozpis
vysledky
HRK
Hradec Králové
Končalová
22.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Vánoční turnaj v Humpolci rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Korbelová, Háva
Přebor ČR 16.02.2019/1 H ŽH10 Přebor žactva do 10 let rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Macková
Ligový závodRegistrovaný závod 17.02.2019/1 H H18 Finále ligy reflexních luků rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Korbelová
Mistrovství ČR 07.09.2019/2 V ŽWA720 28. mistrovství ČR žactva rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Končalová, Vostřez, Bárta, Vejražková, Vejražka, Nováková
26.09.2019/1 V WA720, ŽWA720 Čtvrteční závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Lněnička, Vejražka, Vejražková
30.05.2019/1 V WA720, ŽWA720 Čtvrteční závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Nováková, Vejražka, Vejražková
Ligový závodRegistrovaný závod 20.07.2019/2 V WA720 Cena Chebu - Terčová liga - 3.kolo - pohár ČLS rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Reitmeier
27.06.2019/1 V WA720, ŽWA720 Zmrzlinový závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Nováková, Vejražka, Vejražková
26.01.2019/1 H H18, ŽH18 4. halový závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
Registrovaný závod 19.05.2019/1 T T24 Chrástecká terénní rozpis
vysledky
CHR
Kokocko-Bušovice
Bímová, Polanský, Král, Rada, Karola
12.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
Ligový závodRegistrovaný závod 18.05.2019/1 T T24 Terénní liga - 2.kolo - Chrástecká terénní rozpis
vysledky
CHR
Kokocko-Bušovice
Bímová, Polanský, Král, Rada, Karola
15.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
02.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
27.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecká halová 1. ročník rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Rous
15.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 5.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Rada ml., Král
17.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
28.04.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 1.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Rada ml., Král
23.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
20.01.2019/1 H H18 X. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
06.01.2019/1 H H18 VIII. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
06.01.2019/1 H H18 VII. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
17.02.2019/1 H H18 XIV. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
03.02.2019/1 H H18 XI. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
20.01.2019/1 H H18 IX. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
09.12.2018/1 H H18 VI. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
17.02.2019/1 H H18 XIII. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
11.11.2018/1 H H18 I. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
11.11.2018/1 H H18 II. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
25.11.2018/1 H H18 III. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
25.11.2018/1 H H18 IV. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
03.02.2019/1 H H18 XII. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
09.12.2018/1 H H18 V. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
06.04.2019/1 V WA720 Jarní terčová na Tyršově vrchu rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Vidím
24.03.2019/1 H H18 Finále - INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův Vrch
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
15.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kostelec na Hané rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
28.04.2019/1 T T24 Zámecká terénní rozpis
vysledky
KOS
Čechy pod Kosířem
Robová, Hronek
25.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kostelec na Hané rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 21.09.2019/2 T T24 28. mistrovství ČR dospělých a dorostu rozpis
vysledky
KOS
Čechy pod Kosířem
Reitmeier, Koleňák, Korbelová, Král, Heřmánková, Háva
Mistrovství ČR 09.02.2019/2 H ŽH18 27. mistrovství ČR žactva rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Hegedüsová
23.03.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kostelec na Hané - finále rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
24.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kostelec na Hané rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
12.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Kostelec na Hané rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová, Koleňák
Ligový závodRegistrovaný závod 22.06.2019/1 T T24 Terénní liga - 3.kolo rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Reitmeier, Lněnička, Nováková, Vejražka
31.08.2019/1 T T24 Krušnohorská terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Lněnička, Nováková
27.04.2019/1 T T24 Jarní terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Nováková, Lněnička
28.09.2019/1 T T24 Terénní- Nejdek – závěr sezóny rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Lněnička, Nováková
12.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová II rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
02.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová III rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
20.07.2019/1 V WA720, ŽWA720 Kyšická terčová III. rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
08.08.2019/1 T T 24 Terénní Závod - Teplice nad Metují rozpis
vysledky
KYS
Teplice nad Metují
