|
04.09.2021/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Lobezská terénní 2021
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Šípek
|
|
05.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2021 - 4.kolo
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Šípek
|
|
24.07.2021/2
|
V
|
WA720 RL+HL
|
Pohár pro Barboru - Pohár ČLS - 7.kolo (RL,HL)
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Končalová
|
|
25.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2021 - 3. kolo
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Končalová
|
|
20.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Brněnská nedělní halové duo
|
|
BRN
Brno - Slatina
|
Foltýnová
|
|
04.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Velká cena Startu Brno – Memoriál Petra Jaška
|
|
BRN
Brno
|
Foltýnová
|
|
23.08.2021/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Pondělní krátký závod
|
|
BRN
Brno
|
Foltýnová
|
|
12.07.2021/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Pondělní krátký závod
|
|
BRN
Brno
|
Foltýnová
|
|
05.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Memoriál Ládi Kopeckého
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bondy,Foltýnová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Trčková,Vrzal
|
|
28.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., WA1440
|
Svatováclavský závod
|
|
BRN
Brno
|
Bondy,Foltýnová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Trčková,Vrzal
|
|
22.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Bystřická terčová II.kolo - Pohár ČLS - 9.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Luňáčková, Spálenka, Spálenková
|
|
09.10.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Bystřická terčová VI. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
25.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Bystřická terčová I. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
28.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Bystřická terčová III.kolo - Pohár ČLS - 10.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Luňáčková, Spálenka, Spálenková
|
|
28.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Bystřická terčová V. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
19.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Bystřická terčová IV. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
27.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Bystřický halový závod 3.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
12.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Bystřický halový závod 1.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
16.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Bystřický halový závod 2.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
21.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - sobota
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
28.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - sobota - zrušen
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
17.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
01.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
18.11.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
24.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Kratochvíl
|
|
22.05.2021/2
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
ZRUŠENO - Terčový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Kratochvíl
|
|
12.06.2021/2
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Kratochvíl
|
|
26.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - sobota
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
14.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - sobota
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
11.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
26.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
17.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - sobota
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
11.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - sobota - zrušen
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
22.05.2021/1
|
B
|
|
ZRUŠENO - Lukostřelecký biatlon LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
|
|
12.06.2021/1
|
B
|
|
Lukostřelecký biatlon LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
|
|
29.07.2021/1
|
B
|
|
Lukostřelecký biatlon LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
|
|
24.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
15.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
04.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
10.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Prinz, Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
01.05.2021/2
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
ZRUŠENO - Terčový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Kratochvíl
|
|
24.04.2021/2
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
ZRUŠENO - Terčový závod LK CERE
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Kratochvíl
|
|
12.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - neděle - zrušen
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
29.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - neděle - zrušen
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
15.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - neděle - zrušen
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
18.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - neděle
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
27.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - neděle
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
22.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod LK CERE - neděle - zrušen
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Vostřez, Morkes
|
|
18.09.2021/2
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohárový závod - 12.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Korbelová, Žák, Morkes, Pešaut
|
|
31.07.2021/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Nechranická terénní 3. ročník
|
|
CER
Nechranice - Vikletice
|
Vostřez, Žák, Morkes
|
|
24.04.2021/7
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Distanční pohár ČLS - 1.kolo
|
|
CLS
Celá ČR
|
|
|
11.07.2021/1
|
V
|
WA720
|
Nominační závod RD dorostu - neděle
|
|
CLS
Nymburk
