Český lukostřelecký svaz

Soutěže

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
15.04.2023/2 3 WA 3D O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná 1.-2. kolo rozpis
vysledky
ARC
Lesná u Tachova
Končalová
Mistrovství ČR 14.10.2023/2 3 WA 3D 9. mistrovství ČR ve 3D lukostřelbě rozpis
vysledky
ARC
Přehýšov
Registrovaný závod 17.07.2023/1 P WA720 World Archery Para Championships rozpis
vysledky
ARC
Plzeň
30.04.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2023 - 1.kolo rozpis
vysledky
ARC
Plzeň - Lobzy
Brož
Registrovaný závod 02.07.2023/1 T T24, ŽT24 Přehýšovská terénní - Neděle rozpis
vysledky
ARC
Přehýšov
Polanský
Ligový závodRegistrovaný závod 29.04.2023/2 V WA720 Pohár pro Barboru-Terčová liga 1.kolo / Pohár ČLS rozpis
vysledky
ARC
Plzeň - Lobzy
Brož
24.06.2023/1 3 WA 3D O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná - Finále rozpis
vysledky
ARC
Lesná u Tachova
Končalová
13.05.2023/2 3 WA 3D O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná 3.-4. kolo rozpis
vysledky
ARC
Lesná u Tachova
Končalová
Ligový závodRegistrovaný závod 01.07.2023/1 T T24, ŽT24 Přehýšovská terénní - Terénní liga - 3.kolo rozpis
vysledky
ARC
Přehýšov
Macková
07.05.2023/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Valteřice rozpis
vysledky
ARN
Holiday Park Vrchlabí
29.03.2023/1 H H25, ŽH25 Středeční brněnská H25 rozpis
vysledky
B05
Brno
Kohoutek
11.12.2022/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - II rozpis
vysledky
BRN
Brno
Foltýnová
15.01.2023/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - III rozpis
vysledky
BRN
Brno
Foltýnová
05.03.2023/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - V rozpis
vysledky
BRN
Brno
Foltýnová
05.02.2023/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - IV rozpis
vysledky
BRN
Brno
Praxová
27.11.2022/1 H H18, ŽH18 Brněnská H18 - I rozpis
vysledky
BRN
Brno
Foltýnová
20.05.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Memoriál Ládi Kopeckého rozpis
vysledky
BRN
Brno
Kohoutek
29.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová 4. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
30.08.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová 5. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
16.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová 6. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
27.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová 2. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
17.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová 3. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
08.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová 1. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
14.05.2023/1 T T24, ŽT24 Beztahovská terénní II. kolo rozpis
vysledky
BYS
Beztahov
Spálenková, Spálenka
30.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Bystřická terčová 7. kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
13.05.2023/1 T T24, ŽT24 Beztahovská terénní I. kolo rozpis
vysledky
BYS
Beztahov
Spálenková, Spálenka
05.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 2.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
18.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Bystřický halový závod 1.kolo rozpis
vysledky
BYS
Bystřice
Spálenka, Spálenková
19.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
19.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
10.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
07.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
13.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
08.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
03.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
22.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
22.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
24.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
04.02.2023/1 B Ski Archery ZRUŠENO Ski-Archery 2023 rozpis
vysledky
CER
Jáchymov
15.04.2023/1 B Lukostřelecký biatlon LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha
10.06.2023/1 B Lukostřelecký biatlon LK CERE -Německo-český pohár rozpis
vysledky
CER
Praha
25.04.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Morkes
04.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
14.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
05.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
02.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
10.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
23.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák ml., Vostřez, Morkes
Mistrovství ČR 23.09.2023/1 T ŽT24 24. mistrovství ČR žactva v terénní lukostřelbě rozpis
vysledky
CER
Nechranice
15.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Morkes
29.07.2023/2 T T24, ŽT24 Nechranická terénní 5. ročník rozpis
vysledky
CER
Nechranice - Vikletice
Bímová, Karola, Žák,Morkes
11.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Morkes
16.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Morkes
20.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Morkes
Registrovaný závod 15.07.2023/2 V WA720, ŽWA720 Pohár olympijských nadějí 3.kolo / Pohár ČLS 6 rozpis
vysledky
CER
Praha
Žák, Morkes
Ligový závodRegistrovaný závod 24.09.2023/1 T T24, ŽT24 Nechranická terénní III. - terénní liga 4.kolo rozpis
vysledky
CER
Nechranice - Vikletice
Vostřez, Žák, Morkes
23.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Morkes
11.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Morkes
19.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Žák, Vostřez, Morkes
22.04.2023/1 V WA720 Nominační a kontrolní závod RD dorostu - 1.kolo rozpis
vysledky
CLS
Praha - Strahov
Heřmánková, Rambousek
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 25.02.2023/2 H H18 32. mistrovství ČR dospělých v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
CLS
Nymburk
Končalová
20.05.2023/1 V WA720 Nominační a kontrolní závod RD dorostu a dospělých rozpis
vysledky
CLS
Plzeň - Lobzy
Heřmánková, Brož, Reichl
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 18.02.2023/2 H H18 32. mistrovství ČR dorostu v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
CLS
Nymburk
Končalová
21.05.2023/1 V WA720 Nominační a kontrolní závod RD dorostu a dospělých rozpis
vysledky
CLS
Plzeň - Lobzy