Müllerová, Raich
11.05.2019/1 V WA720, ŽWA720. Kyšická terčová I. rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
08.06.2019/1 V WA720, ŽWA720 Kyšická terčová II. rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
08.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová I rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
08.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Litvínov středeční I rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
03.03.2019/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králik, Nováková, Lněnička
27.01.2019/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králik, Nováková, Lněnička
17.02.2019/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králik, Nováková, Lněnička
12.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Litvínov středeční II rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
18.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Litvínov středeční III rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
12.05.2019/1 V WA720, WA/kr. Cena města Litvínova rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
01.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Litvínovský prázdninový závod rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
15.06.2019/1 V WA720, WA/kr. Litvínovský veřejný závod rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
29.09.2019/1 V WA720, WA/kr. Memoriál Václava Šeflera rozpis
vysledky
LIT
LItvínov
Králiková
22.06.2019/1 V WA720, WA/kr. Memoriál Karla Jirkovského rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
31.08.2019/1 3 WA 3D WA 3D Libichov - Veselé pole rozpis
vysledky
LIV
Libichov
Zimmer
27.04.2019/1 V WA720, ŽWA720. Libichov terčová 1 rozpis
vysledky
LIV
Libichov
Zimmer
27.07.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár - III.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
07.09.2019/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár - IV.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
18.05.2019/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Novoměstský pohár - I.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
07.07.2019/7 P WA720 2019 Para Archery European Cup - 2nd leg rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
11.10.2019/3 B European Run-Archery Cup 2019 rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Valette Stephan
Registrovaný závod 29.06.2019/2 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Novoměstský pohár - II.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
16.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Licehamrová, Růžička
11.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Licehamrová, Růžička
10.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová - ranní rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
10.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička
16.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka IV. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft
18.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Staměřický otvírák 2 rozpis
vysledky
OLO
Staměřice
Koleňák
24.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka I. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft
26.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka III. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft
08.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Olomoucká halovka II. rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft
28.07.2019/1 V WA720, ŽWA720 Opavské závody 2019 - III.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Rýparová, Hradil
08.05.2019/1 V WA720, ŽWA720 Opavské závody 2019 - I.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Rýparová, Hradil
15.09.2019/1 V WA720, ŽWA720 Opavské závody 2019 - IV.kolo FINÁLE rozpis
vysledky
OPA
Opava
Rýparová, Hradil
23.06.2019/1 V WA720, ŽWA720. Opavské závody 2019 - II.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Rýparová, Hradil
31.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - sobotní rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
24.02.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
16.02.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
12.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - středeční odpolední rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
23.02.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
16.03.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
03.03.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
03.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Ostrava - sobotní rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
17.02.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
21.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - sobotní rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
15.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - středeční odpolední rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
02.03.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
17.03.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
27.06.2019/1 V ŽWA720 Ostrava - čtvrteční žákovský - ZRUŠEN rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
25.04.2019/1 V ŽWA720 Ostrava - čtvrteční žákovský rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
06.06.2019/1 V ŽWA720 Ostrava - čtvrteční žákovský rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
16.05.2019/1 V ŽWA720 Ostrava - čtvrteční žákovský rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