|
Heřmánková
|
|
25.01.2021/7
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Distanční pohár ČLS - 4.kolo
|
|
CLS
Celá ČR
|
|
|
04.01.2021/7
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Distanční pohár ČLS - 1.kolo
|
|
CLS
Celá ČR
|
|
|
10.07.2021/1
|
V
|
WA720
|
Nominační závod RD dorostu - sobota
|
|
CLS
Nymburk
|
Heřmánková
|
|
01.05.2021/7
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Distanční pohár ČLS - 2.kolo
|
|
CLS
Celá ČR
|
|
|
18.01.2021/7
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Distanční pohár ČLS - 3.kolo
|
|
CLS
Celá ČR
|
|
|
22.05.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Distanční pohár ČLS - 3.kolo
|
|
CLS
Celá ČR
|
|
|
11.01.2021/7
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Distanční pohár ČLS - 2.kolo
|
|
CLS
Celá ČR
|
|
|
08.02.2021/14
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Distanční pohár ČLS - 6.kolo
|
|
CLS
Celá ČR
|
|
|
01.02.2021/7
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Distanční pohár ČLS - 5.kolo
|
|
CLS
Celá ČR
|
|
|
18.09.2021/1
|
T
|
ŽT24
|
Stříbrská terénní 2021 - žactvo
|
|
DLU
Stříbro
|
Mužíková
|
|
25.07.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Búřov
|
|
DOP
Búřov Golf Club
|
|
|
12.09.2021/1
|
B
|
|
Lukostřelecký biatlon Druztová
|
|
DRU
Druztová
|
|
|
27.03.2021/1
|
P
|
H18
|
ZRUŠENO - 1. Mistrovství ČR para v halové
|
|
HAL
Plzeň
|
Brož
|
|
06.06.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Hradec Králové
|
|
HRK
Hradec Králové
|
Zimmer
|
|
06.02.2021/2
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Finále Ligy reflexních luků - muži+ženy
|
|
HUM
Humpolec
|
|
|
19.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Vánoční turnaj v Humpolci 2020
|
|
HUM
Humpolec
|
Korbelová
|
|
24.07.2021/2
|
V
|
WA720
|
6. Mistrovství ČR KL + 3.kolo Kladkové ligy
|
|
CHE
Cheb
|
Reitmeier, Foltýnová, Vejražková, Vrchovecká, Brož, Buňata
|
|
17.07.2021/1
|
V
|
WA720
|
Cena Chebu - 3.kolo Ligy RL / Pohár ČLS 6.kolo
|
|
CHE
Cheb
|
Vejražková, Vejražka
|
|
22.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Prázdninový závod LK ESKA Cheb - čtvrtek
|
|
CHE
Cheb
|
Vejražka, Vejražková
|
|
20.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Prázdninový závod LK ESKA Cheb - úterý
|
|
CHE
Cheb
|
Vejražka, Vejražková
|
|
20.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Veřejný závod LK ESKA Cheb
|
|
CHE
Cheb
|
Vejražka, Vejražková
|
|
17.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Čtvrteční závod LK ESKA Cheb
|
|
CHE
Cheb
|
Vejražka, Vejražková
|
|
28.11.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Chrástecké šípy 2020/2021
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
|
|
13.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
CHRÁSTECKÁ TERČOVÁ 2021
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský
|
|
08.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Chrástecká terčová 2021
|
|
CHR
Chrást
|
Rous
|
|
06.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Chrástecké šípy 2020/2021
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
|
|
19.06.2021/1
|
V
|
ŽWA720
|
Přebor ČR žactva do 10 let v terčové lukostřelbě
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský
|
|
13.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Chrástecké šípy 2020/2021
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
|
|
16.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Chrástecké šípy 2020/2021
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
|
|
12.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy 2020/2021
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata
|
|
06.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
POHÁR MLÁDEŽE PLZEŇSKÉHO KRAJE 2021 I. kolo
|
|
CHR
Chrást
|
Rous, Štruncová
|
|
07.02.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXIII. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
07.02.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXIV. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
19.12.2020/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - VII. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
20.12.2020/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - VIII. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
20.12.2020/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - IX. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
06.02.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXII. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
06.02.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXI. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
09.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XII. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
10.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XIII. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
10.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XIV. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
10.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XV. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
23.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XVI. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
23.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XVII. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
24.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XVIII. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
19.12.2020/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - VI. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
24.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XIX. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
24.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XX. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
20.12.2020/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - X. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
07.02.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XXV. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
09.01.2021/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Halový závod KLK Praha - XI. závod
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
12.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Sokolský pohár Kostelec na Hané
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
