|
03.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova 2019 - I.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek, Bucher
|
|
03.11.2018/2
|
H
|
H18
|
Concour en salle
|
|
XNR
Chaource - Francie
|
|
|
11.11.2018/1
|
H
|
H18
|
II. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
11.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova 2019 - II.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek, Bucher
|
|
11.11.2018/1
|
H
|
H18
|
I. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
11.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Vodolská halová
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Licehamrová, Růžička
|
|
17.11.2018/1
|
H
|
H18
|
12. Solothurner Adventsturnier Zuchwil
|
|
XNR
Zuchwil - Švýcarsko
|
|
|
17.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
|
|
21.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Hrabůvka
|
|
SEN
Ostrava - Hrabůvka
|
Hegedüs
|
|
23.11.2018/2
|
H
|
H18
|
6. GT-Open Indoor Series
|
|
XNR
Strassen - Lucembursko
|
|
|
24.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek
|
|
24.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halové závody pod Juliskou - I.kolo
|
|
CVU
Praha - Dejvice
|
Štětinová, Paul, Černý
|
|
24.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Votický halový závod
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
24.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha - 1.kolo
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
|
|
24.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Olomoucká halovka I.
|
|
OLO
Olomouc
|
Kiliánová, Grošaft
|
|
24.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
25.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic - 1.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
|
|
25.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
25.11.2018/1
|
H
|
H18
|
III. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
25.11.2018/1
|
H
|
H18
|
IV. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
25.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod Kostelec na Hané
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
26.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
26.11.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Pondělní H18 na Vlárské
|
|
BRN
Brno -Slatina
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
01.12.2018/2
|
H
|
H18
|
19ème tournoi TARGET INDOOR
|
|
XNR
Chalons en Champagne - Francie
|
|
|
01.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha - 2.kolo
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
|
|
01.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Zapletal
|
|
01.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Mikulášské halové střílení
|
|
REX
Starý Kolín
|
Hegedüs
|
|
02.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Bystřický halový závod 1. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
02.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod H18 LO TJ Start Brno
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
08.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Votický halový závod
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
08.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Přebor Prahy v halové lukostřelbě
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
08.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
08.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic - 2.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
|
|
08.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Kyšická halová I
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
|
|
08.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Olomoucká halovka II.
|
|
OLO
Olomouc
|
Kiliánová, Grošaft
|
|
08.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár obce Šanov 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
09.12.2018/1
|
H
|
H18
|
VI. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
09.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
09.12.2018/1
|
H
|
H18
|
V. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
14.12.2018/3
|
H
|
H18
|
Berlin Open 2018
|
|
XNR
Berlín - Německo
|
|
|
15.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halové závody pod Juliskou - II.kolo
|
|
CVU
Praha - Dejvice
|
Štětinová, Paul, Černý
|
|
15.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
|
|
15.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
15.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha - 3.kolo
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
|
|
15.12.2018/1
|
H
|
H18
|
Vianočné lukošenie
|
|
XNR
Žilina - Slovensko
|
|
|
15.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod Kostelec na Hané
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
15.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova 2019 - III.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek, Bucher
|
|
16.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Vodolská halová
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Licehamrová, Růžička
|
|
16.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
17.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
19.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Hrabůvka
|
|
SEN
Ostrava - Hrabůvka
|
Hegedüs
|
|
22.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Vánoční turnaj v Humpolci
|
|
HUM
Humpolec
|
Korbelová, Háva
|
|
26.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Štěpánský závod 2018
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
29.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha - 4.kolo
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
|
|
29.12.2018/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek
|
|
05.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Znojemský halový závod - sobota II
|
|
ZNO
Znojmo
|
Zahradník, Lengál
|
|
05.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Znojemský halový závod - sobota I
|
|
ZNO
Znojmo
|
Zahradník, Lengál
|
|
05.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
05.01.2019/2
|
H
|
H18
|
Concours qualificatif pour les championnats
|
|
XNR
Arcis Sur Aube - Francie
|
|
|
05.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova 2019 - IV.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek, Bucher
|
|
06.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Znojemský halový závod - neděle II
|
|
ZNO
Znojmo
|
Zahradník, Lengál
