|
02.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 1.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
11.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
|
|
11.11.2023/2
|
H
|
H18
|
championnat de France
|
|
XNR
Chaource - Francie
|
|
|
11.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 2.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
11.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Československý halový pohár - 1. kolo
|
|
KRO
Kroměříž
|
Foltýnová
|
|
14.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 3.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
17.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Druztovská černá ovce 2023/2024
|
|
DRU
Druztová
|
Sekmiler, Buňata, Rous
|
|
17.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H.
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Koleňák
|
|
17.11.2023/3
|
H
|
H18
|
GT OPEN
|
|
XNR
Strassen - Lucembursko
|
|
|
18.11.2023/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - I.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
18.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
18.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10, H25
|
Vodolská halová 2023-2024
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Tintěra, Růžičková
|
|
19.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 1.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hradil
|
|
19.11.2023/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - II.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
19.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Opavská nedělní halovka
|
|
OPA
Hradec nad Moravicí
|
Dohnal
|
|
19.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Gau – Meisterschaft 2024
|
|
XNR
Marktredwitz - Německo
|
|
|
22.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
KROMĚŘÍŽský středeční halový závod
|
|
KRO
Kroměříž
|
Pospíšil A., Pospíšil R.
|
|
25.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Kyšická halová I
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
|
|
25.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy 2024 - 1.kolo
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
|
|
25.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Kahánková
|
|
25.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-24 - 1.kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
|
|
26.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnská H18 - I
|
|
BRN
Brno
|
Praxová
|
|
26.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 2.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hradil
|
|
26.11.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic 51. ročník - 1.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
|
|
02.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Olomoucká halovka 1
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Janošová, Vítek, Holicová
|
|
02.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
02.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Druztovská černá ovce 2023/2024
|
|
DRU
Druztová
|
Sekmiler, Buňata, Rous
|
|
02.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Votický halový závod - I. kolo - ZRUŠENO
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková, Špinar
|
|
02.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Prostějovský halový závod
|
|
PRO
Prostějov
|
Koleňák, Hrbata, Robová
|
|
02.12.2023/2
|
H
|
H18
|
Tir 2 x 18 m sélectif au championnat de France
|
|
XNR
Romily sur Seine - Francie
|
|
|
02.12.2023/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - III.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
02.12.2023/2
|
H
|
H18, ŽH18
|
36. Nikolausturnier
|
|
XNR
Ergolding - Německo
|
|
|
02.12.2023/2
|
H
|
H18
|
XXVème Indoor de Lausanne
|
|
XNR
Lausanne - Švýcarsko
|
|
|
03.12.2023/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - IV.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
03.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Havířov
|
|
SEN
Havířov
|
Hegedüs
|
|
03.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Olomoucká halovka 2
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Janošová, Vítek, Holicová
|
|
03.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
07.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 4.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
08.12.2023/3
|
H
|
H18
|
Berlin Open 2023
|
|
XNR
Berlin - Německo
|
|
|
09.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Kyšická halová II
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
|
|
09.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
09.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Československý halový pohár - 2. kolo
|
|
XNR
Hlohovec - Slovensko
|
|
|
09.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic 51. ročník - 2.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
|
|
09.12.2023/2
|
H
|
H18
|
Qualificatif pour le Championnat de France
|
|
XNR
Epernay - Francie
|
|
|
10.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10, H25
|
Vodolská halová 2023-2024
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Tintěra, Růžičková
|
|
10.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnská H18 - II
|
|
BRN
Brno
|
Kozumplík
|
|
12.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Humpolecký úterní 2023 - prosinec
|
|
HUM
Humpolec
|
Kalina
|
|
13.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Středeční halový závod - 1
|
|
CHE
Cheb
|
Vejražková
|
|
13.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
KROMĚŘÍŽský středeční halový závod
|
|
KRO
Kroměříž
|
Pospíšil A., Pospíšil R.
|
|
16.12.2023/2
|
H
|
H18
|
TIR EN SALLE
|
|
XNR
Brienne - Francie
|
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Vánoční turnaj 2023
|
|
HUM
Humpolec
|
Korbelová, Solnařová, Velebná
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - V.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 3.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hradil
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Kahánková
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Olomoucká halovka 3
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Janošová, Vítek, Holicová
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 5.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy 2024 - 2.kolo
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod pod Juliskou I
|
|
CVU
Praha 6 - Dejvice
|
Štětinová, Luňáček, Černý, Kozáková, Šabatová, Smolař
|
|
16.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-23 - 2.kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
|
|
17.12.2023/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - VI.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
17.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
17.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H.
