Český lukostřelecký svaz

Trenéři

TMK ČLS připravilo každoroční seminář trenérů v termínu 2.-3.11.2019 ve sportovním centru Nymburk.

Vážení trenéři a instruktoři,

 

TMK ČLS připravilo každoroční seminář trenérů v termínu 2.-3.11.2019 ve sportovním centru Nymburk.

 

Program semináře se letos skládá z několika témat:

 

Lukáš Kratochvíl, který pracuje jako projektový manažer ve společnosti eSports.cz a jeho přednáška bude na téma významu médií pro sportovní kluby, svazy či jednotlivce, jak pracovat se sociálními sítěmi a jejich přínos.

Zástupce firmy Hoyt Dean Alberga, který je zároveň oficiální fotograf všech WA akcí, představí značku Hoyt a její produkty včetně novinek na trhu. Bude se věnovat také nastavení a testování luků této značky. V případě zájmu si můžete přivézt jakýkoliv luk nejen značky Hoyt a prodiskutovat některá úskalí nebo problémy při testování.Tato část programu bude překládána. 


Roman Suda, předseda klasifikační para komise WA, který s para lukostřelbou pracuje také v rámci svého klubu. Lukostřelba je pro tělesně postižené sportovce skvělou aktivitou, a my bychom byli rádi aby i trenéři byli o této sféře informování a připravení, když jim do klubu takový sportovec či zájemce přijde.

Poslední část semináře bude věnována hodnocení, zpětné vazbě a poznatkům TMK.

 

Cena semináře pro všechny účastníky: 500,- Kč
 

Finanční podpora na ubytování a stravu platí pro tolik trenérů (instruktorů) z daného klubu, kolik má klub hlasů na VS ČLS děleno dvěma (zaokrouhleno nahoru, konkrétně: 1 hlas=1, 2 hlasy=1, 3 hlasy=2, 4 hlasy=2, 5 hlasů=3, 6 hlasů=3, 7 hlasů=4, 8 hlasů=4, 9 hlasů=5).

Ostatní trenéři si kromě semináře hradí také ubytování a stravu v SC Nymburk a to ve výši 1.090,- Kč (sobota oběd až neděle oběd).
 

Platba semináře a ubytování bude provedena v hotovosti v místě konání semináře během prezentace nebo převodem na účet ČLS. V případě převodu prosím kontaktujte sekretariát.

 

Přihlášku na seminář, viz.příloha, prosím vyplňte a odešlete nejpozději do 20.10.2019 na adresy:

hana.majarova@czecharchery.cz

kopie: sekretariat@czecharchery.cz
  
Pokud budete rušit účast p o termínu přihlášek neprodleně mne kontaktujte, abychom mohli zrušit ubytování v SC Nymburk a nemuseli platit za neobsazený pokoj. Děkuji.

 
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši účast

S pozdravem

za TMK ČLS

Hana Majarová a Jan Šípek

07.10.2019
Přílohy
pdfProgram semináře [pdf, 94 kB]