|
21.08.2020/3
|
V
|
WA720
|
86. mistrovství ČR dospělých RL+KL
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Robová
|
|
03.10.2020/2
|
T
|
T24
|
29. mistrovství ČR dospělých a dorostu
|
|
ARC
Státní zámek Kozel
|
Reitmeier
|
|
05.07.2020/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2020 - 3.kolo
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Končalová
|
|
04.07.2020/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Pohár pro Barboru
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Končalová
|
|
30.07.2020/1
|
V
|
ŽWA720, WA720, WA/kr.
|
Letní Arcusáček 2020 Plzeň Lobzy
|
|
ARC
Plzeň - Lobzy
|
Šípek
|
|
03.06.2020/1
|
V
|
WA720
|
II. Středeční WA720
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bondy, Kohoutek, Prax
|
|
29.07.2020/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
III. Středeční WA720
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bondy, Kohoutek, Prax
|
|
13.05.2020/1
|
V
|
WA720
|
I. Středeční WA720
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Kohoutek
|
|
31.05.2020/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Soběšická terénní I
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Kohoutek, Kozumplík, Vrzal
|
|
30.08.2020/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Soběšická terénní II
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Kohoutek, Kozumplík
|
|
10.11.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnské halové závody I. kolo
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
08.12.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnské halové závody II. kolo
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
19.01.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnské halové závody III. kolo
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
09.02.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnské halové závody IV. kolo
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
01.03.2020/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnské halové závody V. kolo - finále
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
07.09.2020/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
III. pondělní WA kr.
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
20.06.2020/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Memoriál Ládi Kopeckého
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
29.06.2020/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
II. Pondělní WA kr.
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
08.06.2020/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
I. Pondělní WA kr.
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Foltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
18.07.2020/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Sobotní závod- Brno
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Kůra, Foltýnová
|