|
|
06.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
06.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Znojemský halový závod - neděle I
|
|
ZNO
Znojmo
|
Zahradník, Lengál
|
|
06.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod H18 LO TJ Start Brno
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
06.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Bystřický halový závod 2. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
06.01.2019/1
|
H
|
H18
|
VII. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
06.01.2019/1
|
H
|
H18
|
VIII. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
07.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
12.01.2019/1
|
H
|
H18
|
1. závod v halové para lukostřelbě 2019
|
|
HAL
Plzeň
|
Štefková
|
|
12.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod s eliminacemi LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
12.01.2019/2
|
H
|
H18
|
2 X 18 M + finales
|
|
XNR
Bar sur Aube - Francie
|
|
|
12.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Kyšická halová II
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
|
|
12.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
12.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha - 5.kolo
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
|
|
12.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic - 3.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
|
|
12.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
|
|
12.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár obce Šanov 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
12.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod Kostelec na Hané
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
13.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
16.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Hrabůvka
|
|
SEN
Ostrava - Hrabůvka
|
Hegedüs
|
|
18.01.2019/3
|
H
|
H18
|
Nimes Archery Tournament
|
|
XNR
Nimes - Francie
|
|
|
19.01.2019/1
|
H
|
H25, ŽH25
|
Halový pohár H25
|
|
B05
Brno -Slatina
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
19.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Zapletal
|
|
19.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek
|
|
19.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halové závody pod Juliskou - III.kolo
|
|
CVU
Praha - Dejvice
|
Štětinová, Paul, Černý
|
|
20.01.2019/1
|
H
|
H18
|
IX. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
20.01.2019/1
|
H
|
H18
|
Kontrolní závod SCM ČLS
|
|
XNR
Nymburk
|
Šípek
|
|
20.01.2019/1
|
H
|
H18
|
X. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
21.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Pondělní H18 na Vlárské
|
|
BRN
Brno -Slatina
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
21.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
26.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Olomoucká halovka III.
|
|
OLO
Olomouc
|
Kiliánová, Grošaft
|
|
26.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Votický halový závod
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
26.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha - 6.kolo
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
|
|
26.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
26.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár obce Šanov 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
26.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
4. halový závod LK ESKA Cheb
|
|
CHE
Cheb
|
Vejražka, Vejražková
|
|
26.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic - 4.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
|
|
27.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecká halová 1. ročník
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Rous
|
|
27.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova 2019 - V.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek, Bucher
|
|
27.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Litvínovská halová
|
|
LIT
Litvínov
|
Králik, Nováková, Lněnička
|
|
27.01.2019/1
|
H
|
H18
|
Championnat de l’Aube de tir en salle
|
|
XNR
Bar sur Aube - Francie
|
|
|
27.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
30.01.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Hrabůvka
|
|
SEN
Ostrava - Hrabůvka
|
Hegedüs
|
|
01.02.2019/3
|
H
|
H18
|
Orel 2019
|
|
XNR
Orel - Rusko
|
|
|
02.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
|
|
02.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Zapletal
|
|
02.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Kyšická halová III
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
|
|
02.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod s eliminacemi LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
02.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek
|
|
03.02.2019/1
|
H
|
H18
|
XI. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
03.02.2019/1
|
H
|
H18
|
XII. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
03.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod H18 LO TJ Start Brno
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
04.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
09.02.2019/1
|
H
|
H18
|
INDOOR ARCHERY WORLD SERIES FINALS
|
|
XNR
Las Vegas - USA
|
|
|
09.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
09.02.2019/2
|
H
|
ŽH18
|
27. mistrovství ČR žactva
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Hegedüsová
|
|
09.02.2019/1
|
H
|
H25, ŽH25
|
Halový pohár H25
|
|
B05
Brno -Slatina
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
10.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Vodolská halová - ranní
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička
|
|
10.02.2019/7
|
P
|
|
Iwas World Games Sharjah
|
|
XNR
Sharjah - SAE
|
|
|
10.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Vodolská halová - odpolední
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička
|
|
10.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
15.02.2019/1
|
A
|
H18
|
8. Akademické mistrovství České republiky
|
|
CVU
Praha 6 - Dejvice
|
Luňáček
|
|
16.02.2019/1
|
H
|
H18
|
MIDVINTERPILEN
|
|
XNR
Sundsvall - Švédsko
|
|
|
16.02.2019/1
|
H
|
ŽH10
|
Přebor žactva do 10 let
|
|
HUM
Humpolec
|
Macková
|
|
16.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
16.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Olomoucká halovka IV.
