Český lukostřelecký svaz

Trenéři

TMK ČLS připravilo každoroční seminář trenérů v termínu 2.-3.11.2019 ve sportovním centru Nymburk.

Vážení trenéři a instruktoři,

 

TMK ČLS připravilo každoroční seminář trenérů v termínu 2.-3.11.2019 ve sportovním centru Nymburk.

 

Program semináře se letos skládá z několika témat:

Lukáš Kratochvíl, který pracuje jako projektový manažer ve společnosti eSports.cz a jeho přednáška bude na téma významu médií pro sportovní kluby, svazy či jednotlivce, jak pracovat se sociálními sítěmi a jejich přínos.

Zástupce firmy Hoyt Dean Alberga, který je zároveň oficiální fotograf všech WA akcí, představí značku Hoyt a její produkty včetně novinek na trhu. Bude se věnovat také nastavení a testování luků této značky. V případě zájmu si můžete přivézt jakýkoliv luk nejen značky Hoyt a prodiskutovat některá úskalí nebo problémy při testování.Tato část programu bude překládána. 
Roman Suda, předseda klasifikační para komise WA, který s para lukostřelbou pracuje také v rámci svého klubu. Lukostřelba je pro tělesně postižené sportovce skvělou aktivitou, a my bychom byli rádi aby i trenéři byli o této sféře informování a připravení, když jim do klubu takový sportovec či zájemce přijde.

Poslední část semináře bude věnována hodnocení, zpětné vazbě a poznatkům TMK.

 

Cena semináře pro všechny účastníky: 500,- Kč
 

Finanční podpora na ubytování a stravu platí pro tolik trenérů (instruktorů) z daného klubu, kolik má klub hlasů na VS ČLS děleno dvěma (zaokrouhleno nahoru, konkrétně: 1 hlas=1, 2 hlasy=1, 3 hlasy=2, 4 hlasy=2, 5 hlasů=3, 6 hlasů=3, 7 hlasů=4, 8 hlasů=4, 9 hlasů=5).

Ostatní trenéři si kromě semináře hradí také ubytování a stravu v SC Nymburk a to ve výši 1.090,- Kč (sobota oběd až neděle oběd).
 

Platba semináře a ubytování bude provedena v hotovosti v místě konání semináře během prezentace nebo převodem na účet ČLS. V případě převodu prosím kontaktujte sekretariát.

 

Přihlášku na seminář, viz.příloha, prosím vyplňte a odešlete nejpozději do 20.10.2019 na adresy:

hana.majarova@czecharchery.cz

kopie: sekretariat@czecharchery.cz
  
Pokud budete rušit účast p o termínu přihlášek neprodleně mne kontaktujte, abychom mohli zrušit ubytování v SC Nymburk a nemuseli platit za neobsazený pokoj. Děkuji.

 
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši účast

S pozdravem

za TMK ČLS

Hana Majarová a Jan Šípek

 

 

07.10.2019
Přílohy
pdfProgram semináře [pdf, 94 kB]
pdfPřihláška [pdf, 65 kB]

Seminář trenérů ČLS 2017

TMK ČLS připravilo každoroční seminář trenérů v termínu 2.-3.12.2017 ve sportovním centru Nymburk. Program semináře naleznete v příloze.
 
Cena semináře pro všechny účastníky: 500,- Kč
 
Finanční podpora na ubytování a stravu platí pro tolik trenérů (instruktorů) z daného klubu, kolik má klub hlasů na VS ČLS děleno dvěma (zaokrouhleno nahoru, konkrétně: 1 hlas=1, 2 hlasy=1, 3 hlasy=2, 4 hlasy=2, 5 hlasů=3, 6 hlasů=3, 7 hlasů=4, 8 hlasů=4, 9 hlasů=5).
Ostatní trenéři si kromě semináře hradí také ubytování a stravu v SC Nymburk a to ve výši 1006,- Kč. 
 
Platba semináře a ubytování bude provedena v hotovosti v místě konání semináře, během prezentace.
 