28.11.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Sokolský pohár Kostelec na Hané
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
02.10.2021/2
|
T
|
T24
|
30. Mistrovství ČR dospělých a dorostu v terénní l
|
|
KOS
Čechy pod Kosířem
|
Reitmeier, Koleňák, Korbelová, Heřmánková, Spálenka, Rada
|
|
06.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Sokolský pohár Kostelec na Hané
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
09.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Sokolský pohár Kostelec na Hané
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
18.07.2021/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
VELKÁ CENA OLOMOUCKÉHO KRAJE závod v terénní
|
|
KOS
Čechy pod Kosířem
|
Koleňák, Majarová
|
|
01.05.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
ZRUŠENO - Kroměřížský závod
|
|
KRO
Kroměříž
|
Pospíšil
|
|
11.09.2021/2
|
V
|
ŽWA720
|
30. Mistrovství ČR žactva v terčové lukostřelbě RL
|
|
KRO
Kroměříž
|
Hegedüsová, Masárová, Háva, Mejzlík, Foltýnová, Skácel
|
|
19.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž
|
|
KRO
Kroměříž
|
Hronek
|
|
13.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž
|
|
KRO
Kroměříž
|
Hronek
|
|
02.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž
|
|
KRO
Kroměříž
|
Hronek
|
|
05.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž
|
|
KRO
Kroměříž
|
Hronek
|
|
07.11.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod Kroměříž
|
|
KRO
Kroměříž
|
Hronek
|
|
05.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Kroměřížský závod
|
|
KRO
Kroměříž
|
Pospíšil
|
|
08.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
KROMĚŘÍŽský závod
|
|
KRO
Kroměříž
|
Pospíšil
|
|
17.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Kroměřížský závod
|
|
KRO
Kroměříž
|
Pospíšil
|
|
18.07.2021/1
|
T
|
T24
|
Terénní liga - 2.kolo
|
|
KVA
Nejdek
|
Lněniča, Nováková
|
|
24.04.2021/1
|
T
|
|
ZRUŠENO - Jarní terénní
|
|
KVA
Nejdek
|
Lněnička, Nováková
|
|
18.09.2021/1
|
T
|
T24
|
Krušnohorská terénní
|
|
KVA
Nejdek
|
Lněnička, Nováková
|
|
05.08.2021/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Terénní závod - Teplice nad Metují - čtvrtek
|
|
KYS
Teplice nad Metují
|
Růžičková, Růžička, Müllerová, Raich
|
|
03.08.2021/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Terénní závod - Teplice nad Metují - úterý
|
|
KYS
Teplice nad Metují
|
Růžičková, Růžička, Müllerová, Raich
|
|
02.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Litvínov
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
16.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Litvínov
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
26.06.2021/2
|
V
|
WA720 RL+KL
|
Memoriál Karla Jirkovského - Pohár ČLS
|
|
LIT
Litvínov
|
Reichl, Králik
|
|
25.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Memoriál Václava Šeflera
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
23.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Litvínov
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
14.10.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Veřejný závod Litvínov
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková
|
|
08.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Litvínov
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
09.10.2021/2
|
B
|
|
EC Run Archery + Mistrovství ČR
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Valette, Pavlíková, Lykkebaek
|
|
15.08.2021/1
|
V
|
WA720
|
Finále Terčové ligy - Závod Poháru ČLS 8.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Luňáček, Luňáčková, Reitmeier, Háva, Doležal
|
|
22.05.2021/2
|
P
|
WA720
|
ZRUŠENO - Český pohár v para lukostřelbě - 2.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
|
|
05.06.2021/2
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
NOVOMĚSTSKÝ POHÁR 2021 - 3.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
26.06.2021/2
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Novoměstský pohár 2021 - 4.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
03.07.2021/9
|
P
|
WA720
|
Para-Archery World Ranking Event - FQT
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
|
|
24.04.2021/2
|
V
|
WA720
|
ZRUŠENO - Pohár ČLS/Český pohár v para lukostřelbě
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
|
|
18.09.2021/1
|
P
|
WA720 open + W1
|
1. Mistrovství ČR v terčové para lukostřelbě
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Luňáček, Luňáčková, Doležal, Zaoral
|
|
14.08.2021/1
|
V
|
WA720
|
Novoměstský pohár 2021 - Závod Poháru ČLS 8.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Luňáček, Luňáčková, Reitmeier, Háva, Doležal
|
|
28.08.2021/2
|
P
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Český pohár v para lukostřelbě - 5.kolo
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
07.11.2020/1
|
H
|
H25, H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Vodolská halová 2020/2021
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička
|
|
12.12.2020/1
|
H
|
H25, H18, ŽH18, ŽH10
|
Vodolská halová 2020/2021
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička
|
|
23.01.2021/1
|
H
|
H25, H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Vodolská halová 2020/2021
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička
|
|
06.02.2021/1
|
H
|
H25, H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Vodolská halová 2020/2021
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička
|
|
05.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
|
|
27.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
|
|
14.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
|
|
10.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
|
|
13.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
|
|
06.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
VODOLSKÁ TERČOVÁ - odpolední
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Růžičková, Rambousek, Tintěra
|
|
21.03.2021/1
|
H
|
H25, H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Vodolská halová 2020/2021
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička
|
|
06.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod Olomouc
|
|
OLO
Olomouc
|
Kiliánová, Grošaft
|
|
02.09.2021/1
|
A
|
WA720
|
19. České akademické hry 2020
|
|
OLO
Prostějov
|
|
|
15.05.2021/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
ZRUŠENO - Staměřický otvírák IV.