|
|
OLO
Olomouc
|
Kiliánová, Grošaft
|
|
16.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek
|
|
17.02.2019/1
|
H
|
H18
|
XIII. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
17.02.2019/1
|
H
|
H18
|
Finále ligy reflexních luků
|
|
HUM
Humpolec
|
Korbelová
|
|
17.02.2019/1
|
H
|
H18
|
XIV. INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
17.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
32. Hallenturnier Marktredwitz
|
|
XNR
Marktredwitz - Nemecko
|
|
|
17.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
17.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Litvínovská halová
|
|
LIT
Litvínov
|
Králik, Nováková, Lněnička
|
|
18.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
23.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
23.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský,Karola,Bímová,Král,Sekmiler,Řezáčová,Rous,Štruncová
|
|
23.02.2019/1
|
H
|
H18
|
2. závod v halové para lukostřelbě 2019
|
|
HAL
Plzeň
|
Štefková
|
|
23.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Votický halový závod
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
23.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha - 8.kolo
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová
|
|
23.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár obce Šanov 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
23.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic - Finále
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Lerlová, Poslušný
|
|
24.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
24.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod Kostelec na Hané
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
25.02.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Pondělní H18 na Vlárské
|
|
BRN
Brno -Slatina
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
02.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
02.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halové závody pod Juliskou - IV.kolo
|
|
CVU
Praha - Dejvice
|
Štětinová, Paul, Černý
|
|
02.03.2019/2
|
H
|
H18
|
29. mistrovství ČR dorostu
|
|
BRN
Brno
|
Reitmeier
|
|
03.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Litvínovská halová
|
|
LIT
Litvínov
|
Králik, Nováková, Lněnička
|
|
03.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
04.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
09.03.2019/1
|
H
|
H18
|
Inbjudan till Kopparpilen 2019
|
|
XNR
Skelleftea - Švédsko
|
|
|
09.03.2019/2
|
H
|
H18
|
29. mistrovství ČR dospělých
|
|
HRK
Hradec Králové
|
Končalová
|
|
10.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Bystřický halový závod 3. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
10.03.2019/1
|
H
|
H18
|
TIMRÅ AIF INBJUDER TILL ”Timråpilen”
|
|
XNR
Timra - Švédsko
|
|
|
14.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová
|
|
16.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
16.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek
|
|
16.03.2019/2
|
H
|
H18
|
Inbjudan Inomhus-SM i tavla 2019
|
|
XNR
Eskilstuna - Švédsko
|
|
|
16.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Votický halový závod
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
16.03.2019/1
|
P
|
H18, ŽH18, H10
|
Mezinárodní Mistrovství ČR v para lukostřelbě
|
|
HAL
Plzeň
|
Štefková
|
|
16.03.2019/1
|
H
|
H25, ŽH25
|
Halový pohár H25
|
|
B05
Brno -Slatina
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
17.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
18.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
23.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
23.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod Kostelec na Hané - finále
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
23.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár obce Šanov 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
24.03.2019/1
|
H
|
H18
|
Finále - INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
24.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
30.03.2019/1
|
H
|
H18
|
Bernard Masters Cup
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bondy, Kohoutek, Sedlák, Prax, Štěpánek
|
|
31.03.2019/1
|
V
|
WA720
|
Kontrolní závod RD
|
|
XNR
Nymburk
|
Šípek
|
|
06.04.2019/1
|
B
|
|
6. Werderaner Bogenlauf
|
|
XNR
Werder - Německo
|
|
|
06.04.2019/1
|
V
|
WA720
|
Jarní terčová na Tyršově vrchu
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Vidím
|
|
07.04.2019/1
|
V
|
WA720
|
Kontrolní závod SCM
|
|
XNR
Nymburk
|
Šípek
|
|
09.04.2019/5
|
V
|
WA720
|
EUROPEAN GRAND PRIX
|
|
XNR
Bukurešť - Rumunsko
|
|
|
10.04.2019/7
|
P
|
WA720
|
Fazza Championships Dubai
|
|
XNR
Dubai - SAE
|
|
|
13.04.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Beztahovská terénní I - Terénní liga - 1.kolo
|
|
BYS
Beztahov
|
Spálenková, Spálenka
|
|
14.04.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Beztahovská terénní II
|
|
BYS
Beztahov
|
Spálenková, Spálenka
|
|
15.04.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
19.04.2019/1
|
V
|
WA720
|
Nominační závod I.kolo
|
|
XNR
Prostějov
|
Robová
|
|
20.04.2019/1
|
V
|
WA720
|
Nominační závod II.kolo
|
|
XNR
Prostějov
|
Robová
|
|
22.04.2019/1
|
T
|
T24
|
Arrowhead Turnier
|
|
XNR
Mattersburg - Rakousko
|
|
|
22.04.2019/7
|
V
|
WA720
|
World Cup 1
|
|
XNR
Medellin - Kolumbie
|
|
|
24.04.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Prostějov Středeční 1
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák
|
|
25.04.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
26.04.2019/3
|
V
|
WA720
|
Veronicas Cup 2019
|
|
XNR
Kamnik - Slovinsko
|
|
|
27.04.2019/2
|
V
|
WA720
|
Annual World Record Status Double Double 70m/50m F
|
|
XNR
Aveley - Anglie
|
|
|
27.04.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720.
