|
15.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Pohár mládeže plzeňského kraje 2019 - 5.kolo
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Rada ml., Král
|
|
15.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Vlkošský pohár 2019 - finále
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek, Koleňák, Kůra
|
|
15.09.2019/1
|
V
|
WA900, ŽWA900
|
Přebor Prahy v terčové lukostřelbě dospělých
|
|
SLA
Praha
|
Karola
|
|
15.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Opavské závody 2019 - IV.kolo FINÁLE
|
|
OPA
Opava
|
Rýparová, Hradil
|
|
18.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - středeční odpolední
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
18.09.2019/1
|
V
|
WA720
|
Středeční dlouhé - Brno
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Kohoutek
|
|
18.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Litvínov středeční III
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
19.09.2019/1
|
V
|
ŽWA720
|
Ostrava - čtvrteční žákovský
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
21.09.2019/1
|
V
|
WA720
|
CEC-Archery 2019 4th leg
|
|
XNR
Maďarsko
|
|
|
21.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Hodový pohár 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
21.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Ostrava - sobotní
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Bednářová, Kuhejda
|
|
21.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ŽWA/kr.
|
Bystřická terčová IV. kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
21.09.2019/2
|
B
|
|
Run Archery Tour 2019, coupe nationale de Run Arch
|
|
XNR
Veneux les Sablons - Francie
|
|
|
21.09.2019/2
|
T
|
T24
|
28. mistrovství ČR dospělých a dorostu
|
|
KOS
Čechy pod Kosířem
|
Reitmeier, Koleňák, Korbelová, Král, Heřmánková, Háva
|
|
26.09.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Čtvrteční závod LK ESKA Cheb
|
|
CHE
Cheb
|
Lněnička, Vejražka, Vejražková
|
|
28.09.2019/1
|
T
|
T24
|
Terénní- Nejdek – závěr sezóny
|
|
KVA
Nejdek
|
Lněnička, Nováková
|
|
28.09.2019/1
|
V
|
WA720
|
Svatováclavský závod - dopoledne
|
|
B05
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
28.09.2019/1
|
V
|
WA/kr., ŽWA720
|
Svatováclavský závod - odpoledne
|
|
BRN
Brno - Soběšice
|
Bireš,Bondy,Faltýnová,Heinrichová,Juráčková,Kohoutek,Kozumplík,Prax,Praxová,Sedl ..
|
|
28.09.2019/1
|
T
|
ŽT24
|
20. mistrovství ČR žactva
|
|
CER
Praha
|
Končalová
|
|
28.09.2019/1
|
V
|
WA720 ŽWA720, WA/kr.
|
Vinař 2019
|
|
PRO
Prostějov
|
Robová, Koleňák
|