Heřmánková, Brož, Reichl
23.04.2023/1 V WA720 Nominační a kontrolní závod RD dorostu - 2. kolo rozpis
vysledky
CLS
Praha - Strahov
Heřmánková, Rambousek
11.02.2023/1 H H18, ŽH18 Halové závody pod Juliskou - III.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Luňáček, Černý
14.01.2023/1 H H18, ŽH18 Halové závody pod Juliskou - II.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Luňáček, Černý
11.03.2023/1 H H18, ŽH18 Halové závody pod Juliskou - IV.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Luňáček, Černý
10.12.2022/1 H H18, ŽH18 Halové závody pod Juliskou - I.kolo rozpis
vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Štětinová, Luňáček, Černý
05.08.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK Druztová rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Buňata, Rous
11.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler
11.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler
16.07.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Závod LK Druztová rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Buňata, Rous
27.05.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720, ZČLS Závod LK Druztová rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Buňata, Rous
21.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Druztovská černá ovce 2023 rozpis
vysledky
DRU
Druztová
Sekmiler
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 26.03.2023/1 P H18 para 2. mistrovství ČR para v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
Brož, Králiková, Vejražka
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 02.09.2023/1 P WA720 3. mistrovství ČR v terčové para lukostřelbě rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
12.02.2023/1 P H18 para 2. závod v halové para lukostřelbě jednotlivců rozpis
vysledky
HAL
Plzeň
Brož
04.06.2023/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Hradec Králové rozpis
vysledky
HRK
Hradec Králové
04.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Humpolecký únorový závod rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Háva
Přebor ČR 25.03.2023/1 H ŽH10 Přebor ČR žactva do 10 let v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Vostřez, Mejzlík, Háva
24.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Humpolecké lednové závody 2023 rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Háva
31.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Humpolecké lednové závody 2023 rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Háva
19.05.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720, WA720CLS Páteční květnový závod rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Luňáčková
17.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Humpolecký vánoční závod 2022 rozpis
vysledky
HUM
Humpolec
Korbelová
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 11.08.2023/3 V WA720 32. mistrovství ČR dorostu RL rozpis
vysledky
CHE
Cheb
09.12.2022/1 H H18, ŽH18 Páteční halový závod rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
08.06.2023/1 V WA720, ŽWA720 Čtvrteční závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
11.05.2023/1 V WA720, ŽWA720 Čtvrteční závod LK ESKA Cheb rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Vejražka, Vejražková
26.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2023 - 1.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
Registrovaný závod 06.05.2023/2 T T24, ŽT24 Chrástecká terénní 2023 BEROUNKA 1. ročník rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Rous, Buňata, Štruncová, Král
17.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2023 - 2.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
16.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2023 - 5.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Rous, Štruncová, Král, Buňata, Mrázková
04.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2023 - 4.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
04.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2023 - 5.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
11.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Pohár mládeže plzeňského kraje 2023 - 3.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Rous, Štruncová, Král, Buňata, Mrázková
14.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy 2023 - 3.kolo rozpis
vysledky
CHR
Chrást
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
28.05.2023/1 T T24, ŽT24 Kačinská terénní rozpis
vysledky
KEN
zámecký par Kačina, Svatý Mikuláš
Zimmer
16.04.2023/1 T T24, ŽT24 Přívratská terénní rozpis
vysledky
KEN
Ski areál Přívrat
Zimmer
18.02.2023/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - O perníkové srdce III. + IV. rozpis
vysledky
KEN
Pardubice
Zimmer
29.01.2023/1 H H18, ŽH18 O perníkové srdce I. + II. rozpis
vysledky
KEN
Pardubice
Zimmer
18.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Klecanská vánoční 2022 rozpis
vysledky
KLE
Klecany
Bidlo
11.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA720CLS Klecanská terčová - červen 2023 rozpis
vysledky
KLE
Klecany
Bidlo
11.02.2023/1 H H18 XI. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
19.03.2023/1 H H18 XV. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
04.03.2023/1 H H18 XIII. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
12.02.2023/1 H H18 XII. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
29.01.2023/1 H H18 X. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
05.03.2023/1 H H18 XIV. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
19.11.2022/1 H H18 I. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
20.11.2022/1 H H18 II. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
03.12.2022/1 H H18 III. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
04.12.2022/1 H H18 IV. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
17.12.2022/1 H H18 V. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
18.12.2022/1 H H18 VI. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
08.01.2023/1 H H18 VIII. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
07.01.2023/1 H H18 VII. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
28.01.2023/1 H H18 IX. - Indoor Cup I.KLK 2022/2023 rozpis
vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
04.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