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Koleňák
|
|
17.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Havířov
|
|
SEN
Havířov
|
Hegedüs
|
|
17.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod Valašské Meziříčí
|
|
DOP
Valašské Meziříčí
|
Javoříková
|
|
17.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Bystřický halový závod 1.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
19.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 6.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
19.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Opavská úterní halovka
|
|
OPA
Hradec nad Moravicí
|
Kubná
|
|
19.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Vánoční závod
|
|
SLA
Praha
|
Karola, Hrabák
|
|
27.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
|
|
29.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Prostějovský halový závod
|
|
PRO
Prostějov
|
Koleňák, Hrbata, Robová
|
|
30.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Votický halový závod - II. kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková, Špinar
|
|
30.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Kahánková
|
|
30.12.2023/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-23 - 3.kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
|
|
04.01.2024/4
|
H
|
H18
|
55TH USA ARCHERY INDOOR NATIONALS
|
|
XNR
Newberry - USA
|
|
|
06.01.2024/2
|
H
|
H18
|
Concours sélectif pour le Championnat de France sa
|
|
XNR
Arcis sur Aube - Fancie
|
|
|
06.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
|
|
06.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Kyšická halová III
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
|
|
06.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
06.01.2024/1
|
H
|
H18
|
Olomoucká halovka 4
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
|
|
06.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Československý halový pohár - 3. kolo
|
|
KRO
Kroměříž
|
Koleňák
|
|
06.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Havířov - leden 2024
|
|
HAV
Havířov
|
Hadašová, Podolský
|
|
06.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod pod Juliskou II
|
|
CVU
Praha 6 - Dejvice
|
Štětinová, Luňáček, Černý, Kozáková, Šabatová, Smolař
|
|
06.01.2024/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - VII.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
06.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Druztovská černá ovce 2023/2024
|
|
DRU
Druztová
|
Sekmiler, Buňata, Rous
|
|
07.01.2024/1
|
H
|
H18
|
46. Hallenturnier der Bogenschützen Neumarkt e.V.
|
|
XNR
Neumarkt - Německo
|
|
|
07.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
07.01.2024/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - VIII.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
12.01.2024/1
|
A
|
H18
|
12. akademické mistrovství ČR
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Holicová
|
|
13.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic 51. ročník - 3.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
|
|
13.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Kahánková
|
|
13.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10, H25
|
Vodolská halová 2023-2024
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Tintěra, Růžičková
|
|
13.01.2024/2
|
H
|
H18, H25
|
Compétition salle 2x25m + 2x18m
|
|
XNR
Bar sur Aube - Francie
|
|
|
13.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Litvínovská halová II
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
14.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnská H18 - III
|
|
BRN
Brno
|
Foltýnová
|
|
14.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H.
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Koleňák
|
|
14.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 4.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hradil
|
|
16.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 7.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
17.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
KROMĚŘÍŽský středeční halový závod
|
|
KRO
Kroměříž
|
Pospíšil A., Pospíšil R.
|
|
17.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Středeční halový závod - 2
|
|
CHE
Cheb
|
Vejražková
|
|
19.01.2024/3
|
H
|
H18
|
Nimes Archery Tournament
|
|
XNR
Nimes - Francie
|
|
|
20.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Prostějovský halový závod
|
|
PRO
Prostějov
|
Koleňák, Hrbata, Robová
|
|
20.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy 2024 - 3.kolo
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
|
|
20.01.2024/2
|
H
|
H18, ŽH18
|
27. Mainburger Sankt Sebastian Hallenturnier
|
|
XNR
Mainburg - Německo
|
|
|
20.01.2024/1
|
H
|
H18
|
Olomoucká halovka 5
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
|
|
20.01.2024/1
|
P
|
H18 para
|
1. závod v halové para lukostřelbě
|
|
HAL
Plzeň - ZČU
|
Brož
|
|
20.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Opavská sobotní halovka
|
|
OPA
Hradec nad Moravicí
|
Kubná
|
|
20.01.2024/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - IX.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
20.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
|
|
20.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
20.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Votický halový závod - III. kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková, Špinar
|
|
21.01.2024/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - X.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
21.01.2024/1
|
H
|
H18
|
Kontrolní závod SCM
|
|
CLS
Nymburk
|
Robová, Macková
|
|
21.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
25.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Lednový závod
|
|
SLA
Praha
|
Karola, Bímová, Hrabák
|
|
27.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic 51. ročník - 4.kolo
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
|
|
27.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Kahánková
|
|
27.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-24 - 4.kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
|
|
27.01.2024/2
|
H
|
H18
|
CHAMPIONNAT DEPARTEMENTAL SALLE 2024
|
|
XNR
Romily sur Seine - Francie
|
|
|
27.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Havířov - leden 2024
|
|
HAV
Havířov
|
Hadašová, Podolský
|
|
27.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 8.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
28.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Bystřický halový závod 2.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
28.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnský vložený závod
|
|
BRN
Brno
|
Vachl
|
|
28.01.2024/1
|
H
|
H18
|
Olomoucká halovka 6
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
|
|
30.01.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Úterní lednový závod
|
|
HUM
Humpolec
|
Solnařová, Velebná
|
|
03.02.2024/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - XI.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
03.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
|
|
03.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Druztovská černá ovce 2023/2024
|
|
DRU
Druztová
|
Sekmiler, Buňata, Rous
|
|
03.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Sobotní únorový závod
|
|
HUM
Humpolec
|
Velebná, Solnařová
|
|
03.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Československý halový pohár - 4. kolo
|
|
XNR
Hlohovec - Slovensko
|
|
|
03.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
03.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod pod Juliskou III
|
|
CVU
Praha 6 - Dejvice
|
Štětinová, Luňáček, Černý, Kozáková, Šabatová, Smolař
|
|
03.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Sokolský pohár v halové lukostřelbě Kostelec n. H.
