Český lukostřelecký svaz

Soutěže

Kalendář závodů

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

první strana předchozí strana 11/13 další strana poslední strana
stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 24.07.2021/2 V WA720 6. Mistrovství ČR KL + 3.kolo Kladkové ligy rozpis
vysledky
CHE
Cheb
Reitmeier, Foltýnová, Vejražková, Vrchovecká, Brož, Buňata
24.07.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
25.07.2021/1 3 WA 3D Závod ve 3D lukostřelbě Búřov rozpis
vysledky
DOP
Búřov Golf Club
29.07.2021/1 B Lukostřelecký biatlon LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
31.07.2021/1 V WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr. Veřejný závod 3 Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová, Koleňák, Hrbata
31.07.2021/1 T T24, ŽT24 Nechranická terénní 3. ročník rozpis
vysledky
CER
Nechranice - Vikletice
Vostřez, Žák, Morkes
Ligový závodRegistrovaný závod 01.08.2021/1 T T24 Terénní liga - 4.kolo rozpis
vysledky
STA
Lipnice nad Sázavou
Registrovaný závod 02.08.2021/6 V WA720 European Youth Cup rozpis
vysledky
XNR
Bucharest - Rumunsko
04.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Středeční Prostějov rozpis
vysledky
PRO
Prostějov
Majarová
07.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Vršovické šípy rozpis
vysledky
VRS
Praha - Vršovice
Obdržálková, Štěpánek
Registrovaný závod 09.08.2021/7 V WA720 World Archery Youth Championships rozpis
vysledky
XNR
Wroclaw - Polsko
11.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Ostravský středeční závod rozpis
vysledky
OST
Ostrava - Mariánské Hory
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
13.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Hodový pohár 2021 rozpis
vysledky
SAN
Šanov
Zifčák, Škarek, Škarková
14.08.2021/1 V WA720, ŽWA720 Pohár města Votice rozpis
vysledky
VOT
Votice
Spálenka, Spálenková
Ligový závodRegistrovaný závod 14.08.2021/1 V WA720 Terčová liga 4.kolo / Pohár ČLS 10.kolo rozpis
vysledky
NMM
Nové Město nad Metují
14.08.2021/1 V WA720, ŽWA720, WA/kr. VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední rozpis
vysledky
ODO
Odolena Voda
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
14.08.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
Registrovaný závod 18.08.2021/12 V WA720 Světové univerzitní dny rozpis
vysledky
XNR
Chengdu - Čína
Mistrovství ČRRegistrovaný závod 20.08.2021/3 V WA720 30. Mistrovství ČR dorostu RL rozpis
vysledky
ZNO
Znojmo
21.08.2021/2 V WA720, ŽWA720, WA/kr. Terčový závod LK CERE rozpis
vysledky
CER
Praha 4 - Libuš
Korbelová, Žák, Kratochvíl
první strana předchozí strana 11/13 další strana poslední strana