Ligový závodRegistrovaný závod 04.03.2023/1 H H18 Finále Halových kombinovaných soutěží KL+HL rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák, Hrbata, Robová
10.06.2023/1 V WA720, ŽWA720 Sokolský závod v terčové lukostřelbě Kostelec n.H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
03.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
01.07.2023/1 V WA720, ŽWA720 Sokolský závod v terčové lukostřelbě Kostelec n.H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
14.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
05.08.2023/1 V WA720, ŽWA720 Sokolský závod v terčové lukostřelbě Kostelec n.H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
13.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H. rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
30.04.2023/1 T T24, ŽT24 Terénní zámecká rozpis
vysledky
KOS
Čechy pod Kosířem
Koleňák
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 07.10.2023/2 T T24 32. mistrovství ČR dospělých a dorostu v terénní l rozpis
vysledky
KOS
Čechy pod Kosířem
Ligový závodRegistrovaný závod 05.03.2023/1 H H18 Finále Halových kombinovaných soutěží RL rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák, Hrbata, Robová
06.05.2023/1 V WA720, ŽWA720 ZRUŠENO - Sokolský závod v terčové lukostřelbě rozpis
vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Koleňák
Registrovaný závod 27.05.2023/2 V WA720, ŽWA720 Pohár olympijských nadějí 1.kolo / Pohár ČLS 3 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Foltýnová,, Koleňák, Pospíšil R., Pospíšil A.
Ligový závodRegistrovaný závod 26.08.2023/2 V WA720, ŽWA720 Terčová liga 4.kolo / Pohár ČLS 7 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Masár, Masárová, Foltýnová, Koleňák, Pospíšil R., Pospíšil A.
24.06.2023/1 V WA720, ŽWA720 KROMĚŘÍŽský odpolední závod rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
05.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kroměřížský halový závod 2022/2023 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
03.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Československý halový pohár - 2. kolo rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Foltýnová, Pospíšil
11.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Československý halový pohár - 4. kolo rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Foltýnová, Pospíšil
22.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kroměřížský středeční halový závod 2022/2023 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
Mistrovství ČR 09.09.2023/2 V ŽWA720 32. mistrovství ČR žactva v terčové lukostřelbě rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Přebor ČR 24.06.2023/1 V ŽWA720 Přebor ČR žactva do 10 let v terčové lukostřelbě rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Foltýnová,, Koleňák, Skácel
14.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kroměřížský středeční halový závod 2022/2023 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
04.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠEN - Kroměřížský halový závod 2022/2023 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
18.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kroměřížský středeční halový závod 2022/2023 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
28.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kroměřížský středeční halový závod 2022/2023 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
16.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kroměřížský středeční halový závod 2022/2023 rozpis
vysledky
KRO
Kroměříž
Pospíšil
Ligový závodRegistrovaný závod 10.06.2023/1 T T24, ŽT24 Terénní liga - 2.kolo rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Šípek, Lněnička, Nováková
15.04.2023/1 T T24, ŽT24 Jarní terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Lněnička, Nováková
16.09.2023/1 T T24 Krušnohorská terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
11.06.2023/1 T T24, ŽT24 Nejdecká terénní rozpis
vysledky
KVA
Nejdek
Lněnička, Nováková
21.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová III rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
07.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová II rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
10.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Kyšická halová I rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
27.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, ZČLS Kyšická terčová I rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Filipová, Raich
24.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Kyšická terčová II rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Filipová, Raich
08.07.2023/1 V WA720, ŽWA720, ZČLS Kyšická terčová III rozpis
vysledky
KYS
Kyšice
Dušek, Müllerová, Filipová, Raich
04.02.2023/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová III rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková
21.01.2023/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová II rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková
18.12.2022/1 H H18, ŽH18 Litvínovská halová I rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková
27.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Zářijový středeční závod rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
28.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Červnový středeční závod rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
31.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Květnový středeční závod rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
19.08.2023/1 V Litvínovský srpnový závod rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Nováková, Lněnička
20.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Litvínovský jarní závod rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
16.09.2023/1 V Memoriál Václava Šeflera rozpis
vysledky
LIT
Litvínov
Králiková, Králik
Registrovaný závod 17.06.2023/2 V WA720 Pohár olympijských nadějí 2.kolo / Pohár ČLS 5 rozpis
vysledky
LIT
LK Litvínov
Králik, Králiková
Registrovaný závod 13.05.2023/9 P WA720 European para cup 1 rozpis
vysledky
NMM
Nové
07.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Novoměstský pohár 2023 - 1.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