|
|
KOS
Kostelec na Hané
|
Koleňák
|
|
04.02.2024/1
|
H
|
H18
|
Championnat Régional de Tir en Salle
|
|
XNR
Moulhouse - Francie
|
|
|
04.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní pohár města Přerova XXIX. ročník - 5.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hradil
|
|
04.02.2024/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - XII.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
04.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Litvínovská halová III
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
04.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
10.02.2024/1
|
H
|
H18
|
Olomoucká halovka 7
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
|
|
10.02.2024/1
|
P
|
H18 para
|
2. závod v halové para lukostřelbě
|
|
HAL
Plzeň - Prokopávka
|
|
|
10.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
2. halový závod Hovězí
|
|
VSE
Hovězí
|
Hradil
|
|
10.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Prostějovský halový závod
|
|
PRO
Prostějov
|
Koleňák, Hrbata, Robová
|
|
10.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
10.02.2024/2
|
H
|
H18
|
33. mistrovství ČR dorostu v halové lukostřelbě
|
|
CLS
Nymburk
|
Končalová
|
|
10.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-24 - 5.kolo
|
|
VLK
Vlkoš
|
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
|
|
11.02.2024/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Olomoucká halovka 8
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
|
|
14.02.2024/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠENO - Olomoucká halovka 9
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
|
|
15.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 9.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
16.02.2024/3
|
H
|
H18
|
33. mistrovství ČR dospělých v halové lukostřelbě
|
|
CLS
Nymburk
|
Končalová
|
|
17.02.2024/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠEN - Indoor Cup KLK 2023/2024 - XIII.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
17.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10, H25
|
Vodolská halová 2023-2024
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Tintěra, Růžičková
|
|
18.02.2024/1
|
H
|
H18
|
ZRUŠEN - Indoor Cup KLK 2023/2024 - XIV.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
19.02.2024/6
|
H
|
H18
|
European Indoor Championships
|
|
XNR
Varazdin - Chorvatsko
|
|
|
20.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 10.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
21.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
KROMĚŘÍŽský středeční halový závod
|
|
KRO
Kroměříž
|
Pospíšil A., Pospíšil R.
|
|
24.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
|
|
24.02.2024/1
|
H
|
H18
|
Olomoucká halovka 10
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
|
|
24.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
24.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy 2024 - 4.kolo
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
|
|
24.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Votický halový závod - IV. kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková, Špinar
|
|
24.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Zimní pohár Vršovic 51. ročník - Finále
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Lerlová, Obdržálková, Štěpánek
|
|
24.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZIMNÍ POHÁR OBCE ŠANOV 2024
|
|
SAN
Šanov
|
Zifčák, Škarek, Kahánková
|
|
25.02.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnská H18 - IV
|
|
BRN
Brno
|
Kozumplík
|
|
29.02.2024/9
|
P
|
WA720
|
WRT para + FQT Paříž
|
|
XNR
Dubaj - UAE
|
|
|
02.03.2024/1
|
H
|
H18
|
Finále Halových kombinovaných soutěží RL
|
|
HUM
Humpolec
|
Korbelová, Solnařová, Velebná, Okapal, Hála, Kalina, Háva
|
|
02.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Zimní halové závody TJ Sokol Vlkoš 23-24 - Finále
|
|
VLK
Vlkoš
|
Kozumplík, Pospíšil R., Koleňák
|
|
02.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Opavská medailová trefa
|
|
OPA
Hradec nad Moravicí
|
Kubná, Dohnal
|
|
02.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Litvínovská halová IV
|
|
LIT
Litvínov
|
Králiková, Králik
|
|
02.03.2024/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - XV.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
02.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
3. halový závod Hovězí
|
|
VSE
Hovězí
|
Hradil
|
|
02.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod LK CERE 11.kolo
|
|
CER
Praha 4 - Libuš
|
Žák ml., Vostřez, Morkes, Skojo
|
|
02.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
02.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Druztovská černá ovce 2023/2024
|
|
DRU
Druztová
|
Sekmiler, Buňata, Rous
|
|
03.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Havířov - březen 2024
|
|
HAV
Havířov
|
Hadašová, Podolský
|
|
03.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
ZRUŠENO - Ostravský pohár 23/24 - neděle
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
03.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
15. PSV Indoor-Turnier
|
|
XNR
München - Německo
|
|
|
03.03.2024/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - XVI.
