Český lukostřelecký svaz

Trenéři

Seminář trenérů 2018

TMK ČLS připravilo každoroční seminář trenérů v termínu 17.-18.11.2018 ve sportovním centru Nymburk. Letošní seminář bude ryze lukostřelecký, naše pozvání přijal jeden ze špičkových lukostřelců své doby a nyní trenérů v Evropě, Wietse van Alten. Více v přiložené pozvánce. Program semináře bude zaslán na konci října, nicméně tématy se budeme dotýkat základů techniky a jejich významu, práce trenéra, přípravě lukostřelce apod. I jménem Wietseho bychom vás chtěli požádat abyste si i samy připravili dotazy, na které byste rádi znali odpověď, nebo problematiku, kterou byste rádi probrali. 
Seminář povede Wietse v angličtině, nicméně budeme jej simultánně překládat do češtiny.  

 

Cena semináře pro všechny účastníky: 500,- Kč
 

Finanční podpora na ubytování a stravu platí pro tolik trenérů (instruktorů) z daného klubu, kolik má klub hlasů na VS ČLS děleno dvěma (zaokrouhleno nahoru, konkrétně: 1 hlas=1, 2 hlasy=1, 3 hlasy=2, 4 hlasy=2, 5 hlasů=3, 6 hlasů=3, 7 hlasů=4, 8 hlasů=4, 9 hlasů=5).

Ostatní trenéři si kromě semináře hradí také ubytování a stravu v SC Nymburk a to ve výši 1049,- Kč (sobota oběd až neděle oběd).
 

Platba semináře a ubytování bude provedena v hotovosti v místě konání semináře během prezentace nebo převodem na účet ČLS. V případě převodu prosím kontaktujte sekretariát.

 

Přihlášku na seminář, viz.příloha, prosím vyplňte a odešlete nejpozději do 31.10.2018 na adresy:

hana.majarova@czecharchery.cz

kopie: sekretariat@czecharchery.cz
  
Pokud budete rušit účast po termínu přihlášek neprodleně mne kontaktujte, abychom mohli zrušit ubytování v SC Nymburk a nemuseli platit za neobsazený pokoj. Děkuji.

 
V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši účast

18.10.2018
Přílohy
pdfPozvánka seminář [pdf, 180 kB]