|
Libichov terčová 1
|
|
LIV
Libichov
|
Zimmer
|
|
27.04.2019/2
|
V
|
WA720
|
Championnat de France par équipes
|
|
XNR
Annemasse - Francie
|
|
|
27.04.2019/2
|
V
|
WA720
|
Čarodějnická WA - Pohár ČLS - 1
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
27.04.2019/1
|
T
|
T24
|
Jarní terénní
|
|
KVA
Nejdek
|
Nováková, Lněnička
|
|
28.04.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 1.kolo
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Rada ml., Král
|
|
28.04.2019/1
|
T
|
T24
|
Zámecká terénní
|
|
KOS
Čechy pod Kosířem
|
Robová, Hronek
|
|
28.04.2019/8
|
P
|
|
World Ranking Tournament + EP
|
|
XNR
Olbia - Itálie
|
|
|
01.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
01.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Strahovský májový závod 1
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
|
|
01.05.2019/1
|
T
|
T24
|
1:a maj fälten
|
|
XNR
Švédsko
|
|
|
03.05.2019/2
|
V
|
WA720
|
Nominační závod III.kolo
|
|
XNR
Plzeň
|
Šípek
|
|
04.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - sobotní
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
04.05.2019/1
|
V
|
WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Veřejný závod Prostějov 1
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Hrbata
|
|
05.05.2019/1
|
3
|
3D
|
Moravský zemský pohár 2.kolo
|
|
PHO
Tišnov
|
Reitmeier
|
|
06.05.2019/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Pondělní krátké - Brno
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
06.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
06.05.2019/7
|
V
|
WA720
|
World Cup 2
|
|
XNR
Shanghai - Čína
|
|
|
08.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Opavské závody 2019 - I.kolo
|
|
OPA
Opava
|
Rýparová, Hradil
|
|
08.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Strahovský májový závod 2
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
|
|
08.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Litvínov středeční I
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
11.05.2019/1
|
B
|
|
4. Spreewälder Bogenlauf
|
|
XNR
Lübbenau/Spreewald - Německo
|
|
|
11.05.2019/2
|
V
|
WA720
|
Terčová liga - 1.kolo - Pohár ČLS
|
|
OST
Ostrava
|
Masárová, Masár, Jaroch, Bednářová, Kuhejda
|
|
11.05.2019/2
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720, ŽWA/kr.
|
Pohár osvobození
|
|
SLA
Praha
|
Preclík
|
|
11.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Bystřická terčová I. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
11.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720.
|
Kyšická terčová I.
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
|
|
12.05.2019/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
Cena města Litvínova
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
12.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Vršovické šípy
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
|
|
12.05.2019/1
|
V
|
WA720
|
Concours Tir a L arc Exterieur
|
|
XNR
Charouce - Francie
|
|
|
12.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 2.kolo
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Štefková
|
|
13.05.2019/6
|
V
|
WA720
|
Evropský pohár dorostu 1
|
|
XNR
Čatež - Slovinsko
|
|
|
14.05.2019/1
|
V
|
WA720
|
Úterní dlouhé - Brno
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
15.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
16.05.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
18.05.2019/2
|
V
|
WA720
|
Double WA720 70m, 60m & 50m
|
|
XNR
Cambridge - Anglie
|
|
|
18.05.2019/2
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Novoměstský pohár - I.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
18.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - sobotní
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
18.05.2019/1
|
T
|
T24
|
Terénní liga - 2.kolo - Chrástecká terénní
|
|
CHR
Kokocko-Bušovice
|
Bímová, Polanský, Král, Rada, Karola
|
|
18.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Hodový pohár 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
18.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Staměřický otvírák 2
|
|
OLO
Staměřice
|
Koleňák
|
|
19.05.2019/1
|
T
|
T24
|
Chrástecká terénní
|
|
CHR
Kokocko-Bušovice
|
Bímová, Polanský, Král, Rada, Karola
|
|
19.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Pohár tří měst - Přerov 2019 1/3
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek
|
|
20.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
20.05.2019/7
|
V
|
WA720
|
World Cup 3
|
|
XNR
Antalya - Turecko
|
|
|
25.05.2019/1
|
V
|
WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Veřejný závod Prostějov 2
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Hrbata
|
|
25.05.2019/1
|
3
|
3D