Registrovaný závod 14.10.2023/2 B EP v RunArchery rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
02.07.2023/1 P Para Cup rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Registrovaný závod 08.09.2023/3 P WA720 European para cup finals rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
02.07.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Novoměstský pohár 2023 - 2.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
Preclík
10.12.2022/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2022-2023 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Rambousek, Tintěra
27.08.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
25.03.2023/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2022-2023 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Rambousek, Tintěra
19.02.2023/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2022-2023 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Rambousek, Tintěra
21.01.2023/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2022-2023 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Rambousek, Tintěra
23.07.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
11.06.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
03.09.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
26.11.2022/1 H H25, H18, ŽH18, ŽH10 Vodolská halová 2022-2023 rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Rambousek, Tintěra
22.07.2023/1 T T24, ŽT24 Terénní závod Fort XVII rozpis
vysledky
OLO
Fort Křelov
Koleňák
15.04.2023/1 T T24, ŽT24 Terénní závod Zdeslava z Chlumce rozpis
vysledky
OLO
Šternberk
Hradil, Koleňák
19.11.2022/1 H H18, ŽH18 Olomoucká halovka 2022-2023 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft, Skácel
17.12.2022/1 H H18, ŽH18 Olomoucká halovka 2022-2023 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft, Skácel
18.03.2023/1 H H18 Olomoucká halovka – Speciál rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Skácel, Koleňák
21.01.2023/1 H H18, ŽH18 Olomoucká halovka 2022-2023 rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Kiliánová, Grošaft, Skácel
13.05.2023/1 V WA720 Staměřický otvírák VI. rozpis
vysledky
OLO
Staměřice
Koleňák
Mistrovství ČR 18.03.2023/2 H ŽH18 30. mistrovství ČR žactva v halové lukostřelbě rozpis
vysledky
OLO
Olomouc
Vostřez
15.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavské zimní závody - 2.kolo rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Hradil
11.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavské zimní závody - 1.kolo rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Hradil
26.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavské zimní závody - 4.kolo rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Hradil
10.06.2023/1 V WA720, ŽWA720 OPAVSKÉ ZÁVODY 2023 - 2.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Hradil
16.09.2023/1 V WA720, ŽWA720 OPAVSKÉ ZÁVODY 2023 - 4.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Hradil
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 18.08.2023/3 V WA720 89. mistrovství ČR dospělých RL rozpis
vysledky
OPA
Opava
22.07.2023/1 V WA720, ŽWA720 OPAVSKÉ ZÁVODY 2023 - 3.kolo rozpis
vysledky
OPA
Opava
Hradil
Ligový závodRegistrovaný závod 13.05.2023/2 V WA720, ŽWA720 (neděle) Terčová liga 2.kolo / Pohár ČLS 2-Pohár primátora rozpis
vysledky
OPA
Opava
Masárová, Masár, Kuhejda, Bartošová, Hegedüsová
28.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Opavské zimní závody - 3.kolo rozpis
vysledky
OPA
Hradec nad Moravicí
Hradil
03.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Odpolední závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
04.05.2023/1 V ŽWA720, WA/kr. Žákovský závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
23.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
02.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
20.07.2023/1 V ŽWA720, WA/kr. Žákovský závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
25.05.2023/1 V ŽWA720, WA/kr. Žákovský závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
13.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Odpolední závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
23.08.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Odpolední závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
19.07.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Odpolední závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
28.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Odpolední závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
22.06.2023/1 V ŽWA720, WA/kr. Žákovský závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
17.08.2023/1 V ŽWA720, WA/kr. Žákovský závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
31.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Odpolední závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
22.04.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
20.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
17.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
15.07.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Sobotní závod Ostrava rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bartošová, Bartošová
04.03.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
05.03.2023/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský pohár 22/23 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
18.03.2023/1 H H18, ŽH18 ZRUŠENO - Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
03.12.2022/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
19.11.2022/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
18.02.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
17.12.2022/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
18.12.2022/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
04.12.2022/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
05.02.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
04.02.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
07.01.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
08.01.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
21.01.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
10.12.2022/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - sobota rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