01.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - středeční odpolední rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
04.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - středeční odpolední rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
03.07.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - středeční odpolední rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
31.07.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - středeční odpolední rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
11.07.2019/1 V ŽWA720 Ostrava - čtvrteční žákovský - ZRUŠEN rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
29.08.2019/1 V ŽWA720 Ostrava - čtvrteční žákovský rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
19.09.2019/1 V ŽWA720 Ostrava - čtvrteční žákovský rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
23.03.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
24.03.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
22.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - sobotní rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
15.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - sobotní rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
18.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - sobotní rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
04.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - sobotní rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
13.07.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - sobotní rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
08.08.2019/1 V ŽWA720 Ostrava - čtvrteční žákovský rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
14.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - středeční odpolední rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
26.01.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
13.01.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
16.12.2018/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
12.01.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
15.12.2018/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
06.01.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
05.01.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
18.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostrava - středeční odpolední rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
Ligový závodRegistrovaný závod 11.05.2019/2 V WA720 Terčová liga - 1.kolo - Pohár ČLS rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Masárová, Masár, Jaroch, Bednářová, Kuhejda
09.12.2018/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
10.02.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
25.11.2018/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
27.01.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
09.02.2019/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
24.11.2018/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
08.12.2018/1 H H18, ŽH18 Ostravský halový pohár rozpis
vysledky
OST
Ostrava
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
09.08.2019/1 V WA720, WA/kr. Páteční závod Patriot Brno rozpis
vysledky
PAT
Brno - Černovické nábřeží
Kůra
15.06.2019/1 3 3D Moravský zemský pohár 4.kolo rozpis
vysledky
PHO
Hrad Buchlov
Reitmeier
13.10.2019/1 3 3D WA Moravský zemský pohár 8.kolo a finále rozpis
vysledky
PHO
Hrad Helfštýn
Reitmeier
05.05.2019/1 3 3D Moravský zemský pohár 2.kolo rozpis
vysledky
PHO
Tišnov
Reitmeier
11.08.2019/1 3 3D WA Moravský zemský pohár 5.kolo rozpis
vysledky
PHO
Pánská Lícha
Končalová
Mistrovství ČR 05.10.2019/1 3 3D 6. mistrovství ČR ve 3D lukostřelbě rozpis
vysledky
PHO
Lázně Kostelec
Končalová, Vostřez, Buňata
25.05.2019/1 3 3D Moravský zemský pohár 3.kolo rozpis
vysledky
PHO
Čejč
09.06.2019/1 T ŽT24 O doubravecký totem rozpis
vysledky
PLZ
Plzeń - Doubravka
Štefková, Matoušek
15.06.2019/2 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Memoriál Josefa Brejchy rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Matoušek
23.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 4.kolo rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Brož
02.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 3.kolo rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková, Brož
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 07.09.2019/1 A WA720 17. Akademické Mistrovství ČR rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Reichl, Matoušek
08.08.2019/1 T T24, ŽT24 Terénní ve Chvojkovém mlýně rozpis
vysledky
PLZ
Chvojkovský mlýn, Jesenice
D. Kalvas
26.08.2019/1 V ŽWA720 Pondělní dopoledne pro děti rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Štefková
06.07.2019/2 V WA900 neoficiální O železného muže/lady - 6. ročník 24hodinový závod rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Brož, Matoušek
19.05.2019/1 V WA720, ŽWA720 Pohár tří měst - Přerov 2019 1/3 rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek
15.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2019 - III.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
05.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2019 - IV.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
27.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2019 - V.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
03.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2019 - I.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
11.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova 2019 - II.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