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
03.03.2024/1
|
H
|
H18
|
Finále Halových kombinovaných soutěží KL+HL
|
|
HUM
Humpolec
|
Korbelová, Solnařová, Velebná, Okapal, Hála, Kalina, Háva
|
|
05.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Úterní březnový závod 1
|
|
HUM
Humpolec - Hradská
|
Hála, Solnařová, Velebná
|
|
09.03.2024/2
|
H
|
ŽH18
|
31. mistrovství ČR žactva v halové lukostřelbě
|
|
PRO
Prostějov
|
Hegedüsová
|
|
09.03.2024/1
|
H
|
H18
|
Vložený halový závod
|
|
PRO
Prostějov
|
Koleňák
|
|
12.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Březnový závod 1
|
|
SLA
Praha
|
Karola, Bímová, Hrabák
|
|
16.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Ostravský pohár 23/24 - sobota
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Jaroch, Jarochová, Masár, Masárová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
16.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Chrástecké šípy 2024 - 5.kolo
|
|
CHR
Chrást
|
Polanský, Karola, Bímová, Král, Rous, Štruncová, Buňata, Mrázková
|
|
16.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Kyšická halová IV
|
|
KYS
Kyšice
|
Dušek, Müllerová, Raich, Filipová
|
|
16.03.2024/1
|
P
|
H18 para
|
3. mistrovství ČR para v halové lukostřelbě
|
|
HAL
Plzeň
|
Polanský, Králiková, Brož
|
|
17.03.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Bojná 3DWest cup
|
|
XNR
Bojná - Slovensko
|
|
|
17.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Brněnská H18 - V
|
|
BRN
Brno
|
Vachl
|
|
17.03.2024/1
|
H
|
H18
|
Indoor Cup KLK 2023/2024 - Finále
|
|
KLK
Praha - Tyršův vrch
|
Siegel,Brada,Vidím,Reitmeier F.,Reitmeier K., Vikukel, Jager
|
|
19.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Úterní březnový závod 2
|
|
HUM
Humpolec - Hradská
|
Hála, Solnařová, Velebná
|
|
21.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
ZRUŠENO - Březnový závod 2
|
|
SLA
Praha
|
Karola, Bímová, Hrabák
|
|
23.03.2024/1
|
H
|
ŽH10
|
Přebor ČR žactva do 10 let v halové lukostřelbě
|
|
SAN
Šanov
|
Vostřez, Mejzlík, Zifčák
|
|
23.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18
|
Halový závod pod Juliskou IV
|
|
CVU
Praha 6 - Dejvice
|
Štětinová, Luňáček, Černý, Kozáková, Šabatová, Smolař
|
|
23.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halový závod SK Start Praha
|
|
STA
Praha - Střelecký ostrov
|
Macková, Heřmánková, Vaněk Vaněčková, Dřízal
|
|
24.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Bystřický halový závod 3.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
24.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10
|
Halové Hry Havířov - březen 2024
|
|
HAV
Havířov
|
Hadašová, Podolský
|
|
30.03.2024/1
|
V
|
WA720
|
Nominační a kontrolní závod RD dospělých - 1.kolo
|
|
CLS
Prostějov
|
Koleňák, Hrbata
|
|
30.03.2024/1
|
H
|
H18, ŽH18, ŽH10, H25
|
Vodolská halová 2023-2024
|
|
ODO
Odolena Voda
|
Růžička, Tintěra, Růžičková
|
|
30.03.2024/2
|
T
|
TA24
|
Dearne Valley Easter Shoot WA Field Competition
|
|
XNR
Barnsley - Anglie
|
|
|
31.03.2024/1
|
V
|
WA720
|
Nominační a kontrolní závod RD dospělých - 2.kolo
|
|
CLS
Prostějov
|
Koleňák, Hrbata
|
|
01.04.2024/1
|
V
|
WA720
|
Easter Monday 720 2024 / Pohár ČLS
|
|
XNR
Wallingford - Anglie
|
|
|
03.04.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
Olomoucký středeční závod
|
|
OLO
Olomouc
|
Skácel, Holicová, Vítek, Janošová
|
|
03.04.2024/5
|
V
|
WA720
|
WRT Kahramana Bagatir Spring Arrows
|
|
XNR
Antalya - Turecko
|
|
|
06.04.2024/1
|
B
|
|
Lukostřelecký biatlon LK Druztová
|
|
DRU
Druztová
|
|
|
06.04.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Terénní závod Hrad Šternberk
|
|
OLO
státní hrad Šternberk
|
Vítek, Janošová
|
|
06.04.2024/1
|
V
|
WA720
|
Nominační a kontrolní závod RD dospělých - 3.kolo
|
|
CLS
Nymburk
|
Vostřez
|
|
06.04.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Votická terénní - Sobota
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Kramperová, Spálenková
|
|
07.04.2024/1
|
V
|
WA720
|
Nominační a kontrolní závod RD dospělých - 4.kolo
|
|
CLS
Nymburk
|
Vostřez
|
|
07.04.2024/1
|
V
|
WA720
|
Kontrolní závod SCM
|
|
CLS
Nymburk
|
Robová, Macková
|
|
07.04.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Votická terénní - Neděle
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Kramperová, Spálenková