Přihlášku na seminář, viz.příloha, prosím vyplňte a odešlete nejpozději do 15.11.2017 na adresy:
hana.majarova@czecharchery.cz

kopie: sekretariat@czecharchery.cz
 
 
Pokud budete rušit účast po termínu přihlášek neprodleně mne kontaktujte, abychom mohli zrušit ubytování v SC Nymburk a nemuseli platit za neobsazený pokoj.

03.11.2017

Startuje třetí ročník akce Díky, trenére.

Máte své oblíbené trenéry mládeže? Nominujte je! 

 

Že se na trenéry dětí a mládeže zapomíná a dětské sportování je přehlížené? Tak tohle přesně chce změnit sportovně-společenská akce Díky, trenére. V lednu odstartoval její 
3. ročník. Opět je možné na webové stránce nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o prestižní zahraniční stáže nebo finanční podporu klubu. Organizátoři za dva roky dostali tipy na skoro 3000 trenérů z 55 sportovních odvětví. „Víme, že jsou tady stovky dalších, kteří potřebují slyšet: Díky, trenére. Dejte nám o nich vědět,“ hecuje Petr Rydl, iniciátor a hlavní organizátor soutěže.

 

Prvním vítězem projektu Díky, trenére se stal Michal Eisenkolb, který vede mladé florbalisty z pražské Sparty. V roce 2016 ho následoval trenér fotbalistů z Hodonína – Michal Bíza. A kdo obdrží cenu Trenér mládeže 2017? První krok k tomu můžete udělat v sekci „Nominace trenéra“. Učinit tak můžete do 30. dubna. V květnu organizátoři vyhlásí Top 30 a poté se rozjedou do sportovních klubů po celé České republice. „Chceme natočit atraktivní videa z trénování dětí, která budou všechny inspirovat. K tomu slouží také náš nový web, na kterém mohou všichni sdílet svá cvičení se svěřenci. Stačí nám ho poslat,“ prohlásil Rydl.

 

Finále s názvem Den trenérů mládeže, do kterého postoupí nejlepší desítka po pečlivém výběru odborné poroty, se uskuteční na přelomu září a října. Důraz v něm bude kladen na show a zábavnost vystoupení, které bude trvat maximálně 10 minut. „Hodláme všem ukázat, že trénovat děti je jedna z nejzábavnějších činností. Finále bude velkolepé a užijí si ho samotní účastníci se svými svěřenci,“ dodal Rydl. Loňský Den trenérů mládeže se uskutečnil v pražské hale na Podvinném mlýně a sledovalo ho více než 400 diváků. „Celý den byl naprosto skvělý, všichni jsme si ho užili. Navíc vítězství v soutěži mi nalilo obrovskou energii do další práce s dětmi,“ tvrdil Michal Bíza z Hodonína, který se v rámci zahraniční stáže podívá do Španělska.

 

Ceny za 140 tisíc korun! 

 

Vítěz soutěže Díky, trenére získá pro sebe ceny v hodnotě 50 tisíc korun! Pořadatel mu umožní pobyt v prestižním světovém tréninkovém centru a částkou 10 tisíc korun na práci s dětmi podpoří jeho sportovní klub. Oceněn bude i druhý nejlepší v celkovém pořadí – ten získá 30 tisíc korun na zahraniční stáž a částka 10 tisíc korun poputuje i do jeho mateřského klubu. Třetí v pořadí obdrží od organizátora 20 tisíc korun na zahraniční stáž dle vlastního výběru a částka 10 tisíc korun půjde i do jeho klubu. Čtvrtý v pořadí dostane od organizátora 10 tisíc korun na zahraniční stáž dle vlastního výběru a částku 10 tisíc korun do klubu. Cenu dostanou také trenérky a trenéři, kteří se umístí mezi třiceti nejlepšími.

 

Více informací na www.dikytrenere.cz

 

https://www.youtube.com/watch?v=glJLNc5mW2U

https://youtu.be/FJied2d5ABA

 

01.02.2017