01.12.2018/1 H H18, ŽH18 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Zapletal
25.05.2019/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Veřejný závod Prostějov 2 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
04.05.2019/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Veřejný závod Prostějov 1 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
22.06.2019/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Veřejný závod Prostějov 3 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
02.02.2019/1 H H18, ŽH18 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Zapletal
28.09.2019/1 V WA720 ŽWA720, WA/kr. Vinař 2019 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Robová, Koleňák
Registrovaný závod 27.07.2019/2 V WA720 Cena Prostějova - Pohár ČLS - 7 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
14.03.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
14.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Prostějov Středeční 3 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
10.07.2019 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Prostějov Středeční 2 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
24.04.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Prostějov Středeční 1 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
Registrovaný závod 08.06.2019/2 V WA720 Cena Normy - Pohár ČLS - 4 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
19.01.2019/1 H H18, ŽH18 Halový závod Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Zapletal
01.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Mikulášské halové střílení rozpis
vysledky
REX
Starý Kolín
Hegedüs
26.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Štěpánský závod 2018 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
12.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2019 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
26.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2019 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
23.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2019 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
23.03.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2019 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
08.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2019 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
09.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Hodový pohár 2019 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
21.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Hodový pohár 2019 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
15.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Hodový pohár 2019 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
18.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Hodový pohár 2019 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek
30.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Hrabůvka rozpis
vysledky
SEN
Ostrava - Hrabůvka
Hegedüs
19.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Hrabůvka rozpis
vysledky
SEN
Ostrava - Hrabůvka
Hegedüs
02.06.2019/1 T T24 ŠENOVSKÁ TERÉNNÍ 2019 rozpis
vysledky
SEN
Šenov
Hegedüsová
21.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Hrabůvka rozpis
vysledky
SEN
Ostrava - Hrabůvka
Hegedüs
16.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Hrabůvka rozpis
vysledky
SEN
Ostrava - Hrabůvka
Hegedüs
15.09.2019/1 V WA900, ŽWA900 Přebor Prahy v terčové lukostřelbě dospělých rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola
11.05.2019/2 V WA720, WA/kr., ŽWA720, ŽWA/kr. Pohár osvobození rozpis
vysledky
SLA
Praha
Preclík
22.06.2019/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720, ŽWA/kr. Memoriál Františka Frühaufa rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová
05.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Veřejný závod rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola
14.09.2019/1 V WA720, WA/kr., ŽWA1440, ŽWA720, ŽWA/kr. Cena Slavie + Memoriál Jiřího Baštáře rozpis
vysledky
SLA
Praha
05.10.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Podzimní Slavie rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola
13.07.2019/1 V WA1440, WA720, WA/kr., ŽWA1440, ŽWA720, ŽWA/kr. Memoriál J. a V. Karolových rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola
23.06.2019/1 V WA900, WA720 Přebor Prahy v terčové lukostřelbě dospělých II. rozpis
vysledky
SLA
Praha
Bímová, Karola
06.10.2019/1 V WA720, ŽWA720 Přebor Prahy dětí a mládeže - finále rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Korbelová
15.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 3.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
08.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Strahovský májový závod 2 rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
24.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 1.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
23.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 8.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
26.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 6.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
01.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 2.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
29.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 4.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
12.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 5.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