22.01.2023/1 H H18, ŽH18 Ostravský pohár 22/23 - neděle rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
30.07.2023/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě 3D Pálava rozpis
vysledky
PAL
Pohořelice
Kozumplík
24.06.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Memoriál Karla Sedláčka II.ročník rozpis
vysledky
PAT
Brno
Kůra, Mejzlík
13.05.2023/1 V WA720 Patriotí jarní rozpis
vysledky
PAT
Brno
Kůra
19.08.2023/1 3 WA 3D 3D závod Čejč rozpis
vysledky
PHO
Čejč
27.05.2023/1 3 WA 3D 3D závod Horní Bečva rozpis
vysledky
PHO
Horní Bečva
16.07.2023/1 3 WA 3D 3D závod Zlín-Velíková rozpis
vysledky
PHO
Zlín-Velíková
18.06.2023/1 T ŽT O doubravecký totem memoriál Vladimíra Plundra rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Doubravka
Reichl, Buňata
23.06.2023/1 V ZČLS Terčový závod pro začátečníky rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Šípek
Registrovaný závod 14.10.2023/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Memoriál Josefa Brejchy 37. ročník rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Buňata
15.10.2023/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr.,WA900, ŽWA900, ŽČLS .. Open Cup 3. ročník rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Buňata
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 10.02.2023/1 A H18 11. akademické mistrovství ČR rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň
Reichl
24.06.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Pohár mládeže plzeňského kraje 2023 - 4.kolo rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Reichl, Buňata
20.05.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Pohár mládeže plzeňského kraje 2023 - 2.kolo rozpis
vysledky
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
Reichl, Buňata
26.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXVIII. ročník - 2.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Hradil
03.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXVIII. ročník - 3.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Hradil
07.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXVIII. ročník - 4.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Hradil
13.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXVIII. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Hradil
27.05.2023/1 V WA720, ŽWA720 Pohár tří měst 2023 - II.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hradil
22.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova XXVIII. ročník - 5.kolo rozpis
vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Hradil
09.02.2023/1 H ŽH18 Halový žákovský rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
12.01.2023/1 H ŽH18 Halový žákovský - ZRUŠEN rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
21.12.2022/1 H H18, ŽH18 Halový žákovský rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
21.01.2023/1 H H18, ŽH18 Halový závod Prostějova rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Robová
30.12.2022/1 H H18, ŽH18 Halový závod Prostějova rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Robová
10.12.2022/1 H H18, ŽH18 Halový závod Prostějova rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Robová
23.09.2023/1 V WA720, ŽWA720 Cena Moravy 2023 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák
25.02.2023/1 H H18, ŽH18 Halový závod Prostějova rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák
17.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční žákovský rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Robová
29.03.2023/1 H H18, ŽH18 Prostějovský halový závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Koleňák
08.05.2023/1 V WA720, ŽWA720 Veřejný závod 1 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
20.05.2023/1 V WA720, ŽWA720 Veřejný závod 2 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
24.06.2023/1 V WA720, ŽWA720 Cena Normy 2023 rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
02.08.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční ranní závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
08.07.2023/1 V WA720, ŽWA720 Prázdninový závod rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
21.05.2023/1 3 WA 3D 3D závod Ústí nad Labem rozpis
vysledky
RAV
Ústí nad Labem
Růžička
23.09.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Hodový pohár 2023 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
04.08.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Hodový pohár 2023 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
10.06.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Hodový pohár 2023 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
21.05.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Hodový pohár 2023 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
24.06.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Hodový pohár 2023 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
14.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2023 - 4.kolo rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
31.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2023 - 3.kolo rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
11.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2023 - Finále rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
19.08.2023/1 V WA720, WA/kr., ŽWA720 Hodový pohár 2023 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
28.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2023 - 5.kolo rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
26.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2023 - 1.kolo rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
10.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár obce Šanov 2023 - 2.kolo rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Kahánková
27.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüs
18.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüs
08.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové Hry Havířov rozpis
vysledky
SEN
Havířov
Hegedüs
24.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Lednový závod rozpis
vysledky
SLA
Praha
Bímová, Karola
17.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční závod 2023 - I rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová, Preclík J.