|
|
OLO
Staměřice
|
Koleňák
|
|
23.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod Olomouc
|
|
OLO
Olomouc
|
Kiliánová, Grošaft
|
|
13.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod Olomouc
|
|
OLO
Olomouc
|
Kiliánová, Grošaft
|
|
24.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Opavské závody 2021 - II.kolo
|
|
OPA
Opava
|
Hradil
|
|
18.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Opavské závody 2021 - III.kolo
|
|
OPA
Opava
|
Hradil
|
|
20.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Opavské závody 2021 - I.kolo
|
|
OPA
Opava
|
Hradil
|
|
24.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
06.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
23.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
06.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
31.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
07.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
20.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
07.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
24.08.2021/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostravský žákovský závod - zrušen
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
29.06.2021/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostravský žákovský závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
14.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
13.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
17.06.2021/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostravský žákovský závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
30.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
17.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
16.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
21.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
15.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský středeční závod - zrušen
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
13.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
19.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský sobotní závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
31.08.2021/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostravský žákovský závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
02.09.2021/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostravský žákovský závod - Zrušen
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
10.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský sobotní závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
25.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský sobotní závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
08.06.2021/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostravský žákovský závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
30.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský středeční závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
25.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský středeční závod - zrušen
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
11.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský středeční závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
10.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
22.05.2021/2
|
V
|
WA720
|
ZRUŠENO - Pohár ČLS - 3.kolo
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
|
|
09.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
20.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
19.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
12.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
06.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
05.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
21.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský středeční závod
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
21.11.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský halový pohár - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
13.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostravský pátek - trušen
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda, Bartošová
|
|
20.06.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě 3D Pálava - Pohořelice
|
|
PAL
Pohořelice
|
Kozumplík
|
|
11.09.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Horní Bečva
|
|
PHO
Horní Bečva
|
|
|
03.07.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě ČEJČ
|
|
PHO
Čejč, Kobylská skála
|
|
|
18.07.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Zlín-Velíková
|
|
PHO
Zlín - Velíková
|
Hüllerová
|
|
19.09.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě 3D Parkur Odysea Tišnov
|
|
PHO
Tišnov
|
|
|
16.10.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
7. mistrovství ČR ve 3D lukostřelbě
|
|
PHO
Lázně Kostelec
|
Končalová
|
|
04.08.2021/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Lipnice nad Sázavou
|
|
PHO
Lipnice nad Sázavou
|
Macková
|
|
21.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Terčový závod pro nováčky
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Šípek
|
|
19.06.2021/1
|
T
|
T24
|
Terénní liga - 1.kolo
|
|
PLZ
Přehýšov
|
Šípek
|
|
09.10.2021/1
|
V
|
WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr.
|
Memoriál Josefa Brejchy 35. ročník
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Buňata
|
|
10.10.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Open Cup
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Buňata
|
|
29.07.2021/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Terénní ve Chvojkovském mlýně 3. ročník
|
|
PLZ
Chvojkovský mlýn, Jesenice
|
Reichl
|
|
19.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2021 - finále
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Buňata, Brož
|
|
20.06.2021/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Terénní v Přehýšově
|
|
PLZ
Přehýšov
|
Buňata
|
|
15.08.2021/1
|
T
|
ŽT24
|
O doubravecký totem memoriál Vladimíra Plundra
|
|
PLZ
Plzeň - Doubravka
|
Reichl
|
|
27.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2021 - 2. kolo
|
|
PLZ
Plzeň - Štruncovy sady
|
Buňata, Brož
|
|
28.11.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Zimní pohár města Přerova 2021 - II.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek
|
|
31.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Zimní pohár města Přerova 2021 - Finále
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek
|
|
03.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Zimní pohár města Přerova 2021 - IV.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek
|
|
01.11.2020/1
|
H
|
|
ZRUŠENO - Zimní pohár města Přerova 2020 - I.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
|
|
20.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO -Zimní pohár města Přerova 2021 - III.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hronek
|
|
28.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Halový závod Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Robová
|
|
19.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Halový závod Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Robová
|
|
01.09.2021/1
|
V
|
ŽWA720
|
Žákovský Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová
|
|
27.08.2021/3
|
V
|
WA720
|
87. Mistrovství ČR dospělých RL
|
|
PRO
Prostějov
|
Končalová
|
|
09.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová
|
|
14.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová
|
|
04.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Středeční Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová
|
|
19.06.2021/1
|
V
|
WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr.