|
|
12.04.2024/3
|
V
|
WA720
|
Pohár ČLS - 1ERE MANCHE CHAMPIONNAT DE FRANCE
|
|
XNR
Riom - Francie
|
|
|
13.04.2024/1
|
B
|
|
1. Germany-Czech cup
|
|
XNR
Werder - Německo
|
|
|
13.04.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Kačinská terénní - sobota - Terénní liga 1.kolo
|
|
KEN
Zámek Kačina
|
Švanda, Šrutová
|
|
14.04.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Kačinská terénní - neděle
|
|
KEN
Zámek Kačina
|
Šrut, Šrutová
|
|
14.04.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
3D závod Podvišňové
|
|
XNR
Podvišňové - Slovensko
|
|
|
15.04.2024/7
|
V
|
WA720
|
European Youth Cup leg1
|
|
XNR
Sofie - Bulharsko
|
|
|
20.04.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Horní Bečva
|
|
PHO
Horní Bečva
|
|
|
20.04.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Dubnový závod
|
|
PRO
Prostějov
|
Robová, Koleňák, Hrbata
|
|
20.04.2024/2
|
V
|
WA720
|
TIR EN CAMPAGNE
|
|
XNR
Fort de MONTBRE - Francie
|
|
|
20.04.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Sobotní závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
20.04.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Jarní terénní
|
|
KVA
Nejdek
|
Lněnička, Nováková
|
|
23.04.2024/6
|
V
|
WA720
|
World Cup 1
|
|
XNR
Šanghai - Čína
|
|
|
25.04.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Čtvrteční závod LK ESKA Cheb
|
|
CHE
Cheb
|
Vejražková
|
|
27.04.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě – Smrček
|
|
TIS
Smrček
|
|
|
27.04.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
3D závod Kuchyňa
|
|
XNR
Kuchyňa - Slovensko
|
|
|
27.04.2024/2
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Terčová liga 1.kolo / Pohár ČLS 1
|
|
BYS
Bystřice
|
Vostřez, Luňáčková, Bímová, Reitmeier, Korbelová, Kramperová, Luňáček, Karola ..
|
|
27.04.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Opavský turnaj o bůček řezníka Krkovičky 1. kolo
|
|
OPA
Opava
|
Kubná, Dohnal
|
|
27.04.2024/2
|
T
|
T48
|
Steirische Landesmeisterschaft WA-Feld 2024 Alpe A
|
|
XNR
Seiz b. Kammern - Rakousko
|
|
|
01.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Odpolední závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
01.05.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Prvomájová terénní 2024
|
|
ZEB
Králův Dvůr
|
Reitmeier, Vostřez
|
|
02.05.2024/1
|
V
|
ŽWA720, ZČLS
|
Žákovský závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
03.05.2024/3
|
V
|
WA720
|
Pohár ČLS - 2EME MANCHE CHAMPIONNAT DE FRANCE
|
|
XNR
Francie
|
|
|
04.05.2024/1
|
V
|
WA720
|
Nominační a kontrolní závod RD dorostu - 1. kolo
|
|
CLS
Praha - Strahov
|
Heřmánková, Rambousek
|
|
04.05.2024/1
|
V
|
WA720
|
Novoměstský pohár 2024 - I
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
04.05.2024/1
|
B
|
|
2. Germany-Czech cup
|
|
XNR
Kuhfelde - Německo
|
|
|
04.05.2024/1
|
V
|
WA720
|
Dorostenecký závod na Startu - sobota
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Heřmánková, Rambousek
|
|
04.05.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná - 1.kolo
|
|
ARC
Lesná u Tachova
|
Polanský
|
|
05.05.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod v 3D lukostřelbě Prachovské skály
|
|
ARN
Zámostí - Blata
|
|
|
05.05.2024/1
|
V
|
WA720
|
Dorostenecký závod na Startu - neděle
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Heřmánková, Rambousek
|
|
05.05.2024/2
|
V
|
WA720
|
CQT Paříž
|
|
XNR
Essen - Německo
|
|
|
05.05.2024/1
|
V
|
WA720
|
Novoměstský pohár 2024 - II
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
05.05.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná - 2.kolo
|
|
ARC
Lesná u Tachova
|
Polanský
|
|
05.05.2024/1
|
V
|
WA720
|
Nominační a kontrolní závod RD dorostu - 2. kolo
|
|
CLS
Praha - Strahov
|
Heřmánková, Rambousek
|
|
07.05.2024/6
|
V
|
WA720
|
European Championships
|
|
XNR
Essen - Německo
|
|
|
08.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Květnový středeční závod
|
|
PRO
Prostějov
|
Robová, Koleňák, Hrbata
|
|
08.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Pohár osvobození 2024
|
|
SLA
Praha
|
|
|
10.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Votický páteční závod 1.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Kramperová, Spálenka Špinar
|
|
11.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr.