28.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Strahovský středeční 2019 rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
01.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Strahovský májový závod 1 rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
Ligový závodRegistrovaný závod 04.08.2019/1 T T24, ŽT24 Terénní liga - 4.kolo - finále rozpis
vysledky
STA
Lipnice nad Sázavou
Končalová, Heřmánková
Registrovaný závod 09.08.2019/1 T T24, ŽT24 Terénní závod Lipnice nad Sázavou rozpis
vysledky
STA
Lipnice nad Sázavou
Macková, Heřmánková
Ligový závodRegistrovaný závod 01.06.2019/2 V WA720 Cena Startu Praha - Terčová liga - 2.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha
Luňáčková, Korbelová, Heřmánková, Luňáček, Karola, Macková
20.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Strahovský odpolední 2019 rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
24.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek
29.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek
02.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek
16.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek
16.03.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek
19.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek
15.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vlkošský pohár 2019 - finále rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
03.08.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vlkošský pohár 2019 - 4. kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
21.07.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vlkošský pohár 2019 - 3. kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
01.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vlkošský pohár 2019 - 1. kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
07.07.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vlkošský pohár 2019 - 2. kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák, Kůra
17.08.2019/1 V WA720, ŽWA720. Pohár města Votice rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Heinrich
Ligový závodRegistrovaný závod 14.09.2019/2 V WA720 Memoriál A.Holubovského - Terčová liga - 4.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Luňáček, Háva
24.11.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
Registrovaný závod 27.04.2019/2 V WA720 Čarodějnická WA - Pohár ČLS - 1 rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková
08.12.2018/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
Mistrovství ČR 29.06.2019/2 V WA720, ŽWA720 1. mistrovství ČR holých luků rozpis
vysledky
VOT
Votice
Reitmeier
26.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
16.03.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
23.02.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich
12.05.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
02.06.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
15.09.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
15.06.2019/1 V WA720, ŽWA720. Přebor Prahy dětí a mládeže - II.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Poslušný
08.12.2018/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic - 2.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
12.01.2019/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic - 3.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
26.01.2019/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic - 4.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
23.02.2019/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic - Finále rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
25.11.2018/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic - 1.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
15.06.2019/1 V WA720, ŽWA720 Pohár tří měst - 2.kolo rozpis
vysledky
VSE
Vsetín
Hradil, Rýparová
16.06.2019/1 B 2. Lohmener Bogenlauf rozpis
vysledky
XNR
Lohmen - Německo
09.07.2019/5 V WA720 Světová universiáda 2019 rozpis
vysledky
XNR
Napoli - Itálie
Registrovaný závod 01.07.2019/7 V WA720 World Cup 4 rozpis
vysledky
XNR
Berlin - Německo
08.06.2019/1 V WA720 Timråträffen rozpis
vysledky
XNR
Timra - Švédsko
Registrovaný závod 10.06.2019/7 V WA720 Mistrovství světa 2019 rozpis
vysledky
XNR
Hertogenbosch - Holandsko
01.06.2019/2 V WA1440, WA720 Hudikträffen rozpis
vysledky
XNR
Hudiksvall - Švédsko
17.11.2018/1 H H18 12. Solothurner Adventsturnier Zuchwil rozpis
vysledky
XNR
Zuchwil - Švýcarsko
30.05.2019/1 T T24 Stallarholmsfälten rozpis
vysledky
XNR
Stallarholmen - Švédsko
24.08.2019/2 T T24 Österreichische Meisterschaft - Field rozpis
vysledky
XNR
Zwettl - Rakousko
13.07.2019/2 T T48 26. Arnspitz Arrowheadturnier rozpis
vysledky
XNR
Scharnitz - Rakousko
16.06.2019/1 V WA720 Championnat de l’Aube pour les distances internati rozpis
vysledky
XNR
Troyes - Francie
01.06.2019/2 V WA720 Concours qualificatif ouvert aux catégories rozpis
vysledky
XNR
Ville sous La Ferté - Francie
Registrovaný závod 19.08.2019/7 V WA720 Mistrovství světa dorostu 2019 rozpis
vysledky
XNR
Madrid - Španělsko
Registrovaný závod 22.04.2019/1 T T24 Arrowhead Turnier rozpis
vysledky
XNR
Mattersburg - Rakousko
21.06.2019/7 V WA720 MINSK 2019 EUROPEAN GAMES rozpis
vysledky
XNR
Minsk - Bělorusko
14.09.2019/1 T WA T 24 známých Tiroler Meisterschaften WA-FELD rozpis
vysledky
XNR
Absam - Rakousko
Registrovaný závod 26.04.2019/3 V WA720 Veronicas Cup 2019 rozpis
vysledky
XNR
Kamnik - Slovinsko
Registrovaný závod 27.07.2019/2 V WA720 Championnat de France de Tir l´ arc rozpis
vysledky
XNR
Riom - Francie
Registrovaný závod 22.04.2019/7 V WA720 World Cup 1 rozpis
vysledky