17.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Memoriál Františka Frühaufa rozpis
vysledky
SLA
Praha
Preclík, Karola, Bímová
15.07.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Memoriál J. a V. Karolových rozpis
vysledky
SLA
Praha
09.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Cena Slavie + memoriál Jiřího Baštáře rozpis
vysledky
SLA
Praha
07.10.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Podzimní Slavie rozpis
vysledky
SLA
Praha
09.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - Březnový závod rozpis
vysledky
SLA
Praha
Bímová, Karola
08.10.2023/1 V WA720, ŽWA720 Přebor Prahy dětí a mládeže - finále rozpis
vysledky
SLA
Praha
21.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční závod 2023 - II rozpis
vysledky
SLA
Praha
Karola, Bímová, Preclík J.
03.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 2.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková,Heřmánková,Hašek,Vaněčková,Dřízal
19.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 1.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková,Heřmánková,Hašek,Vaněčková,Dřízal
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 28.07.2023/3 V WA720, WA720CLS 5.MČR HL a 8.MČR KL dorostu a dospělých rozpis
vysledky
STA
Praha
Heřmánková, Bárta, Luňáčková, Foltýnová, Korbelová, Rambousek, Vejražka ..
Ligový závodRegistrovaný závod 03.06.2023/2 V WA720 Terčová liga 3.kolo / Pohár ČLS 4 rozpis
vysledky
STA
Praha
Reitmeier,Heřmánková,Vikukel,Rambousek,Luňáček,Vostřez,Macková,Mullerova,Korbelo ..
17.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 3.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková,Heřmánková,Hašek,Vaněčková,Dřízal
07.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 4.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková,Heřmánková,Hašek,Vaněčková,Dřízal
21.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 5.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková,Heřmánková,Hašek,Vaněčková,Dřízal
04.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 6.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková,Heřmánková,Hašek,Vaněčková,Dřízal
08.05.2023/1 V WA720, ŽWA720 Strahovský květnový závod 2023 rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Heřmánková
28.09.2023/1 V WA720, ŽWA720 Strahovský zářijový závod 2023 rozpis
vysledky
STA
Praha - Strahov
Heřmánková
11.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halový závod SK Start Praha - 7.kolo rozpis
vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Macková,Heřmánková,Hašek,Vaněčková,Dřízal
10.09.2023/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě - 3D Parkur Odysea Tišnov rozpis
vysledky
TIS
Tišnov
07.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 22-23 - 3.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák
11.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 22-23 - Finále rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák
28.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 22-23 - 4.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák
10.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 22-23 - 1.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák
18.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 22-23 - 5.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák
17.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 22-23 - 2.kolo rozpis
vysledky
VLK
Vlkoš
Hronek, Koleňák
26.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - VII. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich, Špinar
11.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - VI. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich, Špinar
26.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - I. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich, Špinar
29.04.2023/1 V WA720, ŽWA720 Čarodějnická WA 2023 rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Špinar