|
Staměřický otvírák VII.
|
|
OLO
Staměřice
|
Koleňák
|
|
11.05.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Beztahovská terénní I.kolo
|
|
BYS
Beztahov
|
Spálenková, Spálenka
|
|
11.05.2024/2
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Pohár olympijských nadějí 1.kolo / Pohár ČLS 2
|
|
KRO
Kroměříž
|
Foltýnová, Koleňák, Pospíšil R., Javoříková
|
|
11.05.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
3D závod Dechtice
|
|
XNR
Dechtice - Slovensko
|
|
|
12.05.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Beztahovská terénní II.kolo
|
|
BYS
Beztahov
|
Spálenková, Spálenka
|
|
16.05.2024/4
|
V
|
WA720
|
Pohár ČLS - 2024 USA Archery Collegiate Target Nat
|
|
XNR
Statesboro - USA
|
|
|
18.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Sobotní závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
19.05.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS
|
Vršovické šípy 2024 – kolo 1.
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Obdržálková, Štěpánek
|
|
19.05.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr.
|
Bystřická terčová - 1.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
19.05.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Ústí nad Labem
|
|
RAV
Ústí nad Labem
|
Růžička
|
|
20.05.2024/7
|
P
|
WA720
|
European Para Championships
|
|
XNR
Řím - Itálie
|
|
|
21.05.2024/6
|
V
|
WA720
|
World Cup 2
|
|
XNR
Yecheon - Korea
|
|
|
21.05.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Žebrácká terčová I.
|
|
ZEB
Králův Dvůr
|
Reitmeier
|
|
24.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Votický páteční závod 2.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Kramperová, Spálenka Špinar
|
|
25.05.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS
|
Cena města Brna
|
|
PAT
Brno
|
Kůra, Mejzlík
|
|
25.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Cena Normy 2024
|
|
PRO
Prostějov
|
Robová, Koleňák, Hrbata
|
|
25.05.2024/2
|
T
|
T48
|
BRITISH FIELD ARCHERY CHAMPIONSHIPS
|
|
XNR
Kingsclere, Hampshire - Anglie
|
|
|
25.05.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Opavský turnaj o bůček řezníka Krkovičky 2. kolo
|
|
OPA
Opava
|
Kubná, Dohnal
|
|
25.05.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
3D závod Hájna Nová Ves
|
|
XNR
Hájna Nová Ves - Slovensko
|
|
|
25.05.2024/1
|
T
|
T24
|
Terénní liga 2.kolo
|
|
KVA
Nejdek
|
Šípek, Lněnička, Nováková
|
|
26.05.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Nejdecká terénní
|
|
KVA
Nejdek
|
Lněnička, Nováková
|
|
26.05.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Holubičák
|
|
DOP
Holubičák
|
Dohnal
|
|
29.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Odpolední závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
29.05.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Středeční závod
|
|
SLA
Praha
|
|
|
30.05.2024/4
|
V
|
WA720
|
WRT Veronicas Cup 2024
|
|
XNR
Kamnik - Slovinsko
|
|
|
30.05.2024/1
|
V
|
ŽWA720, ZČLS
|
Žákovský závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
01.06.2024/1
|
B
|
|
3. Germany-Czech cup
|
|
XNR
Chemnitz - Německo
|
|
|
01.06.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná - 3.kolo
|
|
ARC
Lesná u Tachova
|
Brož
|
|
01.06.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA720CLS, ZČLS
|
Letní pohár města Přerova 2024 - I.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hradil
|
|
02.06.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Memoriál Antonína Holubovského Votice 2024
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková, Kramperová, Špinar
|
|
02.06.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná - 4.kolo
|
|
ARC
Lesná u Tachova
|
Brož
|
|
03.06.2024/6
|
V
|
WA720
|
European Grand Prix – 1st leg 2024
|
|
XNR
Poreč - Chorvatsko
|
|
|
08.06.2024/2
|
V
|
WA720
|
Terčová liga 2.kolo / Pohár ČLS 3
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Reitmeier,Heřmánková,Luňáčková,Rambousek,Luňáček,Vikukel,Vostřez, Macková ..