|
Moravský zemský pohár 3.kolo
|
|
PHO
Čejč
|
|
|
25.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA900
|
Přebor Prahy žáků,dorostu a dospělých
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Černý, Žák
|
|
25.05.2019/1
|
V
|
WA1440, ŽWA1440
|
O pohár trojmezí
|
|
XNR
Zittau - Německo
|
|
|
26.05.2019/1
|
B
|
|
2.Chemnitzer Bogenlauf
|
|
XNR
Chemnitz - Německo
|
|
|
26.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Bystřická terčová II. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
27.05.2019/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Pondělní krátké - Brno
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
30.05.2019/1
|
T
|
T24
|
Stallarholmsfälten
|
|
XNR
Stallarholmen - Švédsko
|
|
|
30.05.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Čtvrteční závod LK ESKA Cheb
|
|
CHE
Cheb
|
Nováková, Vejražka, Vejražková
|
|
01.06.2019/2
|
V
|
WA720
|
Cena Startu Praha - Terčová liga - 2.kolo
|
|
STA
Praha
|
Luňáčková, Korbelová, Heřmánková, Luňáček, Karola, Macková
|
|
01.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vlkošský pohár 2019 - 1. kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek, Koleňák, Kůra
|
|
01.06.2019/2
|
V
|
WA1440, WA720
|
Hudikträffen
|
|
XNR
Hudiksvall - Švédsko
|
|
|
01.06.2019/2
|
V
|
WA720
|
Concours qualificatif ouvert aux catégories
|
|
XNR
Ville sous La Ferté - Francie
|
|
|
02.06.2019/1
|
T
|
T24
|
ŠENOVSKÁ TERÉNNÍ 2019
|
|
SEN
Šenov
|
Hegedüsová
|
|
02.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 3.kolo
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Štefková, Brož
|
|
02.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Vršovické šípy
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
|
|
02.06.2019/1
|
V
|
WA720
|
CEC-Archery 2019 2nd leg
|
|
XNR
Lendava - Slovinsko
|
|
|
03.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
03.06.2019/7
|
P
|
WA720
|
MS para Hertogenbosch
|
|
XNR
Hertogenbosch - Holandsko
|
|
|
05.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Veřejný závod
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
06.06.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
08.06.2019/2
|
V
|
WA720
|
Cena Normy - Pohár ČLS - 4
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák
|
|
08.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Kyšická terčová II.
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
|
|
08.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Bystřická terčová III. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
08.06.2019/1
|
V
|
WA720
|
Timråträffen
|
|
XNR
Timra - Švédsko
|
|
|
09.06.2019/1
|
T
|
ŽT24
|
O doubravecký totem
|
|
PLZ
Plzeń - Doubravka
|
Štefková, Matoušek
|
|
09.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Hodový pohár 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
09.06.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Soběšická terénní 1
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš, Kohoutek, Kozumplík, Vrzal
|
|
10.06.2019/7
|
V
|
WA720
|
Mistrovství světa 2019
|
|
XNR
Hertogenbosch - Holandsko
|
|
|
12.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
12.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Litvínov středeční II
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
15.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - sobotní
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
15.06.2019/2
|
V
|
WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Memoriál Josefa Brejchy
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Štefková, Matoušek
|
|
15.06.2019/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
Litvínovský veřejný závod
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
15.06.2019/1
|
3
|
3D
|
Moravský zemský pohár 4.kolo
|
|
PHO
Hrad Buchlov
|
Reitmeier
|
|
15.06.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Přebor žactva do 10 let
|
|
ARC
Plzeň
|
Polanský
|
|
15.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Pohár tří měst - 2.kolo
|
|
VSE
Vsetín
|
Hradil, Rýparová
|
|
15.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720.
|
Přebor Prahy dětí a mládeže - II.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný
|
|
16.06.2019/1
|
B
|
|
2. Lohmener Bogenlauf
|
|
XNR
Lohmen - Německo
|
|
|
16.06.2019/1
|
V
|
WA720
|
Championnat de l’Aube pour les distances internati
|
|
XNR
Troyes - Francie
|
|
|
17.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
20.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Strahovský odpolední 2019
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
|
|
21.06.2019/7
|
V
|
WA720
|
MINSK 2019 EUROPEAN GAMES
|
|
XNR
Minsk - Bělorusko
|
|
|
22.06.2019/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720, ŽWA/kr.