XNR
Medellin - Kolumbie
04.08.2019/1 V WA720 Dorset & Wiltshire Archery Association 2019 World rozpis
vysledky
XNR
Dorset - Anglie
14.09.2019/2 B Deutsche Meisterschaft des DBSV Bogenlaufen 2019 rozpis
vysledky
XNR
Torgau - Německo
03.11.2018/2 H H18 Concour en salle rozpis
vysledky
XNR
Chaource - Francie
17.02.2019/1 H H18, ŽH18 32. Hallenturnier Marktredwitz rozpis
vysledky
XNR
Marktredwitz - Nemecko
Registrovaný závod 15.07.2019/6 V WA720 Evropský pohár dorostu 2 rozpis
vysledky
XNR
Bucharest - Rumunsko
Registrovaný závod 13.05.2019/6 V WA720 Evropský pohár dorostu 1 rozpis
vysledky
XNR
Čatež - Slovinsko
29.06.2019/2 V WA720 Championnat Régional Grand Est distance olympique rozpis
vysledky
XNR
Bettancourt - Francie
22.06.2019/2 V WA720 Championnat National de 2-éme division rozpis
vysledky
XNR
Chatillon sur Seine - Francie
Registrovaný závod 02.09.2019/5 3 3D Mistrovství světa 3D rozpis
vysledky
XNR
Lac la Biche - Kanada
Registrovaný závod 30.09.2019/6 T T48 European Field Championships rozpis
vysledky
XNR
Mokrice Catez - Slovinsko
19.04.2019/1 V WA720 Nominační závod I.kolo rozpis
vysledky
XNR
Prostějov
Robová
20.01.2019/1 H H18 Kontrolní závod SCM ČLS rozpis
vysledky
XNR
Nymburk
Šípek
Registrovaný závod 18.01.2019/3 H H18 Nimes Archery Tournament rozpis
vysledky
XNR
Nimes - Francie
01.02.2019/3 H H18 Orel 2019 rozpis
vysledky
XNR
Orel - Rusko
27.01.2019/1 H H18 Championnat de l’Aube de tir en salle rozpis
vysledky
XNR
Bar sur Aube - Francie
01.12.2018/2 H H18 19ème tournoi TARGET INDOOR rozpis
vysledky
XNR
Chalons en Champagne - Francie
07.07.2019/1 V WA720 3rd Kent WRS WA70m/60m/50m rozpis
vysledky
XNR
Vigo Village - Anglie
18.05.2019/2 V WA720 Double WA720 70m, 60m & 50m rozpis
vysledky
XNR
Cambridge - Anglie
27.04.2019/2 V WA720 Annual World Record Status Double Double 70m/50m F rozpis
vysledky
XNR
Aveley - Anglie
Registrovaný závod 23.11.2018/2 H H18 6. GT-Open Indoor Series rozpis
vysledky
XNR
Strassen - Lucembursko
15.12.2018/1 H H18 Vianočné lukošenie rozpis
vysledky
XNR
Žilina - Slovensko
05.01.2019/2 H H18 Concours qualificatif pour les championnats rozpis
vysledky
XNR
Arcis Sur Aube - Francie
20.04.2019/1 V WA720 Nominační závod II.kolo rozpis
vysledky
XNR
Prostějov
Robová
03.05.2019/2 V WA720 Nominační závod III.kolo rozpis
vysledky
XNR
Plzeň
Šípek
03.06.2019/7 P WA720 MS para Hertogenbosch rozpis
vysledky
XNR
Hertogenbosch - Holandsko
28.04.2019/8 P World Ranking Tournament + EP rozpis
vysledky
XNR
Olbia - Itálie
10.04.2019/7 P WA720 Fazza Championships Dubai rozpis
vysledky
XNR
Dubai - SAE
10.02.2019/7 P Iwas World Games Sharjah rozpis
vysledky
XNR
Sharjah - SAE
09.04.2019/5 V WA720 EUROPEAN GRAND PRIX rozpis
vysledky
XNR
Bukurešť - Rumunsko
14.12.2018/3 H H18 Berlin Open 2018 rozpis
vysledky
XNR
Berlín - Německo
Registrovaný závod 09.02.2019/1 H H18 INDOOR ARCHERY WORLD SERIES FINALS rozpis
vysledky
XNR
Las Vegas - USA
Registrovaný závod 02.06.2019/1 V WA720 CEC-Archery 2019 2nd leg rozpis
vysledky
XNR
Lendava - Slovinsko
Registrovaný závod 21.09.2019/1 V WA720 CEC-Archery 2019 4th leg rozpis
vysledky
XNR
Maďarsko
12.05.2019/1 V WA720 Concours Tir a L arc Exterieur rozpis
vysledky
XNR
Charouce - Francie
11.05.2019/1 B 4. Spreewälder Bogenlauf rozpis
vysledky
XNR
Lübbenau/Spreewald - Německo
06.04.2019/1 B 6. Werderaner Bogenlauf rozpis
vysledky
XNR
Werder - Německo
Registrovaný závod 06.05.2019/7 V WA720 World Cup 2 rozpis
vysledky
XNR
Shanghai - Čína
Registrovaný závod 20.05.2019/7 V WA720 World Cup 3 rozpis
vysledky
XNR
Antalya - Turecko
12.01.2019/2 H H18 2 X 18 M + finales rozpis
vysledky
XNR
Bar sur Aube - Francie
07.04.2019/1 V WA720 Kontrolní závod SCM rozpis
vysledky
XNR
Nymburk
Šípek
31.03.2019/1 V WA720 Kontrolní závod RD rozpis
vysledky
XNR
Nymburk
Šípek
Registrovaný závod 24.08.2019/1 V WA720 CEC-Archery 2019 3rd leg rozpis
vysledky
XNR
Slovensko
25.05.2019/1 V WA1440, ŽWA1440 O pohár trojmezí rozpis
vysledky
XNR
Zittau - Německo
16.03.2019/2 H H18 Inbjudan Inomhus-SM i tavla 2019 rozpis
vysledky
XNR
Eskilstuna - Švédsko
27.04.2019/2 V WA720 Championnat de France par équipes rozpis
vysledky
XNR
Annemasse - Francie
09.03.2019/1 H H18 Inbjudan till Kopparpilen 2019 rozpis
vysledky
XNR
Skelleftea - Švédsko
10.03.2019/1 H H18 TIMRÅ AIF INBJUDER TILL ”Timråpilen” rozpis
vysledky
XNR
Timra - Švédsko
01.05.2019/1 T T24 1:a maj fälten rozpis
vysledky
XNR
Švédsko
26.05.2019/1 B 2.Chemnitzer Bogenlauf rozpis
vysledky
XNR
Chemnitz - Německo
16.02.2019/1 H H18 MIDVINTERPILEN rozpis
vysledky
XNR
Sundsvall - Švédsko
06.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Znojemský halový závod - neděle I rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
Registrovaný závod 10.08.2019/2 V WA720 Pohár ČLS - 8 - ZNOVIN ARCHERY CUP rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Reitmeier, Robová, Koleňák
12.10.2019/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Znojemský zmrzlík 2019 rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
05.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Znojemský halový závod - sobota I rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
11.08.2019/1 V ŽWA720 Znojemský prázdninový žákovský rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
05.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Znojemský halový závod - sobota II rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál
06.01.2019/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Znojemský halový závod - neděle II rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
Zahradník, Lengál