|
|
14.06.2024/4
|
V
|
WA720
|
FQT Paříž
|
|
XNR
Antalya - Turecko
|
|
|
14.06.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Votický páteční závod 3.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Kramperová, Spálenka Špinar
|
|
15.06.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Opavský turnaj o bůček řezníka Krkovičky 3. kolo
|
|
OPA
Opava
|
Kubná, Dohnal
|
|
15.06.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Sobotní závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
15.06.2024/2
|
V
|
WA720
|
Pohár olympijských nadějí 2.kolo
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Reitmeier,Heřmánková,Luňáčková,Rambousek,Luňáček,Vikukel,Vostřez, Macková ..
|
|
15.06.2024/1
|
B
|
|
4. Germany-Czech cup
|
|
XNR
Druztová
|
|
|
18.06.2024/6
|
V
|
WA720
|
World Cup 3
|
|
XNR
Antalya - Turecko
|
|
|
22.06.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
O pohár ve 3D lukostřelbě Lesná - Finále
|
|
ARC
Lesná u Tachova
|
Polanský
|
|
22.06.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Memoriál Františka Frühaufa
|
|
SLA
Praha
|
|
|
22.06.2024/9
|
P
|
WA720
|
WRT Nové Město nad Metují
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
|
|
23.06.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA720CLS, ZČLS
|
Letní pohár města Přerova 2024 - II.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hradil
|
|
23.06.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Bystřická terčová - 2.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
23.06.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě ZLÍN
|
|
ZLN
Zlín-Růmy
|
Pospíšil A.
|
|
25.06.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Žebrácká terčová II.
|
|
ZEB
Králův Dvůr
|
Reitmeier
|
|
26.06.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Odpolední závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
27.06.2024/1
|
V
|
ŽWA720, ZČLS
|
Žákovský závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
29.06.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Veřejný závod
|
|
PRO
Prostějov
|
Robová, Koleňák, Hrbata
|
|
29.06.2024/1
|
T
|
T24
|
Terénní liga 3.kolo
|
|
ARC
Přehýšov
|
|
|
05.07.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Bystřická terčová - 3.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
06.07.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS
|
Memoriál Karla Sedláčka - 3.ročník
|
|
PAT
Brno
|
Kůra, Mejzlík
|
|
08.07.2024/8
|
V
|
WA720
|
European Youth Championships
|
|
XNR
Ploiesti - Rumunsko
|
|
|
13.07.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Sobotní závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
13.07.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Memoriál J. a V. Karolových
|
|
SLA
Praha
|
|
|
13.07.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Pohár města Votic 2024
|
|
VOT
Votice
|
Spálenka, Spálenková, Špinar, Kramperová
|
|
13.07.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Prázdninový závod
|
|
PRO
Prostějov
|
Robová, Koleňák, Hrbata
|
|
14.07.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Velíková
|
|
PHO
Zlín-Velíková
|
Janošová
|
|
14.07.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS
|
Vršovické šípy 2024 – kolo 2.
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Obdržálková, Štěpánek
|
|
20.07.2024/2
|
V
|
WA720
|
Terčová liga 3.kolo / Pohár ČLS 5
|
|
ARC
Plzeň
|
|
|
25.07.2024/11
|
V
|
WA720
|
2024 Olympic Games
|
|
XNR
Paříž - Francie
|
|
|
26.07.2024/3
|
V
|
WA720, WA720CLS
|
9. MČR KL a 6. MČR HL v terčové lukostřelbě
|
|
STA
Praha - Strahov
|
Vostřez, Polanský, Vikukel, Rambousek, Heřmánková, Mrázková, Korbelová, Macková ..
|
|
27.07.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA720CLS, ZČLS
|
Letní pohár města Přerova 2024 - III.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hradil
|
|
03.08.2024/2
|
V
|
WA720
|
Pohár olympijských nadějí 3.kolo / Pohár ČLS 6
|
|
ARC
Plzeň
|
|
|
07.08.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Odpolední závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
08.08.2024/1
|
V
|
ŽWA720, ZČLS
|
Žákovský závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
09.08.2024/3
|
V
|
WA720
|
33. mistrovství ČR dorostu RL
|
|
CHE
Cheb
|
|
|
10.08.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Novoměstský pohár 2024 - III
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
11.08.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Novoměstský pohár 2024 - IV
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
Preclík
|
|
17.08.2024/2
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Terčová liga 4.kolo / Pohár ČLS 7
|
|
KRO
Kroměříž
|
Foltýnová, Koleňák, Pospíšil R., Javoříková
|
|
17.08.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Čejč
|
|
PHO
Čejč
|
|
|
23.08.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Votický páteční závod 4.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Kramperová, Spálenka Špinar
|
|
23.08.2024/3
|
V
|
WA720
|
90. mistrovství ČR dospělých RL
|
|
PRO
Prostějov
|
|
|
28.08.2024/12
|
P
|
WA720
|
2024 Paralympic Games
|
|
XNR
Paříž - Francie
|
|
|
28.08.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Odpolední závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
29.08.2024/1
|
V
|
ŽWA720, ZČLS
|
Žákovský závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
31.08.2024/2
|
V
|
WA720
|
Pohár olympijských nadějí 4.kolo / Pohár ČLS 8
|
|
CHE
Cheb
|
|
|
01.09.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Bystřická terčová - 4.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
03.09.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Žebrácká terčová III.