|
Memoriál Františka Frühaufa
|
|
SLA
Praha
|
Karola, Bímová
|
|
22.06.2019/1
|
V
|
WA720
|
Memoriál Ládi Kopeckého - dopoledne
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
22.06.2019/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Memoriál Ládi Kopeckého - odpoledne
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
22.06.2019/1
|
T
|
T24
|
Terénní liga - 3.kolo
|
|
KVA
Nejdek
|
Reitmeier, Lněnička, Nováková, Vejražka
|
|
22.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - sobotní
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
22.06.2019/2
|
V
|
WA720
|
Championnat National de 2-éme division
|
|
XNR
Chatillon sur Seine - Francie
|
|
|
22.06.2019/1
|
V
|
WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Veřejný závod Prostějov 3
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Hrbata
|
|
22.06.2019/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
Memoriál Karla Jirkovského
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
23.06.2019/1
|
V
|
WA900, WA720
|
Přebor Prahy v terčové lukostřelbě dospělých II.
|
|
SLA
Praha
|
Bímová, Karola
|
|
23.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 4.kolo
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Štefková, Brož
|
|
23.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720.
|
Opavské závody 2019 - II.kolo
|
|
OPA
Opava
|
Rýparová, Hradil
|
|
27.06.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Zmrzlinový závod LK ESKA Cheb
|
|
CHE
Cheb
|
Nováková, Vejražka, Vejražková
|
|
27.06.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský - ZRUŠEN
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
29.06.2019/2
|
V
|
WA720
|
Pohár pro Barboru - Pohár ČLS - 5
|
|
ARC
Plzeň
|
Robová
|
|
29.06.2019/2
|
V
|
WA720
|
Championnat Régional Grand Est distance olympique
|
|
XNR
Bettancourt - Francie
|
|
|
29.06.2019/2
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
1. mistrovství ČR holých luků
|
|
VOT
Votice
|
Reitmeier
|
|
29.06.2019/2
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Novoměstský pohár - II.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
01.07.2019/7
|
V
|
WA720
|
World Cup 4
|
|
XNR
Berlin - Německo
|
|
|
03.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
06.07.2019/2
|
V
|
WA900 neoficiální
|
O železného muže/lady - 6. ročník 24hodinový závod
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Brož, Matoušek
|
|
07.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vlkošský pohár 2019 - 2. kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek, Koleňák, Kůra
|
|
07.07.2019/1
|
V
|
WA720
|
3rd Kent WRS WA70m/60m/50m
|
|
XNR
Vigo Village - Anglie
|
|
|
07.07.2019/7
|
P
|
WA720
|
2019 Para Archery European Cup - 2nd leg
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
|
|
09.07.2019/5
|
V
|
WA720
|
Světová universiáda 2019
|
|
XNR
Napoli - Itálie
|
|
|
10.07.2019
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Prostějov Středeční 2
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák
|
|
11.07.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský - ZRUŠEN
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
13.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - sobotní
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
13.07.2019/2
|
T
|
T48
|
26. Arnspitz Arrowheadturnier
|
|
XNR
Scharnitz - Rakousko
|
|
|
13.07.2019/1
|
V
|
WA1440, WA720, WA/kr., ŽWA1440, ŽWA720, ŽWA/kr.
|
Memoriál J. a V. Karolových
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
15.07.2019/6
|
V
|
WA720
|
Evropský pohár dorostu 2
|
|
XNR
Bucharest - Rumunsko
|
|
|
15.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
20.07.2019/2
|
V
|
WA720
|
Cena Chebu - Terčová liga - 3.kolo - pohár ČLS
|
|
CHE
Cheb
|
Reitmeier
|
|
20.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Kyšická terčová III.