|
Veřejný závod 1 Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Hrbata
|
|
11.09.2021/2
|
V
|
WA720
|
Cena Prostějova - Pohár ČLS - 11.kolo
|
|
PRO
Prostějov
|
Hrbata, Zapletal
|
|
03.07.2021/1
|
V
|
WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr.
|
Veřejný závod 2 Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Hrbata
|
|
31.07.2021/1
|
V
|
WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr.
|
Veřejný závod 3 Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Hrbata
|
|
25.09.2021/1
|
V
|
WA1440, WA720, ŽWA1440, ŽWA720, WA/kr.
|
Veřejný závod 4 Prostějov
|
|
PRO
Prostějov
|
Majarová, Koleňák, Hrbata
|
|
25.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Hodový pohár 2021
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Škarková
|
|
13.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Hodový pohár 2021
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Škarková
|
|
20.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Nedělní závod - Šanov
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
12.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Hodový pohár 2021
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Škarková
|
|
03.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Hodový pohár 2021
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Škarková
|
|
28.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Hodový pohár 2021
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Škarková
|
|
13.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Havířov
|
|
SEN
Havířov
|
Hegedüsová
|
|
03.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halové Hry Havířov
|
|
SEN
Havířov
|
Hegedüsová
|
|
20.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halové Hry Havířov
|
|
SEN
Havířov
|
Hegedüsová
|
|
27.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halové Hry Havířov
|
|
SEN
Havířov
|
Hegedüsová
|
|
27.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár osvobození 2021
|
|
SLA
Praha
|
Karola, Bímová
|
|
20.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA1440, ŽWA720
|
Memoriál Františka Frühaufa
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
11.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Cena Slavie + Memoriál Jiřího Baštáře
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
09.10.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Podzimní závod
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
10.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Memoriál J. a V. Karolových
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
17.08.2021/1
|
V
|
WA900, ŽWA900
|
Strahovský WA 900 – 2021 - WA STAR
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Heřmánková, Macková
|
|
05.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
|
|
06.08.2021/1
|
T
|
T24
|
Terénní závod Lipnice nad Sázavou 2021
|
|
STA
Lipnice nad Sázavou
|
Macková, Heřmánková
|
|
26.06.2021/2
|
V
|
WA720, WA720 CLS
|
3. Mistrovství ČR v terčové lukostřelbě HL
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Vikukel, Vostřez, Zaoral
|
|
28.09.2021/1
|
V
|
WA900, ŽWA900
|
Strahovský WA 900 – 2021 - WA STAR
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Heřmánková, Macková
|
|
19.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
|
|
03.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
|
|
16.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
|
|
13.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
|
|
30.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
|
|
12.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Dřízal,Macková,Hašek,Vaněčková,Končalová,Heřmánková
|
|
01.08.2021/1
|
T
|
T24
|
Terénní liga - 3.kolo
|
|
STA
Lipnice nad Sázavou
|
Heřmánková
|
|
21.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Strahovský odpolední závod 2021
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Heřmánková, Macková
|
|
12.06.2021/2
|
V
|
WA720
|
Terčová liga RL 2.kolo/Pohár ČLS - 4.kolo
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Reitmeier, Luňáčková, Luňáček, Heřmánková, Vikukel, Vostřez
|
|
05.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., WA720CLS
|
Červnový závod Strahov
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Heřmánková
|
|
04.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Memoriál Antonína Holubovského Votice 2021
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
14.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Pohár města Votice
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
12.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Terčová liga KL 2.kolo/Pohár ČLS - 4.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Háva, Vostřez, Spálenka
|
|