10.12.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - II. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich, Špinar
04.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - V. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich, Špinar
07.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - III. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich, Špinar
21.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - IV. kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenková, Spálenka, Heinrich, Špinar
Registrovaný závod 02.09.2023/1 V WA720 Pohár olympijských nadějí 4.kolo rozpis
vysledky
VOT
LK Votice
Spálenka, Spálenková, Špinar, Heinrich
Ligový závodRegistrovaný závod 22.04.2023/1 T T24, ŽT24 Votická terénní - Terénní liga - 1.kolo rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková
Registrovaný závod 03.09.2023/1 V WA720, ŽWA720 Memoriál A. Holubovského - Pohár ČLS 8 neděle rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Špinar, Heinrich
Registrovaný závod 23.04.2023/1 T T24, ŽT24 Votická terénní - Nedělní závod rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková
12.08.2023/1 V WA720, ŽWA720 Pohár města Votic 2023 rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková, Špinar
28.05.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Vršovické šípy – kolo 1. rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
16.09.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Vršovické šípy – kolo 4. rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
22.07.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Vršovické šípy – kolo 3. rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
18.06.2023/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS Vršovické šípy – kolo 2. rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
14.01.2023/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 50. ročník - 3.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
27.11.2022/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 50. ročník - 1.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
10.12.2022/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 50. ročník - 2.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
11.02.2023/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 50. ročník - Finále rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
28.01.2023/1 H H18, ŽH18 Zimní pohár Vršovic 50. ročník - 4.kolo rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
24.06.2023/1 V WA900 Vršovický speciál WA900 rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
04.03.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 1. Halový závod Hovězí rozpis
vysledky
VSE
Hovězí
Hradil
24.06.2023/1 V WA720, ŽWA720 Pohár tří měst 2023 - III.kolo rozpis
vysledky
VSE
Přerov
Hradil
04.02.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 ZRUŠENO - O. Halový závod Hovězí rozpis
vysledky
VSE
Hovězí
Pospíšil
12.08.2023/2 T T48 Hampshire & Open Field Championships rozpis
vysledky
XNR
Portsmouth, Hampshire -. Anglie
11.06.2023/1 V WA720 Tir à l’arc extérieur rozpis
vysledky
XNR
Troyes - Francie
Registrovaný závod 16.12.2022/2 H H18 Berlin Open 2022 rozpis
vysledky
XNR
Berlin - Německo
Registrovaný závod 22.07.2023/1 V WA720 Central European Cup, 4th Leg - Pohár ČLS rozpis
vysledky
XNR
Viničné - Slovensko
11.11.2022/3 H concours en salle rozpis
vysledky
XNR
Chaource - Francie
H18
15.04.2023/2 V WA720 Tir à l’Arc Extérieur rozpis
vysledky
XNR
FONTAINEBLEU - Francie
08.01.2023/1 H H18 45. Hllenturnier Neumarkt e.V. rozpis
vysledky
XNR
Neumarkt - Německo
08.01.2023/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Československý halový pohár - 3. kolo rozpis
vysledky
XNR
Hlohovec - Slovensko
Gažik, Hurban, Štefaniková, Pallerová
Registrovaný závod 18.06.2023/2 T T48 Midsummer Field Shoot rozpis
vysledky
XNR
Leeds - Anglie