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Švihelová, Raich
|
|
21.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vlkošský pohár 2019 - 3. kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek, Koleňák, Kůra
|
|
23.07.2019/1
|
V
|
WA720
|
Úterní dlouhé - Brno
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
27.07.2019/2
|
V
|
WA720
|
Cena Prostějova - Pohár ČLS - 7
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák
|
|
27.07.2019/2
|
V
|
WA720
|
Championnat de France de Tir l´ arc
|
|
XNR
Riom - Francie
|
|
|
27.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Novoměstský pohár - III.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
28.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Opavské závody 2019 - III.kolo
|
|
OPA
Opava
|
Rýparová, Hradil
|
|
29.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
31.07.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
01.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Litvínovský prázdninový závod
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
03.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Ostrava - sobotní
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
03.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vlkošský pohár 2019 - 4. kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek, Koleňák, Kůra
|
|
04.08.2019/1
|
V
|
WA720
|
Dorset & Wiltshire Archery Association 2019 World
|
|
XNR
Dorset - Anglie
|
|
|
04.08.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Terénní liga - 4.kolo - finále
|
|
STA
Lipnice nad Sázavou
|
Končalová, Heřmánková
|
|
08.08.2019/1
|
T
|
T 24
|
Terénní Závod - Teplice nad Metují
|
|
KYS
Teplice nad Metují
|
Müllerová, Raich
|
|
08.08.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Terénní ve Chvojkovém mlýně
|
|
PLZ
Chvojkovský mlýn, Jesenice
|
D. Kalvas
|
|
08.08.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
09.08.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Terénní závod Lipnice nad Sázavou
|
|
STA
Lipnice nad Sázavou
|
Macková, Heřmánková
|
|
09.08.2019/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
Páteční závod Patriot Brno
|
|
PAT
Brno - Černovické nábřeží
|
Kůra
|
|
10.08.2019/2
|
V
|
WA720
|
Pohár ČLS - 8 - ZNOVIN ARCHERY CUP
|
|
ZNO
Znojmo
|
Reitmeier, Robová, Koleňák
|
|
10.08.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Nechranická terénní
|
|
CER
Nechranice
|
Vostřez, Pešaut
|
|
11.08.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Znojemský prázdninový žákovský
|
|
ZNO
Znojmo
|
Zahradník, Lengál
|
|
11.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Bystřický prázdninový
|
|
BYS
Votice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
11.08.2019/1
|
3
|
3D WA
|
Moravský zemský pohár 5.kolo
|
|
PHO
Pánská Lícha
|
Končalová
|
|
12.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
14.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Prostějov Středeční 3
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák
|
|
14.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
15.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Hodový pohár 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
17.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720.
|
Pohár města Votice
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková, Heinrich
|
|
17.08.2019/1
|
V
|
WA720
|
Pohárový závod LK CERE - Pohár ČLS - 9
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Korbelová, Žák
|
|
17.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Velká cena Startu Brno - Memoriál Petra Jaška
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Robová, Foltýnová
|
|
19.08.2019/7
|
V
|
WA720
|
Mistrovství světa dorostu 2019
|
|
XNR
Madrid - Španělsko
|
|
|
23.08.2019/3
|
V
|
WA720
|
85. mistrovství ČR dospělých
|
|
ARC
Plzeň
|
Reitmeier
|
|
24.08.2019/1
|
V
|
WA720
|
CEC-Archery 2019 3rd leg
|
|
XNR
Slovensko
|
|
|
24.08.2019/2
|
T
|
T24
|
Österreichische Meisterschaft - Field
|
|
XNR
Zwettl - Rakousko
|
|
|
26.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
26.08.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Pondělní dopoledne pro děti
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Štefková
|
|
28.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Strahovský středeční 2019
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Dřízal,Macková,Vaněčková,Končalová,Heřmánková,Hašek
|
|
29.08.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
30.08.2019/3
|
V
|
WA720
|
28. mistrovství ČR dorostu
|
|
ARC
Plzeň
|
Končalová
|
|
31.08.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - sobotní
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
31.08.2019/1
|
3
|
WA 3D
|
WA 3D Libichov - Veselé pole
|
|
LIV
Libichov
|
Zimmer
|
|
31.08.2019/1
|
T
|
T24
|
Krušnohorská terénní
|
|
KVA
Nejdek
|
Lněnička, Nováková
|
|
01.09.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Soběšická terénní 2
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš, Kohoutek, Kozumplík, Sedlák, Vrzal
|
|
02.09.2019/5
|
3
|
3D
|
Mistrovství světa 3D
|
|
XNR
Lac la Biche - Kanada
|
|
|
04.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
07.09.2019/2
|
V
|
ŽWA720
|
28. mistrovství ČR žactva
|
|
CHE
Cheb
|
Končalová, Vostřez, Bárta, Vejražková, Vejražka, Nováková
|
|
07.09.2019/1
|
A
|
WA720
|
17. Akademické Mistrovství ČR
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Reichl, Matoušek
|
|
07.09.2019/2
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Novoměstský pohár - IV.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
09.09.2019/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Pondělní krátké - Brno
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
09.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
14.09.2019/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA1440, ŽWA720, ŽWA/kr.
