|
16.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš
|
|
VLK
Vlkoš
|
Hronek
|
|
17.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
18.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
23.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár obce Šanov 2019
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek
|
|
23.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
23.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod Kostelec na Hané - finále
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Robová, Koleňák
|
|
24.03.2019/1
|
H
|
H18
|
Finále - INDOOR CUP 2018/2019 - I.KLK Praha
|
|
KLK
Praha - Tyršův Vrch
|
Siegelová,Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier,Reitmeier,Vikukel,Jager
|
|
24.03.2019/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský halový pohár
|
|
OST
Ostrava
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová
|
|
30.03.2019/1
|
H
|
H18
|
Bernard Masters Cup
|
|
BRN
Brno - Lesná
|
Bondy, Kohoutek, Sedlák, Prax, Štěpánek
|
|
31.03.2019/1
|
V
|
WA720
|
Kontrolní závod RD
|
|
XNR
Nymburk
|
Šípek
|
|
06.04.2019/1
|
V
|
WA720
|
Jarní terčová na Tyršově vrchu
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Vidím
|
|
06.04.2019/1
|
B
|
|
6. Werderaner Bogenlauf
|
|
XNR
Werder - Německo
|
|
|
07.04.2019/1
|
V
|
WA720
|
Kontrolní závod SCM
|
|
XNR
Nymburk
|
Šípek
|
|
09.04.2019/5
|
V
|
WA720
|
EUROPEAN GRAND PRIX
|
|
XNR
Bukurešť - Rumunsko
|
|
|
10.04.2019/7
|
P
|
WA720
|
Fazza Championships Dubai
|
|
XNR
Dubai - SAE
|
|
|
13.04.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Beztahovská terénní I - Terénní liga - 1.kolo
|
|
BYS
Beztahov
|
Spálenková, Spálenka
|
|
14.04.2019/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Beztahovská terénní II
|
|
BYS
Beztahov
|
Spálenková, Spálenka
|
|
15.04.2019/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Závodní pondělí LK CERE
|
|
CER
Praha - Libuš
|
Žák, Vostřez, Pešaut
|
|
19.04.2019/1
|
V
|
WA720
|
Nominační závod I.kolo
|
|
XNR
Prostějov
|
Robová
|
|
20.04.2019/1
|
V
|
WA720
|
Nominační závod II.kolo
|
|
XNR
Prostějov
|
Robová
|