13.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Votický halový závod - 4.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
25.09.2021/1
|
T
|
ŽT24
|
22. Mistrovství ČR žactva v terénní lukostřelbě
|
|
VOT
Votice
|
Luňáčková, Spálenka, Spálenková, Luňáček
|
|
10.08.2021/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Votická terénní 2021
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Špinar
|
|
19.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Votický halový závod - 1.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
09.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Votický halový závod - 2.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
23.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Votický halový závod - 3.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
26.09.2021/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Votická terénní 2021 - Terénní liga - Finále
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
06.03.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Votický halový závod - 5.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka, Heinrich
|
|
01.05.2021/1
|
V
|
WA720
|
ZRUŠENO - Terčová liga 1.kolo / Pohár ČLS 2.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Spálenka
|
|
12.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic 48. ročník - 2.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
|
|
23.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Zimní pohár Vršovic 48. ročník - 4.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
|
|
06.02.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Zimní pohár Vršovic 48. ročník - Finále
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
|
|
28.11.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Zimní pohár Vršovic 48. ročník - 1.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
|
|
18.09.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vršovické šípy
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Obdržálková, Štěpánek
|
|
07.08.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vršovické šípy
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Obdržálková, Štěpánek
|
|
24.07.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vršovické šípy
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Obdržálková, Štěpánek
|
|
19.06.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vršovické šípy
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Obdržálková, Štěpánek
|
|
09.01.2021/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Zimní pohár Vršovic 48. ročník - 3.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Licehamrová, Poslušný, Lerlová
|
|
29.08.2021/7
|
3
|
WA 3D
|
European 3D Championships
|
|
XNR
Maribor - SLO
|
|
|
20.09.2021/7
|
V
|
WA720
|
MS dospělých
|
|
XNR
Yankton - USA
|
|
|
07.04.2021/5
|
V
|
WA720
|
European Grand Prix 2021 Leg 2
|
|
XNR
Antalya - Turecko
|
|
|
08.10.2021/3
|
V
|
WA720
|
XXXIV INTERNATIONAL ARCHERY TOURNAMENT “O ZŁOTĄ C
|
|
XNR
Zywiec - Poslko
|
|
|
17.05.2021/6
|
V
|
WA720
|
European Youth Cup 1st Leg
|
|
XNR
Čatež - Slovinsko
|
|
|
31.05.2021/7
|
V
|
WA720
|
European Championships + OG CQT
|
|
XNR
Antalya - Turecko
|
|
|
14.08.2021/2
|
B
|
|
Open German Championships Run Archery 2021
|
|
XNR
Dallgow-Döberitz / Německo
|
|
|
02.08.2021/6
|
V
|
WA720
|
European Youth Cup 2nd leg
|
|
XNR
Bucharest - Rumunsko
|
|
|
03.09.2021/10
|
T
|
T
|
European Field Championships
|
|
XNR
Porec - Chorvatsko
|
|
|
20.05.2021/4
|
V
|
WA720
|
USA ARCHERY COLLEGIATE TARGET NATIONALS
|
|
XNR
HENRICO, VIRGINIA, USA
|
|
|
16.03.2021/6
|
V
|
WA720
|
European Grand Prix 2021 Leg 1
|
|
XNR
Poreč - Chorvatsko
|
|
|
09.08.2021/7
|
V
|
WA720
|
World Archery Youth Championships
|
|
XNR
Wroclaw - Polsko
|
|
|
17.05.2021/7
|
V
|
WA720
|
World Cup Stage 2
|
|
XNR
Lausanne - Švýcarsko
|
|
|
19.04.2021/7
|
V
|
WA720
|
World Cup Stage 1
|
|
XNR
Guatemala
|
|
|
27.08.2021/9
|
P
|
WA720
|
Paralympic Games
|
|
XNR
Tokio - Japonsko
|
|
|
23.07.2021/11
|
V
|
WA720
|
Olympic Games
|
|
XNR
Tokio - Japonsko
|
|
|
18.07.2021/1
|
V
|
2xWA720
|
CONCOURS TIR A L’ARC EXTERIEUR
|
|
XNR
Arcis sur Aube - Fancie
|
|
|
18.08.2021/12
|
V
|
WA720
|
Světové univerzitní dny
|
|
XNR
Chengdu - Čína
|
|
|
22.06.2021/6
|
V
|
WA720
|
World Cup Stage 3
|
|
XNR
Paříž - Francie
|
|
|
18.06.2021/4
|
V
|
WA720
|
FQT Tokio 2020
|
|
XNR
Paříž - Francie
|
|
|
27.06.2021/1
|
B
|
|
3.Chemnitzer Bogenlauf
|
|
XNR
Chemnitz - Německo
|
|
|
20.12.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Nedělní Znojmo
|
|
ZNO
Znojmo
|
Zahradník
|
|
20.08.2021/3
|
V
|
WA720
|
30. Mistrovství ČR dorostu RL
|
|
ZNO
Znojmo
|
Končalová,Foltýnová,Koleňák,Kuhejda,Masár,Masárová,Mejzlík
|
|
10.10.2021/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Znojemský zmrzlík 2021
|
|
ZNO
Znojmo
|
Zahradník
|