|
|
ZEB
Králův Dvůr
|
Reitmeier
|
|
07.09.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Opavský turnaj o bůček řezníka Krkovičky Finále
|
|
OPA
Opava
|
Kubná, Dohnal
|
|
07.09.2024/1
|
V
|
|
Finále Poháru olympijských nadějí 2024
|
|
CLS
nepřiřazeno
|
|
|
07.09.2024/1
|
V
|
WA900
|
Cena Slavie + memoriál Jiřího Baštáře
|
|
SLA
Praha
|
|
|
08.09.2024/1
|
T
|
T24, ŽT24
|
Terénní závod Hrad Šternberk
|
|
OLO
Šternberk
|
Vítek, Janošová
|
|
08.09.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA/kr., ZČLS
|
Vršovické šípy 2024 – kolo 3.
|
|
VRS
Praha - Vršovice
|
Obdržálková, Štěpánek
|
|
11.09.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Odpolední závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
14.09.2024/1
|
T
|
T24
|
Krušnohorská terénní
|
|
KVA
Nejdek
|
Nováková, Lněnička
|
|
14.09.2024/2
|
V
|
ŽWA720
|
33. mistrovství ČR žactva
|
|
VOT
Votice
|
Vostřez, Háva, Foltýnová, Rambousek, Mrázková, Buňata, Švanda
|
|
15.09.2024/1
|
3
|
WA 3D
|
Závod ve 3D lukostřelbě Ústí nad Labem
|
|
RAV
Ústí nad Labem
|
Růžička
|
|
16.09.2024/7
|
T
|
T48
|
World Field Championships
|
|
XNR
Lac la Biche - Kanada
|
|
|
20.09.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Votický páteční závod 5.kolo
|
|
VOT
Votice
|
Spálenková, Kramperová, Spálenka Špinar
|
|
21.09.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Sobotní závod Ostrava
|
|
OST
Ostrava - Mariánské Hory
|
Masárová, Masár, Jaroch, Jarochová, Kuhejda, Bednářová, Bartošová, Bartošová ..
|
|
21.09.2024/2
|
B
|
|
Mistrovství Německa v lukostřeleckém biatlonu
|
|
XNR
Dallgow - Německo
|
|
|
21.09.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Cena Moravy 2024
|
|
PRO
Prostějov
|
Hrbata, Koleňák
|
|
21.09.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720, WA720CLS, ZČLS
|
Letní pohár města Přerova 2024 - IV.kolo
|
|
PRE
Přerov
|
Hradil
|
|
28.09.2024/2
|
B
|
|
Open MČR v lukostřeleckém biatlonu
|
|
NMM
Nové Město nad Metují
|
|
|
28.09.2024/1
|
T
|
ŽT
|
25. mistrovství ČR žactva v terénní lukostřelbě
|
|
ARC
Zámek Chýše
|
|
|
29.09.2024/1
|
T
|
T24
|
Terénní liga 4.kolo
|
|
ARC
Zámek Chýše
|
|
|
30.09.2024/7
|
3
|
WA 3D
|
World 3D Championships
|
|
XNR
Mokřice - Slovinsko
|
|
|
05.10.2024/2
|
T
|
T24
|
33. mistrovství ČR dospělých a dorostu v terénní l
|
|
ARC
Zámek Chýše
|
|
|
12.10.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Podzimní Slavie
|
|
SLA
Praha
|
|
|
12.10.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Bystřická terčová - 5.kolo
|
|
BYS
Bystřice
|
Spálenka, Spálenková
|
|
12.10.2024/2
|
B
|
|
Evropský pohár RunArchery
|
|
XNR
Nottingham - Anglie
|
|
|
12.10.2024/1
|
V
|
WA720, WA/kr., ŽWA720
|
Znojemský zmrzlík 2024
|
|
ZNO
Znojmo
|
|
|
13.10.2024/1
|
V
|
WA720, ŽWA720
|
Přebor Prahy dětí a mládeže - finále
|
|
SLA
Praha
|
|
|
23.10.2024/8
|
V
|
WA720
|
2024 World Universiade U18
|
|
XNR
Bahrajn
|
|