Český lukostřelecký svaz

Máte zájem o vstupenky na Olympijské hry v Tokyu 2020?

LOH v Tokiu 2020 se nezadržitelně blíží a olympijský výbor již podniká kroky nejen směrem ke sportovcům, ale také směrem k návštěvníkům her. Vzhledem k tomu, že objednávky vstupenek se musí uskutečnit již v tomto roce, rádi bychom Vám nabídli možnost objednat si vstupenky pro potřeby svazů.

 

V příloze Vám zasíláme tabulku s nabídkou všech vstupenek, které jsou pro Tokio k dispozici, a do které je možné Vaše požadavky vpisovat. Tabulku se závaznými požadavky na vstupenky nám prosím zašlete nejpozději do 26. dubna 2019.

 

Vstupenky jsou jako obvykle prodávány ve více cenových kategoriích dle rozmístění na stadiónech viz. PDF soubor Seat map v příloze .

 

Vzápětí bude postup následující - po obdržení Vašich závazných požadavků pošleme poptávku na organizační výbor her, což bude přibližně v polovině května. Následně musíme čekat na potvrzení, které vstupenky nám budou přiděleny. Ne vždy to bude 100%, tudíž počítejte při objednávce s mírným navýšením, abyste se dostali na počty, které potřebujete. Ani tak nemůžeme zaručit, že nám organizační výbor potvrdí všechny poptávané vstupenky. Po přidělení vstupenek Vás budeme informovat a vystavíme fakturu (dle předešlé domluvy). Fyzicky budou vstupenky k dispozici přibližně měsíc před LOH.

 

Pokud nemáte zájem o včasnou objednávku, můžete nás kontaktovat kdykoliv během roku. Samozřejmě s blížícími se LOH bude výběr vstupenek omezenější.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Vyplněnou tabulku s požadavky prosím zasílejte na kolegu Vojtěcha Svárovského - svarovsky@olympic.cz.

12.03.2019 (tk)

Přílohy
pdfMapa [pdf, 1493 kB]

Aktuality

Přečtete si nové vydání World Archery News.
LOH v Tokiu 2020 se nezadržitelně blíží a olympijský výbor již podniká kroky nejen směrem ke sportovcům, ale také směrem k návštěvníkům her. Vzhledem ...
Je to tady! Začíná další ročník sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od února je opět možné na webové stránce Díky, trenére  nominovat   vaše ...
Od 8. do 10. února 2019 se konal prestižní mezinárodní halový lukostřelecký závod The Vegas Shoot v americkém Las Vegas, kam se sjelo 3767 ...
Přečtěte si lednové vydání World Archery News.