|
Cena Slavie + Memoriál Jiřího Baštáře
|
|
SLA
Praha
|
Karola, Bímová
|
|
14.09.2019/2
|
B
|
|
Deutsche Meisterschaft des DBSV Bogenlaufen 2019
|
|
XNR
Torgau - Německo
|
|
|
14.09.2019/1
|
T
|
WA T 24 známých
|
Tiroler Meisterschaften WA-FELD
|
|
XNR
Absam - Rakousko
|
|
|
14.09.2019/2
|
V
|
WA720
|
Memoriál A.Holubovského - Terčová liga - 4.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková, Luňáček, Háva
|
|
15.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Vršovické šípy
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
|
|
15.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 5.kolo
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Rada ml., Král
|
|
15.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vlkošský pohár 2019 - finále
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek, Koleňák, Kůra
|
|
15.09.2019/1
|
V
|
WA900, ŽWA900
|
Přebor Prahy v terčové lukostřelbě dospělých
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
15.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Opavské závody 2019 - IV.kolo FINÁLE
|
|
OPA
Opava
|
Rýparová, Hradil
|
|
18.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
18.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Litvínov středeční III
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
18.09.2019/1
|
V
|
WA720
|
Středeční dlouhé - Brno
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Kohoutek
|
|
19.09.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
21.09.2019/2
|
B
|
|
Run Archery Tour 2019, coupe nationale de Run Arch
|
|
XNR
Veneux les Sablons - Francie
|
|
|
21.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Bystřická terčová IV. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
21.09.2019/1
|
V
|
WA720
|
CEC-Archery 2019 4th leg
|
|
XNR
Maďarsko
|
|
|
21.09.2019/2
|
T
|
T24
|
28. mistrovství ČR dospělých a dorostu
|
|
KOS
Čechy pod Kosířem
|
Reitmeier, Koleňák, Korbelová, Král, Heřmánková, Háva
|
|
21.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Hodový pohár 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
21.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - sobotní
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
26.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Čtvrteční závod LK ESKA Cheb
|
|
CHE
Cheb
|
Lněnička, Vejražka, Vejražková
|
|
28.09.2019/1
|
T
|
T24
|
Terénní- Nejdek – závěr sezóny
|
|
KVA
Nejdek
|
Lněnička, Nováková
|
|
28.09.2019/1
|
T
|
ŽT24
|
20. mistrovství ČR žactva
|
|
CER
Praha
|
Končalová
|
|
28.09.2019/1
|
B
|
|
Wedstrijdinformatie
|
|
XNR
Zoetermeer - Holandsko
|
|
|
28.09.2019/1
|
V
|
WA720 ŽWA720, WA/kr.
|
Vinař 2019
|
|
PRO
Prostějov
|
Robová, Koleňák
|
|
28.09.2019/1
|
V
|
WA720
|
Svatováclavský závod - dopoledne
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
28.09.2019/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Svatováclavský závod - odpoledne
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
29.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 6.kolo
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Štefková
|
|
29.09.2019/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
Memoriál Václava Šeflera
|
|
LIT
LItvínov
|
Králiková
|
|
30.09.2019/6
|
T
|
T48
|
European Field Championships
|
|
XNR
Mokrice Catez - Slovinsko
|
|
|
05.10.2019/1
|
3
|
3D
|
6. mistrovství ČR ve 3D lukostřelbě
|
|
PHO
Lázně Kostelec
|
Končalová, Vostřez, Buňata
|
|
05.10.2019/1
|
B
|
B
|
Podzimní lukostřelecký biatlon
|
|
CER
Praha - Libuš
|
|
|
05.10.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Podzimní Slavie
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
06.10.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Bystřická terčová V. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
06.10.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Přebor Prahy dětí a mládeže - finále
|
|
SLA
Praha
|
Karola, Korbelová
|
|
07.10.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
09.10.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová
|
|
11.10.2019/3
|
B
|
|
European Run-Archery Cup 2019
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Valette Stephan
|
|
12.10.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Znojemský zmrzlík 2019
|
|
ZNO
Znojmo
|
Zahradník, Lengál
|
|
12.10.2019/1
|
T
|
T24
|
Burgenländische Landesmeisterschaft Sobota
|
|
XNR
Mattersburg - Rakousko
|
|
|
13.10.2019/1
|
3
|
3D WA
|
Moravský zemský pohár 8.kolo a finále
|
|
PHO
Hrad Helfštýn
|
Reitmeier
|
|
13.10.2019/1
|
T
|
T24
|
Burgenländische Landesmeisterschaft Neděle
|
|
XNR
Mattersburg - Rakousko
|
|
|
15.10.2019/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Poslední krátké
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|