20.11.2022/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Československý halový pohár - 1. kolo rozpis
vysledky
XNR
Hlohovec - Slovensko
Gažik, Hurban, Štefaniková, Pallerová
03.12.2022/2 H H18 35. Nikolausturnier der Ergoldinger Bogenschützen rozpis
vysledky
XNR
Ergolding - Německo
07.01.2023/2 H H18 CONCOURS SALLE rozpis
vysledky
XNR
Arcis sur Aube - Fancie
Registrovaný závod 01.05.2023/7 V WA720 European Youth Cup leg1 rozpis
vysledky
XNR
Čatěž - Slovinsko
Registrovaný závod 12.05.2023/3 V WA720 Pohár ČLS - Veronicas Cup rozpis
vysledky
XNR
Kamnik - Slovinsko
Registrovaný závod 16.05.2023/6 V WA720 World Cup 2 rozpis
vysledky
XNR
Šanghai - Čína
Registrovaný závod 29.05.2023/7 V WA720 European Grand Prix – 2st leg 2023 rozpis
vysledky
XNR
Poreč - Chorvatsko
Registrovaný závod 21.07.2023/10 V WA720 Pohár ČLS - CHAMPIONNAT DE FRANCE TAE ELITE rozpis
vysledky
XNR
Riom - Francie
Registrovaný závod 02.06.2023/3 V WA720 Pohár ČLS-2EME MANCHE CHAMPIONNAT DE FRANCE DE D1 rozpis
vysledky
XNR
Compiegne - Francie
Registrovaný závod 23.09.2023/8 3 WA 3D European 3D Chapionships rozpis
vysledky
XNR
San Sicario Alto - Itálie
Registrovaný závod 15.09.2023/8 T T48 European field Chapionships rozpis
vysledky
XNR
San Sicario Alto - Itálie
Registrovaný závod 05.06.2023/7 V WA720 European Youth Cup leg2 rozpis
vysledky
XNR
Sion Vailais - Švýcarsko
Registrovaný závod 15.08.2023/6 V WA720 World Cup 4 rozpis
vysledky
XNR
Paříž - Francie
Registrovaný závod 14.08.2023/7 P WA720 European para Championships rozpis
vysledky
XNR
Rotterdam - Holandsko
Registrovaný závod 30.07.2023/8 V WA720 World Archery Championships rozpis
vysledky
XNR
Berlin - Německo
Registrovaný závod 27.07.2023/5 V WA720 Světové univerzitní hry rozpis
vysledky
XNR
Chengdu - Čína
Registrovaný závod 13.06.2023/6 V WA720 World Cup 3 rozpis
vysledky
XNR
Medelin - Kolumbie
Registrovaný závod 01.07.2023/9 V WA720 World Archery Youth Championships rozpis
vysledky
XNR
Limerick - Irsko
Registrovaný závod 21.06.2023/12 V WA720 European Games 2023 rozpis
vysledky
XNR
Krakov - Polsko
Registrovaný závod 18.04.2023/6 V WA720 World Cup 1 rozpis
vysledky
XNR
Antalya - Turecko
14.01.2023/2 H H18 concours en salle rozpis
vysledky
XNR
Bar sur Aube - Francie
Registrovaný závod 20.01.2023/3 H H18 SUD DE FRANCE ARCHERY rozpis
vysledky
XNR
Nimes - Francie
28.01.2023/2 H H18 CHAMPIONNAT DEPARTEMENTAL SALLE 2023 rozpis
vysledky
XNR
Lusigny sur Barse - Francie
Registrovaný závod 26.02.2023/1 H H18 14. PSV Indoor-Turnier rozpis
vysledky
XNR
München - Německo
27.05.2023/1 T T24 Tigar OPEN 2023 rozpis
vysledky
XNR
Rakitje - Chorvasko
20.05.2023/1 V WA720 2nd Leg of CEC 2023 - Malév Cup 2023 rozpis
vysledky
XNR
Budapešt - Maďarsko
12.02.2023/1 H H18 Championnat Régional Adultes rozpis
vysledky
XNR
Pont-à-Mousson - Francie
Registrovaný závod 30.06.2023/3 V WA720 Pohár ČLS - FINALE DU CHAMPIONNAT DE FRANCE rozpis
vysledky
XNR
Boe - Francie
13.05.2023/1 B 6. Spreewälder Bogenlauf rozpis
vysledky
XNR
Lübbenau - Německo
22.04.2023/1 B 8th „Werderaner Bogenlauf“ rozpis
vysledky
XNR
Werder - Německo
Registrovaný závod 14.04.2023/3 V WA720 2023 AAE Arizona Cup - Pohár ČLS rozpis
vysledky
XNR
Phoenix - USA
Registrovaný závod 12.05.2023/3 V WA720 2023 Easton Foundation Gator Cup - Pohár ČLS rozpis
vysledky
XNR
Newberry - USA
Registrovaný závod 19.05.2023/3 V WA720 2023 USA Archery Collegiate Target - Pohár ČLS rozpis
vysledky
XNR
Statesboro - USA
Registrovaný závod 03.04.2023/6 V WA720 European Grand Prix – 1st leg 2023 rozpis
vysledky
XNR
Lilleshall - Anglie
Registrovaný závod 05.05.2023/3 V WA720 La Flèche Pictave (LFP - FFTA) rozpis
vysledky
XNR
SMARVES - Francie
25.06.2023/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě rozpis
vysledky
ZLN
Zlín
Omelka
30.09.2023/1 V WA720 eliminační souboje Finále Poháru olympijských nadějí 2023 rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo